Paužot atbalstu influencerei Didrihsonei, tapusi jauna sieviešu kustība

tautaruna.lv 22.februāris, 20:43
 
Ekrānuzņēmums no Instagram
Sievietes kuras pārstāv politikas, teātra, biznesa, jurisprudences, žurnālistikas, modes, labdarības, medicīnas u.c. jomas, ir apvienojušās kustībā "Par Latviju bez mobinga". Šādi viņas ir nolēmušas reaģēt uz aizvien biežāk atkārtojošos tendenci, kad tīkla pūlis burtiski mēģina iznīcināt cilvēku viņa paustā viedokļa dēļ, norāda kustības pārstāve Natālija Magazeina.

Modernais ostrakisms, kas pēdējā laikā tiek saukts par "cancel culture", publiska vēršanās pret vienu cilvēku, nodrošinot viņam pēc iespējas vairāk negatīvu reakciju no dažādām pusēm ar mērķi salauzt un sodīt par kādu rīcību vai izteikto vārdu, interneta vidē ir kļuvis par instrumentu, ko nereti izmanto tie, kas sevi mēdz dēvēt par liberāļiem.

Šādu attieksmi pret jebkuru cilvēku kustības "Par Latviju bez mobinga" pārstāves uzskata par nepieņemamu mūsdienu sabiedrībā un aicina populāras personas atturēties no kārdinājuma "pievienot savu māla lausku" pret vienu cilvēku.

"Pēdējie notikumi ap jaunas sievietes, Elīnas Didrihsones pausto viedokli par dabisko ģimeni un to, kādas neglītas izpausmes visai sabiedrībai ir nācies vērot sabiedrībā pazīstamu vīriešu un sieviešu atbildes reakcijās pret Elīnas sacīto, liecina par vārda brīvības disfunkciju mūsdienu sabiedrībā," pauž viena no kustības dalībniecēm stiliste Natālija Magazeina. "Mums nekad nebūs pieņemami klusi vērot to, kā vienu cilvēku mēģina pakļaut šādai publiskai akcijai, mēģinot pazemot, aizskart un izņirgt. Īpaši nepatīkami ir vērot to, ar kādu sparu šo jauno sievieti mēģina personīgi aizskart sabiedrībā pazīstami vīrieši. Latvijas sievietes ir vienmēr bijušas stipras, taisnīgas un aktīvas. Mēs iestāsimies viena par otru un vienmēr būsim gatavas aizstāvēt jebkuru cilvēku pret mobinga akcijām. Aicinām arī citas sievietes pievienoties kustībai "Par Latviju bez mobinga" un izteikt atbalstu Elīnai Didrihsonei par viņas drosmi un pārliecību. Mēs neklusēsim!"

Jau vēstīts, ka influencere Elīna Didrihsone nonāca viedokļu krustugunīs, kad vietnē Instagram pauda viedokli par homoseksuālām attiecībām, liekot cilvēkiem saprast, ka viņa šādu attiecību modeli nesaprot. “Šī tēma man ir absolūti nepieņemama. Es viņu nesaprotu, nekad nesapratīšu un nekad neatbalstīšu. Sākumā domāju, vai man par šo tēmu ir jārunā, taču sava nostāja man noteikti jāpasaka - esmu kategoriski pret!"

Komentē 32

 
Anonīms
 

Šis nu galīgi nepatiks mūsu pakaļpiedziņas Dupšu Marcim...

22.februāris, 20:51 Atbildēt

Nost ar pideriem!

22.februāris, 21:17 Atbildēt

Nost ar stulbiem idiotiem neta trolliem un es un mani visi draugi ir par LGBT.

22.februāris, 22:00 Atbildēt
Sarmite Nikitina > marcis

Tev idiot draugu nemaz nav,nevienam nevajag tādu rupekli.

22.februāris, 22:29 Atbildēt
Tedis > marcis

Tavi draugi,pediņ, ir psihenē,vai morgā.

22.februāris, 22:38 Atbildēt
Māris Smilga > tedis

:DDD

22.februāris, 23:11 Atbildēt

2. Pasaules kara laikā Ādolfs Hitlers tādus dibenpidarMarcus un viņam līdzīgos nosūtīja uz gazes kameru . Manuprāt pareizi darīja . Es kā normāls vecis arī esmu par Elīnas Didrihsones atbalstīšanu un aizstāvību . Drosmīga sieviete . Lai Dievs dod mūsu sabiedrībā vairāk tādu ! Nost ar pidariem !!!

22.februāris, 23:44 Atbildēt
Māris Smilga > juris.5e2771d83ac7e

Esmu pret vardarbību kā risinājumu, taču jāatzīst, ka reizēm nav citas izejas, pidaru Marča gadījumā jau nu noteikti :)

Didrihsoni atbalstu, kaut arī viņa izskatās pēc silikona lelles.

23.februāris, 0:07 Atbildēt
Marcis > sarmite.nikitina

Tu neta mauka un tavi neta draugi pederasti,ko tu vari kau ko par maniem draugiem un radiem,un tu Juris vesais perdeli un CCCP atrauga,pideriem nav nekas kopigs ar LGBT,tu Tedi ej un labak pakaries idiots,un tu vispar vari par mani kau ko zinat.

23.februāris, 9:10 Atbildēt

Izcila skaista bilde ar 23 gadus silikona un botokas upuris,un jusu grupai var pievienoties debilas Andris un Liene Kivici,kura sava Faceboox profila 40 minusu gara video ar varak 100 krievu lamu vardiem nomelno un apkauno LGBT.

23.februāris, 9:29 Atbildēt
Aivars > marcis

Runa jau nav par silikonu, bet par principu. Ja pideri var ārkārtīgi agresīvi propagandēt savu kroplo pasaules uztveri, tad kāpēc silikons nevar paust tās pašas pasaules veselīgu uztveri? Piderus uz kūdraspurviem! Darba terapija palīdzēs apdomāties, arī uz vīriešu dibeniem kādu laiku nevilks.

23.februāris, 9:58 Atbildēt
Sarmite Nikitina > marcis

Uŗā malacis Liene ar Andri!!! Pēkšņi tavi elki ir debilas? Un uz ko tu cerēji,ka Andris ir viens no jums? Kāds tev obloms.Un beidz savu pederasiju te populirazēt.

23.februāris, 10:02 Atbildēt
Tedis > marcis

Eu, kroplīt,tu tik garu rakstu sacerēji?Aborta ēzelēnam tas ir nenormāls sasniegums,vai tomēr kaza palīdzēja burtiņus meklēt.Atzīsties!

23.februāris, 11:27 Atbildēt
Tedis > marcis

Ar geju karodziņu rokās,sten Mārcis ļoti lielās mokās,kamēr spalvains onkulis pa viņa dibengalu lokās...

23.februāris, 11:54 Atbildēt
Marcis > sarmite.nikitina

Tu neta mauka un saviem neta draugiem piderasiem,es jau 100 reizes saku viesiem idiotim,pederastija un pedofilja ir viens un tas pats,un tam nav nekada sakara ar LGBT,tu infantilas idiots Tedis ar saviem slimajiem murgiem es tikai Tvaika ielas 2 kliens,bez inereneta pieleguma un ar parejie tavi neta draugi.

23.februāris, 12:04 Atbildēt
Tedis > marcis

Tā runāja galma piderass no miskastes,kukū,ēzeļa dēls!

23.februāris, 12:20 Atbildēt
Sarmite Nikitina > marcis

Nav idiot viens un tas pats.

23.februāris, 12:32 Atbildēt
Marcis > tedis

Man reali ir pie dirsas tavi un tavu debilo neta draugu komentari.

23.februāris, 12:59 Atbildēt
Māris Smilga > marcis

Nu ja, dirsa taču tev maizes devējiņa :)

23.februāris, 21:00 Atbildēt

Patiesi - Ir jāsadodas rokās.

22.februāris, 22:59 Atbildēt

Īsti nesapratu par ko vai pret ko jaunā kustība kustēsies.

23.februāris, 7:30 Atbildēt

Izlasīju rakstu rūpīgi, nav iebildumu pēc būtības, ja vien kustība nepaliks formāla un apmierināsies tikai ar deklaratīviem paziņojumiem, kurus likumu pieņēmēji vienkārši ignorēs.

23.februāris, 8:29 Atbildēt

Neviens Latvijā pazīstams vīrietis vai sieviete Didrihsoni nav pat mēģinājis emocionāli nepatīkami aizskart. Tie, kas to darīja, nav ne sieviete, ne vīrietis, bet gan peredasti un lezbas.

23.februāris, 9:33 Atbildēt

Tu maldies. Pietiekoši daudz ir arī noderīgo idiotu, it īpaši starp sorosītu un liberastu izkropļotās izglītības sistēmas produktiem. Viņi vairs nesaprot kas ir labi un kas slikti. Galvā ķīselis.

23.februāris, 10:02 Atbildēt
īpaši stulbs > aivars.5abe48e28998c

Tu domā mūsu Marci..? Vispār jau bieži pēc sorosīta izklausās, jā...

23.februāris, 13:32 Atbildēt

Tu reali slims ar saviem pederastiem un lezbam..

23.februāris, 13:41 Atbildēt
īpaši stulbs > marcis

Nē!

23.februāris, 17:13 Atbildēt
Māris Smilga > marcis

Jocīgi vērot, kā psihiski nenormāls un homoseksuāls pērtiķis Marcis saukā visus par slimiem. Tā jau ir, Tvaicenes pacienti arī uzskata, ka ar viņiem viss kārtībā :)

23.februāris, 21:04 Atbildēt

Drīz tie mīkstie saplosīs viens otru.

23.februāris, 12:20 Atbildēt

Visu cieņu šīm Latvijas meitenēm un sievietēm, kuras nebaidās un pauž savu viedokli, kas ir ģimene......!!!!!......Pretīgi skatīties uz tiem perversajiem mūļiem, kuri uzskata,ka viņu smirdoši pretīgās fantāzijas jāpopularizē un jāgodā ik vienam Latvijas iedzīvotājam......

23.februāris, 17:07 Atbildēt

Esmu pret silikona purniem, botoksu un zīmētām uzacīm

24.februāris, 8:39 Atbildēt

Es pret piepūšamajam lellēm! Baigais cenņiks. :)

24.februāris, 10:23 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Vakar, 23:20

Jaunākās diskusijas