Amuna Davis nopietni domājis par pašnāvību

tautaruna.lv 27.februāris, 13:04
 
Ekrānšāviņš no Instagram
Latvijas "drag queen" pārstāvis Amuna Davis jeb īstajā vārdā Dāvis Ķimenis savā sociālo mediju kontā Instagram atklāti pastāstījis, ka homofobijas ietekmē aizdomājies par pašnāvību.

Amuna nopietni domājis par iespēju padarīt sev galu laikā, kad mācījās skolā. Skolā viņš ticis apsaukāts un pazemots, uz stundām bieži vien devies ar bailēm un smagumu sirdī.

Kādā dienā viņš aizdomājies par to, kāpēc vispār dzīvot, ja viņš ir pilnīgi viens pasaulē, ģimenes blakus nav un visi viņu ienīst.

”Noticēju tam, ko man mēģināja no visām pusēm iegalvot, ka esmu pretīgs un man jāmirst. Noticēju tam, ko citi centās ieskaidrot. Jau izplānoju ko un kā darīšu, kā miršu,” atminas Amuna.

No nopietnajām domām par pašnāvībi puisi paglāba viņa domas par saviem sapņiem, mērķiem un vēlme kļūt par frizieri. Viņš sapratis, ka jāpabeidz deviņas klases, lai iestātos “frizieros” un varētu pamest dzimto Liepāju. Tas viss arī īstenots.

Komentē 8

 
Anonīms
 

Man nav nekas pret LGBT,bet Amuna Davis un vina draugs ir vienigie, kurus es ienistu..

27.februāris, 13:24 Atbildēt

Neesi, Marci, tik skarbs! Ja Amuna būtu vienīgais uz pasaules frizieris, tad tā nemaz nerunātu. Frukts jau viņš ir riktīgākais, bet neba viņš vainīgs, ka tāds piedzimis, un ASV psihiatri arī atzinuši, ka tādi nav ārstējami.

27.februāris, 16:31 Atbildēt
Marcis > izidors.m.rkak.ns

Tas debilas ir sev uztaisjis plastkas operacijas,un 2020 pavasari bija karantina ar savu draugu pederastu un drauzeni tranvestitu sedeja majas un nestaigi tikai rija un skatijas TV,un tiem idiotiem iet un atsukt taukus,vot debilosi.

27.februāris, 17:23 Atbildēt
Māris Smilga > marcis

Tad jau tie ir tavējie, tādi paši izvirtuļi kā tu, Marci :)

27.februāris, 21:31 Atbildēt
Marcis > m.ris.smilga

Ej tu debilas idiots dri,,ar saviem murgiem,dolbanas idiot.

28.februāris, 9:08 Atbildēt

Katrs interesants cilvēks ir gājis cauri tādai bērnībai!

27.februāris, 23:05 Atbildēt

Vajadzēja arī to izdarīt, varu piepalîdzēt, būs par vienu mēslu mazāk

28.februāris, 7:11 Atbildēt

Egils Levits ir kā spoža zvaigzne. Spīdums, kas šai zvaigznei piemīt, ceļas no dziļas inteliģences, no izcilas izpratnes par Latvijas vietu un lomu Eiropas un pasaules kontekstā. Latvijai ir ļoti nepieciešama zvaigzne, kas apspīd mūsu valsts tumšos beztiesiskos kaktus. Viņš spēj visus putnus, kam nošļukuši knābji, ar savu lielo ticību Latvijas valstij un latviešu nācijai atkalt celt spārnos.

(Dzejniece Māra Zālīte)

28.februāris, 11:35 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 22:56

Jaunākās diskusijas