Kašers atklāj, kādus piedāvājumus saņem no precētiem vīriešiem

tautaruna.lv 28.februāris, 14:42
 
Kaspars Krafts/F64
Multimākslinieks Kaspars Blūms- Blūmanis jeb Kašers atklājis, ka mēdz saņemt nepiedienīga rakstura piedāvājumus no precētiem vīriešiem.

"Jā, protams, neliegšos, man raksta šie te precētie vīrieši ar dažādiem piedāvājumiem," atklāts šovā "Slavenības. Bez filtra" ir Kašers un piemetina, ka šie vīrieši mēdz sūtīt intīmo ķermeņa daļu attēlus, jeb kā Kašers izsakās - "dandāļus".

Viņš pastāsta, ka vīrieši pieprasa konfidencialitāti, lai pa viņu rīcību neuzzinātu sievas.

Kašers neslēpj, ka ir šokēts par šādu rīcību un to nesaprot. Turklāt šādi vīrieši mēdz viņam rakstīt arī sociālajaos tīklos, kur par viņiem pieejama informācija.

"Nu, kāpēc tu dzīvo šo te feiko dzīvi, priekš kam?" - sašutis ir Kašers.

Kā zināms, Kašers ir attiecībās ar Jāni Miņinu, ar kuru grasās arī salaulāties. Pagājušajā gadā Kašers mīļotajam bija sagatavojis iespaidīgu bildinājumu, kura video sociālajā vietnē Instagram noskatījās milzīgs skaits cilvēku.

Komentē 48

 
Anonīms
 

Nu i nākuj1 Kāpēc tas Kašers iedomājies, ka viņam ar sievietēm precēti heteroseksuāli vīrieši uzbāžas! :DDD Tādi paši krūmos precējušies peredasti kā viņš tur arī savā starpā ņemas. :D

28.februāris, 14:50 Atbildēt

Klausies,man pret tevi nekas nav preti,bet savos kometaros pat LGBTnav 100% taisnibas,un tev jau pieklajigi dauz reizes saku,peredasti un pedofili tikai izvaro mazus bernus,un tiem nav nekads sakars ar LGBT.

28.februāris, 15:08 Atbildēt
Juris > marcis

Debīlais Marci ! Pedarasti mazus bērnus neizvaro , to dara tikai pedofīli . Pedarasti , ja arī kādu izvaro , tad tikai viens otru . Tevi pidardibenMarci noteikti pedarasti izvaros visos caurumos , pat ausīs un degunā !

28.februāris, 18:36 Atbildēt
Marcis > juris.5e2771d83ac7e

Tev debilajam,infantilajam izimtenis ar taviem slimajiem murgu komentariem ir tika Tvaika iela 2 bez interneta pieleguma.

28.februāris, 19:11 Atbildēt
Marcis > juris.5e2771d83ac7e

Tu pats esi reali debils sava vecuma demense,un tadus komemtarus var rakstit tikam smaga sizofrenija,un tas vis tika tavas slimajas fantazijas.

28.februāris, 20:34 Atbildēt
īpaši stulbs > marcis

Marci, cik reiz var tev stāstīt, ka esmu studējis gan Tiesu medicīnu, gan Tiesu psihiatriju, bet tu tik pastāvi uz savu un strīdies kā nikns pīļtēviņš. Pederastija ir vīriešu nedabiska dzimumtieksme pret sava dzimuma indivīdiem. Pedofīlija ir nedabiska dzimumtieksmes pret mazgadīgajiem, nepilngadīgajiem. Vikipēdijā šo devianto uzvedību skaidrojums ir tīši nevērīgs un ar nodomu sniegts nepilnīgs un izplūdis. Dodies uz Gaismas pili un palūdz, lai tev no bibliotēkas glabātuves izsniedz literatūru par šo tēmu, kas publicēta līdz 80.-90.gadiem, un izlasi!

1.marts, 9:26 Atbildēt

Nevis #TautaRunā#, bet LGBTQ rupors, stīvo mēļu, tūpļa dzīves proklamātors!

28.februāris, 15:28 Atbildēt

Tu realas idiots ar savu kreiso Rembo bildi,ko tu dobanas kretins te droci savu murgus.

28.februāris, 15:41 Atbildēt
Sarmite Nikitina > marcis

Kur tu Rembo redzi pidar?

28.februāris, 20:51 Atbildēt

Paģiru murgi, neticu nevienam vārdam.

28.februāris, 16:51 Atbildēt

Es ticu Kasparam,nevi anonimajiem neta trolliem.

28.februāris, 16:56 Atbildēt
Juris > marcis

Marci , bet visiem ir pie vienas vietas kam tu tici , ko tu domā , kas tev patīk , kas nepatīk , kas tev garšo , kas negaršo un t.t., jo tu esi nožēlojams dzīvnieciņš nevis normāls vīriešu cilvēks . Un lai kā tev tas nepatīk , bet pedarastija un pedofīlija , kaut arī ir savstarpēji saistītas , tomēr ir DIVAS PILNĪGI ATŠĶIRĪGAS LIETAS . Pedofīlija ir smags krimināls noziegums par ko var dabūt ilgus gadus cietumā . Bet par pedarastiju mūsdienās civilizētajā pasaulē nevienu nesoda un cietumā neliek . Tikai no normāliem večiem šad tad pa purnu var dabūt . Kad mēs ar tevi , Marci Dzelme , beidzot satiksimies , arī tu kārtīgi no manis dabūsi pa purnu . Ja pedarastija un pedofīlija ir viens un tas pats , tad kāpēc tāda atšķirīga juridiskā attieksme ?!

28.februāris, 18:30 Atbildēt
Marcis > juris.5e2771d83ac7e

Tu neesi normals vecis,bet esi sava vecuma demense,jo pederastija un pedofilja ir viens un tas pats,to vari apskatities Wikipedija,un nav nekada interese ar tevi veco perdeli satikties,Latvija Praidos kopa ar LGBT iet ari dauzas tradiconalas gimenes ar saviem berniem,un berniem no 100% nav nekadas moralas vai garigas traumas,tev vecajam CCCP produktam nekad to nesaprasts,un tikai CCCP laika LGBT lika Tvaika iela 2.

28.februāris, 19:06 Atbildēt
Dzēsts lietotājs > juris.5e2771d83ac7e

Ko jūs te cepās par to bezsmadzeņu transvestītu Marci skaidri redzams ka tas ir neatistījies pusaudzis

28.februāris, 23:27 Atbildēt

tie ir pagiraina pidradra murgi vini tik sapno lai isti veci un sieviesu no sirds miletaji mainitu orentaciju pidirala pidirala karteja zilzil pasreklama nepaklaujaties zil zil provokacijam!rakstu ta tapec ka fakfakbuk bloke visu kas saistits ar vinu zalzal tiesibam vot cik talu jau mes esam nonakusi visa pasaule izskatas ka pilniga su pak... iet!esiet modri un saprotiet kas notiek!!!

28.februāris, 17:06 Atbildēt

Neviens viņam neko nesūta. Vienkārši kārtējā pašreklāma.

28.februāris, 17:08 Atbildēt

Ne sevišķi cienījamā portāla administrācija ! Ja jūs esat izlēmuši kļūt par pederastu iepazīšanās portālu, tad lūdzu to norādīt uzreiz zem portāla nosaukuma. Kā krievu laikā avīzei Cīņa bija moto " Visu zemju proletārieši, savienojaties", jùs varētu vārdu proletārieši aizstāt ar pederasti un visiem viss būtu saprotami, kādai auditorijai šī lapele domāta. Tāpat, kā kinofilmām arī ir norādes kā 16+, vai arī norādes par filmām ar vardarbību. Ne katram tādu kašeru feisi izraisa siltas jūtas.

28.februāris, 17:50 Atbildēt

ludis links ! Urā ! Beidzot viens ļoti gudrs un labs komentārs kam ar prieku pievienojos un atbalstu . Esmu pārliecināts , ka visi normālie cilvēki arī ar prieku atbalstīs šo Jūsu foršo uzsaukumu . Tikai vēlos Jūs maliet papildināt , ka portāla "Visu zemju pedarasti , savienojaties " administrāciju un tās aktīvāko komentētāju Marci Dzelmi vajag saukt pie kriminālatbildības par izvirtības un debīlisma propagandu un normālo komentētaju goda un cieņas rupju aizskaršanu . Ceru ka manu atbalstīs ļoti daudzi !

28.februāris, 18:53 Atbildēt
Marcis > juris.5e2771d83ac7e

Tev idiotu reali tikai atbalstis tavi debilie neta draugu,un policijai laikam nav ko citu darit,ka regulari cenzetu neta komentarus.

28.februāris, 19:18 Atbildēt
Māris Smilga > juris.5e2771d83ac7e

Juri, es tevi atbalstu, taču ja portālam, tā vadībai, moderiem ir uzdirst uz to, ka šis nenormālais izdzimtenis te regulāri nogāna komentētājus, viņu ģimenes un vecākus, tad esmu nolēmis šo vietni vairs neapmeklēt. Te jau nav vairs iespējams izteikt savu viedokli, lai nesaņemtu tā debiliķa jēlības. Ir daudz citi mediji, kuros tādus stulbeņus vienkārši dzēš un bano. Neredzu jēgas katru reizi lasīt šīs rupjības un apvainojumus, un vēl rieties pretī. Viņš to sāka un viņš lai arī turpina - tāda būs šīs vietnes seja.

28.februāris, 21:33 Atbildēt
Juris Tīfenbergs > m.ris.smilga

Māri Smilga , Sarmīte Nikitina , Dzintar un visi pārējie kurus Mārcis ir apvainojis . Man ir pieņemami tikai 3 šis problēmas risinājumi . 1) Caur policiju novest lietu līdz tiesai . 2) Nodauzit Marcim purnu ka cūkai kura lien kur nevajag . 3) Apvienot abus šos variantus . Ja esiet ieinteresēti šajā lietā un gribiet to apspriest , lūdzu rakstiet man uz e pastu : naja666@inbox.lv . Māra Smilgas piedāvātais variants nekur neder , jo tā ir pazemojosa piekāpšanās viena nenormāla huligana priekšā .

1.marts, 0:14 Atbildēt
Juris > m.ris.smilga

Māri ! Bet kāpēc to portāla vadību kurai uzspļaut uz mums parastiem komentētājiem , neiesūdzēt tiesā ? Lai samaksā mums kompensāciju par morālo kaitējumu kādus vismaz 2000 ero katram ? Uzgriest muguru un nelikties ne zinis , vai ir tas labākais risinājums ?

1.marts, 19:49 Atbildēt
Marcis > juris.5e2771d83ac7e

Tu Juri un tavi neta draugi esat tika reali neta dirseji,policijas toc nav darit,parbauditu 24 stundas diena interneta komentaros,un tak vienreiz beidz telot baigo neta varoni,un tavi idiota slimo murgu komentari mani ari baigi aizskarosie,un tu tavi paris neta draugu nav visa Latvijas tauta,un tu vispar zinu,cik Latvija atbalsta LGBT,un tav CCCP atraugai nekad tu nesaprast.

1.marts, 21:33 Atbildēt

Nevajag vēlamo uzdot par esošo.Kā kāds piderasts tā šņiks,šņaks piderMĀRCIS no miskastes laukā. Un klāt kā nagla.....

28.februāris, 18:08 Atbildēt

Alvil Spilva ! Tāpēc mums vajag apvienoties un kopīgiem spēkiem pidarMarci nolikt pie vietas lai no savas miskastes nelien laukā nekad .

28.februāris, 18:56 Atbildēt
Marcis > juris.5e2771d83ac7e

Tu vecas smidigais piders,nepiedirs netu ar saviem murgiem.

28.februāris, 19:08 Atbildēt
Sarmite Nikitina > marcis

Vienīgais tu netu piedirs ar savām stulbībām.

28.februāris, 20:59 Atbildēt
Sarmite Nikitina > marcis

Un neapsaukā citus par pideriem,ja pats tāds esi.

28.februāris, 21:00 Atbildēt
Dzēsts lietotājs > juris.5e2771d83ac7e

Netīšām atradu visu informaciju par Marci nav vērts smeret rokas ar to pumpaino tīni vajag vnk ignorēt

28.februāris, 23:29 Atbildēt
Marcis > sarmite.nikitina

Tu neta mauka, debilas dzintars.Mike un parejie neta idioti,kaisligi homofobi vai debili neta trollu banda,un dzintars par manu reali nevar atrast nekadu infomaciju,un tikai par tukso dri,,savus stulbos neta komentarus un tapat ka visi parejie,un piderasi un zargons pedofiliem.

1.marts, 8:50 Atbildēt
Sarmite Nikitina > marcis

Protams ka nevar atrast informāciju,jo tu esi ar viltus profilu. Un arī sūds atejā un par tiem parasti informācijas nav.

1.marts, 10:06 Atbildēt
Sarmite Nikitina > marcis

Tas tikai pierāda ka esi gļēvulis.

1.marts, 10:07 Atbildēt
Juris > sarmite.nikitina

Sarmītes Ņikītinas kundze ! Es sirsnīgi iesaku visas šādas vietas , kur Marcis Jūs šitā nolamā , izprintēt no datora un krāt atsevišķā mapē . Noderēs .

1.marts, 11:10 Atbildēt
Marcis > sarmite.nikitina

Tu neta mauka mani abi draugu un faceboox ir manu realu vardu un uzvardu,un savu profilu pati vari noliet ateja,un vari manus komentarus sev izprintet par pieminu.

1.marts, 17:24 Atbildēt
Sarmite Nikitina > marcis

Ja tev ir īsts profils tad tu esi no pļaviņām,jo tikai tas ir reals.Otrs nekādā ziņā nevari būt tu jo tas ir izglītots jauns vīrietis, un pārejie ir viltus.

1.marts, 18:34 Atbildēt
Sarmite Nikitina > marcis

Bet tu esi tāds gļēvulis,ka nav nekur īsta profila.Ja ne pierādi.

1.marts, 18:53 Atbildēt
Juris > marcis

Neizglītotais tumsoni Marci ! Ko nozīmē vārds "smidigais "? Latviešu valodā tāda vārda nav . Toties ir "smirdīgais" . Piemēram smirdīgais idiots Marcis Dzelme .

1.marts, 19:53 Atbildēt

Slimi...vnz slimi.Redz tas ir normāli pist vecis ,veci dirsā..ubļudaki!!Vel bērnus adoptēt..idioti totālie.

28.februāris, 20:32 Atbildēt

Nu, patiesībā, hetero džeki grib pamēģināt, un pietiekami daudz arī pamēģina džeku sex. Un tie kas saka ka tā nav, melo paši sev. Arī ir bijuši piedāvājumi no precētiem čaļiem.

Un kā tur bija tas teiciens: tas kas patīk puisim zin tikai otrs puisis...

28.februāris, 21:22 Atbildēt

Cien . Mārtiņ Kalniņ ! Gribu Jums oponēt jo Jums nav 100% taisnība . Heteroseksuāli normāli Džeki kuri grib izbaudīt anālo seksu ( personīgi es tur neredzu neko nenormālu ja partnere ir sieviete ) to dara ar savām draudzenēm vai sievām nevis ar citiem džekiem , kas ir pretīga perversija . Pretīgu seksuālo perversiju pasaulē ir daudz - zoofīlija , gerentofīlija , seks ar mirušiem cilvēkiem , bet paldies Dievam - šie kropļi ir retums , bet diemžēl ir . Man jau sāk "raut uz augšu , to visu rakstot . Protams , vispretīgāgā perversija ir pedofīlija . Ir valstis kur par šo perversijas piekopšanu draud nāves sods un tas ir ļoti taisnīgi . Bet anālais seks ar sievieti ( ja tas ir labprātīgs ) nav un nevar būt perversija tāpēc ka sievietes dibens un vīrieša dibens ir divas pilnīgi atšķirīgas lietas . Tās atšķirās tikpat krasi kā jēdzieni pedofīlija un pedarastija . Lielākā daļa vīriešu patīk skaisti sieviešu dibeni . Piemēram , slavenās Kimas Kardašjanas dibens . Vai tad tas nav skaists un apetlītīgs ? Te gan taisnības labad jāpiebilst ka lielākajai daļai sieviešu nepatīk anālais seks . Viņas tas aizvaino . Bet tas jau lietas būtību nemaina .

1.marts, 11:07 Atbildēt
Marcis > juris.5e2771d83ac7e

Analais seks nav dabigs,un to viss vairak lieto pornofilmas,un tas ir tikai mits,ka geji regulari taisa analo seksu,un dauz citi vedi geji viens otru var apmierinas,un pederastija ir tikai zargons pedofilajai,un man reli besi paris neta trollu individu slimie murgi par LGBT.

1.marts, 17:18 Atbildēt
Juris > marcis

Nav dabīgs tāds slims tumsonis kā nožēlojamais Marcis Dzelme . Nav dabīgs un nav normāls jebkura veida seks starp viena dzimuma cilvēkiem . Jebkura veida seksa paveids , vai parastais - vaginālais , vai anālais , vai orālais , vai vēl kāda veida seks ir ļoti dabīgs un skaists ja tas notiek starp vīrieti un sievieti kuri patiesi mīl un ciena viens otru . Kādu seksa veidu piekopt savā starpā , tas ir katru mīlētāju intīms noslēpums un attiecas tikai uz viņiem diviem . Nav dabīgs arī publisks seks kuru mīl šad un tad piekopt tavi draugi Kiviči . Ir nožēlojami un smieklīgi kad Andris Kivičs publiski spaida dibenu un pupus savai it kā "mīļotajai" Lienei , to nofilmē un ieliek internetā publiskajai apskatei . Dabīgi ka visa Latvija ( un ne tikai ) to skatās un ņirgājās . Liene nezin kāpēc nesaprot , ka viņas mīļotais Andris viņu publiski pazemo . To ka tu , Marci , to nesaproti ir pats par sevi saprotams jo esi garīgi atpalicis . Bet visi citi normāli cilvēki to saprot un man piekrīt . Publiska savas seksuālās dzīves izrādīšana citiem par apsmieklu arī ir seksuālā perversija . Bet tava , Marci , tumsonība un garīgā atpalicība nav perversija , bet invalidāte un kroplība . Manuprāt nevar būt nekā šausmīgāka par tavu likteni , Marci Dzelme . Visdrausmīgākā kroplība ir garīga atpalicība . Tas ir vislielākais un nežēlīgākais Dieva sods . Un te nav nekāds sakars kad esi dzimis un audzis - PSRS laikos vai kaut kad nesen . Piemēram Dzintara kungam esot 97 gadi un viņš dzīvojot pansionātā . Bet šī kunga inteliģence un prāta spējas neizraisa nekādas šaubas . Bet kāds būsi tu , Marci Dzelme šajā vecumā ??? Ja tu nebūtu tāds drausmīgs maita ka mani un citus tik ļoti smagi apvainojis ar savām lamām , es patiesi no sirds justu tev līdzi un man būtu tevi patiesi žēl . Bet tagad .... ?! Vienīgā tava laime un citu nelaime ir tā, ka tu esi tik stulbs ka nespēj savu drausmīgo nelaimi saprast . Pretējā gadījumā tu no kauna sen būtu izdarījis pašnāvību .

1.marts, 20:47 Atbildēt
Sarmite Nikitina > marcis

Nu redz tad jau esi pidars,ka tik labi zini kā kurš kuru apmierina.

2.marts, 12:41 Atbildēt

Slima suņa murgi,protams,ka precētiem,tikai aizmirsa piebilst,ka no homoseksuāliem pāriem.

28.februāris, 21:50 Atbildēt

Atkal Kašers! Cik var reklamēt pedāļus ar visiem viņu nesakarīgajiem izteikumiem un nedabiskajiem piedzīvojumiem! Vēl grasās salaulāties!!! Nebaidās no grēka Dieva priekšā. Dievs radīja vīrieti un sievieti, nevis divus ākstus.

28.februāris, 23:14 Atbildēt

Idiots! Kādēļ vēl joprojām šāds perverss izvirtulis ir jāpopularizē? Nost no acīm nenormālos!

28.februāris, 23:57 Atbildēt

Magone,Kivičs bija...tagad šitais pid...ar glaunajiem zobiem.Kas būš nākošais?

1.marts, 7:39 Atbildēt

Vai tiešām visai Latvijai tagad vajadzētu būt informēti par kaut kādiem sū. . stumdītājiem???

2.marts, 3:36 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 11:39

Jaunākās diskusijas