Atklāts, cik iespaidīgu summu Galkins tērē komunālajiem maksājumiem savā pilī

tautaruna.lv 23.februāris, 12:09
 
Tass/Scanpix/LETA
Krievijas slavenību pāris Alla Pugačova un Maksims Galkins katru mēnesi tērē iespaidīgu naudas summu, lai segtu savus komunālos maksājumus pilī, kas atrodas ciematā Grajz. To pastāstīja mūzikas producents Andrejs Razins, raksta Moskovskij Komsomoļec.

Producents skaidroja situāciju ar Krievijas slavenību sūdzībām par lieliem rēķiniem. Pandēmijas kontekstā mākslinieki sākuši sūdzēties par lielajiem izdevumiem.

Tomēr Razins uzskata, ka pie tā vainojamas pašas zvaigznes, kas, nopelnot naudu, steidz par to nopirkt dārgas mājas un ekskluzīvus dzīvokļus.

Razins iztaiecās arī par Pugačovas un Galkina pils uzturēšanas izmaksām. "Es aptuveni varu pateikt, cik maksā komunālie maksājumi ciematā Grjazā, kur viņam ir pils ar Pugačovu. Es īpašumu nopirku netālu, Meškovā. Es domāju, ka apmēram 80 000 rubļu mēnesī (apmēram 900 eiro). Starp citu, man Sočos ir viesnīca, kas maksā tik pat daudz, tomēr runa ir par 4500 kvadrātmetriem," rezumēja Razins.

Komentē 5

 
Anonīms
 

Izlasīju rakstu un sapratu, ka Galkinam Navaļnija aktivitātes ne tikai riebjas, bet pat bailes uzdzen. Navaļnijs Maksim visu atņemtu.

23.februāris, 13:24 Atbildēt

Nu un ? Cik vajag tik tērē. Kurš gan dara citādi ?

23.februāris, 13:58 Atbildēt

Kāda starpība,cilvēks nopelna un dzīvo kā arī tērē savu naudu kā grib.Debīls raksts!

23.februāris, 14:44 Atbildēt

Kādas summas tērē Šlesers un Šķēle?,kāda bezdiena pēc visu laiku par krieviem un Krieviju??

23.februāris, 20:59 Atbildēt

Nu i labi!

25.februāris, 0:05 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 21:43

Jaunākās diskusijas