Drāma soctīklos - Didrihsone pret homoseksuāļiem. Kā tas atrisinājās?

tautaruna.lv 19.februāris, 9:20
 
Ekrānuzņēmums no Instagram
Populārā pašmāju influencere, uzņēmēja, veikala "Butterfly" īpašniece Elīna Didrihsone vakar sociālajos medijos sacēla īstu "vētru". Viņa pauda viedokli par homoseksuālām attiecībām, liekot cilvēkiem saprast, ka viņa šādu attiecību modeli nesaprot. 

Elīna par šo tēmu sāka runāt, jo kāds no viņas sekotājiem bija pavaicājis, ko viņa domā par šādu attiecību modeli.

“Šī tēma man ir absolūti nepieņemama. Es viņu nesaprotu, nekad nesapratīšu un nekad neatbalstīšu. Sākumā domāju, vai man par šo tēmu ir jārunā, taču sava nostāja man noteikti jāpasaka - esmu kategoriski pret!"

Tieši šis viņas izteikums radīja lielas diskusijas sabiedrībā. Viņas viedokli un uzskatus steidza komentēt ļoti daudzas pašmāju slavenības, kuras atzina, ka tas nav pieņemami, ko jaunā uzņēmēja pauda.

Kā zināms Elīna ir kristiete, kura apmeklē draudzi "Prieka vēsts".

"Tā Dievs mūs nav radījis. Sievietei ir jābūt ar vīrieti un vīrietim ar sievieti. Esmu par veselīgām attiecībām, par laulību starp vīrieti un sievieti. Vēlos bērnus gan sev, gan arī lai Latvijā ir ģimenes, kuras var nest pēcnācējus".

Pēc Didrihsones izteikumiem pret viņu asi vērsās gan vairākas pašmāju vietējās slavenības, gan LGBT+ komūnas pārstāvji un atbalstītāji.

Vairāki Latvijā zināmi cilvēki vērsās ne tikai pret Didrihsones viedokli, bet arī aicināja "atsekot" viņai Instagram, neiegādāties viņas uzņēmuma apģērbu.

Multimākslinieks Kašers nespēja stāvēt malā un dalījās ar savu viedokli saviem sekotājiem, aicinot boikotēt Didrihsoni. "Es noskatījos viņas video un man tik tiešām reāli palika kauns viņas vietā. Es tieši tiem pašiem Didrihsones vārdiem runāšu, tieši tāpat, kā viņa. Esmu kategoriski pret tādiem cilvēkiem, kā tu Didrihsone. Es uzskatu, ka Dievs sākotnēji radīja cilvēku, nevis tādu monstru."

Kašera viena no tuvākajām draudzenēm, dziedātāja Samanta Tīna atbalstot savu draugu arī izteica viedokli: "Kāds ir izteicies, ka ir pret un ir kategoriski pret maniem labākajiem draugiem. Tie, kas ir kategoriski pret maniem labākajiem draugiem, ir kategoriski pret mani. Es esmu par vienlīdzību".

Arī Latvijas "drag queen" viens no spilgtākajiem pārstāvjiem Amuna Davis pauda savu skarbo viedokli par Didrihsoni. Līdzīgi, kā Kašers arī viņš aicināja boikotēt Elīnu. "Viedoklis un homofobija ir divas atšķirīgas lietas."

Dziedātājs Lauris Reiniks savas domas izteica Twitter.

Vairākas pašmāju slavenības vērsa uzmanību uz to, ka galvenais ir tas, ka tu mīli otru cilvēku, nevis nosodīt viņa orientāciju.

Uz plaši izskanējušajiem pārmetumiem savus izteikumus Instagram steidza skaidrot Didrihsone.

"15 sekundēs var pārprast un saprast ne tā, kā es to gribēju. Es visiem nebūšu gana laba ar savu viedokli. Katram mums ir savs viedoklis, mēs katrs saprotam tā, kā mēs gribam saprast."

Elīna pauda, ka ļoti daudz cilvēku ir pārpratuši viņas viedokli, taču viņa atzīst, ka vienmēr ir bijusi patiesa.

"Es nekad neesmu bijusi pret cilvēkiem, kuri dzīvo savu dzīvi. Es nekad neesmu teikusi, ka tu esi neriktīgs, vai arī tevi ir jāizdzēš ārā no šīs zemes. Tā ir tava dzīve, tā ir tava izvēle."

Didrihsone uzsvēra, ka savā dzīvē nevēlētos šādu attiecību modeli: "Es savā dzīvē to nevēlētos, es nevēlētos to savā ģimenē."

Elīna min, ka viņas attieksme pret homoseksuāliem cilvēkiem ir neitrāla. Attieksme pret šādiem cilvēkiem viņai nav atšķirīga. "Man nav nekādu tiesību nosodīt cilvēku par to, kādu dzīvi viņš dzīvo."

Dienas beigās uzņēmēja atzina, ka pašlaik saprotot esošo situāciju, kā tā attīstījās, viņa būtu citādāk noformulējusi savu viedokli, lai nevienu neaizskartu. Didrihsone pauda, ka ir sazinājusies ar Kašeru un viņam atvainojusies.

Elīna Didrihsone ir Latvijā pazīstama influencera. Kopā ar vīru Nauri izveidojuši apģērba veikalu "Butterfly".

Komentē 63

 
Anonīms
 

Didrihsone. Jāiegaumē šis uzvārds, jo viņa ir mūsējā. No šā raksta uzzināju, ka Samanta ir Kašera draudzene. Tagad sapratu, kāpēc viņa man šķita tāda kā jobnuta.

19.februāris, 9:27 Atbildēt

Ta Didihsone 23 gadus jau ir silikona upuris un pati ir reali jonanuta,un nevis Kasers un Samanta.

19.februāris, 9:32 Atbildēt

ko ta Kašers uz skuķiem ari skatās?Tad jau viņš ir ...vispisis.Es gan Kašeram nezvanīšu.

19.februāris, 9:33 Atbildēt
Elvisa18 > marcis

Marcim smadzeņpoda tukšums ar silikonu aizbāzts

20.februāris, 17:04 Atbildēt
Māris Smilga > elvisa18

Diez vai tam Marča lopiņam ir nauda priekš silikona, drīzāk jau tie paši salmi no kūts, kur dzīvo viņa jaunā sieva kaza.

20.februāris, 18:53 Atbildēt

Kam interese viens stulba sillikona upura viedoklis,un ar 10 ballem atbastu LGBT.

19.februāris, 9:29 Atbildēt

Un kam interesē DibenMārča viedoklis un ko tu vari atbalstīt ,kretīns bez smdzenēm.

19.februāris, 10:56 Atbildēt
Marcis > sarmite.nikitina

Tu debila neta mauka,dolbana kuce,tak vienreiz savas smidigas zaunas un nepiedirs netu ar saviem mugiem.

19.februāris, 12:15 Atbildēt
Marcelo Slipknot > marcis

Lūdzu referendumu! Es jau esmu tikai par,un Latvijā ar sievu un bērniem strp gejiem un imigrantiem noteikti nedzīvošu un ja pārvākšos tad uz kādu no višegradas 4 valstīm,kur ir normālas ģimenes un nav mošeju un imigrantu.

19.februāris, 12:59 Atbildēt
Elvisa18 > marcis

Vai tu esi viens no tiem, kas uzmācas Kivičai Nr.4??

20.februāris, 16:52 Atbildēt
Māris Smilga > elvisa18

Šaubos, jo viņš kā īstens zoofils un izvirtulis visu uzmanību velta savai jaunajai kūtsbiedrenei kazai.

20.februāris, 18:55 Atbildēt

Pēc Kašera izteicieniem varētu domāt,ka Dievs no sākuma radīja pedarastu Ādamu,lai būtu ar ko kopoties un tad tikai Ievu Ādamam.

19.februāris, 11:04 Atbildēt

labi pateici

19.februāris, 13:06 Atbildēt
īpaši stulbs > dzintars.5fc38a066d1d3

Jā, pat filosofs Kants vai Marks Aurēlijs tik labi nepateiktu!

19.februāris, 14:55 Atbildēt
Diduu > izidors.m.rkak.ns

Jā, īpaši labi pateica vārdu "pedarasts"...

19.februāris, 22:43 Atbildēt

Labs! Man nekas nav pret pidrllām. Bībelē arī nekas nav rakstīts.

20.februāris, 3:40 Atbildēt

Elīna visu pateica pareizi, man arī vienalga ko tie tur dara guļamtelpā, bet lai neuzbāžas ar sevi kā kaut ko īpašu.

19.februāris, 12:16 Atbildēt

Piekrītu dīdrihsonei.Mīlēt jūs varat ko jūs gribat,bet nelieniet virsū pārējiem un neprasiet savas noslieces visiem uztvert kā normu.

19.februāris, 12:25 Atbildēt

Kad Latvija legalizes viendzimuma laulibas,tu Latvijas patriots pedinas Marcelo Slipknot,varesi ar saviem neta draugiem parvaktiets un matusku Krieviju,kur nav LGBT tiesibu.

19.februāris, 12:39 Atbildēt
Marcelo Slipknot > marcis

Lūdzu referendumu! Es jau esmu tikai par,un Latvijā ar sievu un bērniem strp gejiem un imigrantiem noteikti nedzīvošu un ja pārvākšos tad uz kādu no višegradas 4 valstīm,kur ir normālas ģimenes un nav mošeju un imigrantu.

19.februāris, 13:01 Atbildēt
Marcelo Slipknot > marcis

Un nelegalizēs un ielikti cilvēki ST nepalīdzēs.Geji nomirs un mani bērni pat neacerēsies ,ka jūs tādi vispār bījāt.

19.februāris, 13:04 Atbildēt
dzintars > marcis

tev Mārci jāaizbrauc ceļojumā uz Arābu Emirātiem tad jānostājas uz ielas ar plakātu kur rakstīts ,ka esi piders un gribu pist arābus pakaļā un precēties.Pāris dienu laikā tu karāsies cilpā.Pareizi dara jo nav glābiņa vairs no šitiem kaku stūmējiem

19.februāris, 13:09 Atbildēt
Marcis > dzintars.5fc38a066d1d3

Tu dzintars stulbais ,te ir runa par LGBT,un tev un visiem citiem idiotiem ja 100 reizes saku,ka LGBT nekas nav kopigs ar pidesastiem,jo tie ir tie pasi kas pedofili,kuru tikai izmanto mazus bernus.

19.februāris, 14:39 Atbildēt
Marcis > marcelo.slipknot

Marcelo Slipknot tur nekada ST nepalizes,un nekads referendums par nebus,jo var izlemt tikai valdiba,un LGBT nekad nepazudis,un to atceresies tavi berni un mazberni.

19.februāris, 14:44 Atbildēt
Marcis > marcelo.slipknot

Tu M,S esi reals idiots,jo visas Visegradas valstis ir mosejas.

19.februāris, 14:48 Atbildēt
Māris Smilga > marcis

Reāls idiots šeit ir tikai viens - plānprātiņš Marcis Dzelme. Pastāsti labāk, pajoli, ar ko tu baro savu sievu kazu? Jo cik var noprast, tad nevienā darbā tevi neņem, kā jau absolūtu debiloidu.

19.februāris, 20:00 Atbildēt
Juris > marcis

Dzintar ! PidarMarcim jau sāk rokas trīcēt un valoda raustīties . Arābu Emirātos ar tādu plakātu kazu pisējs pidarMarcis pat 5 min. dzīvs nenostāvēs . Es pazīstu musulmaņus .

19.februāris, 20:23 Atbildēt
Elvisa18 > dzintars.5fc38a066d1d3

Taisnība! Un pēdējā laikā pavisam kaunu zaudējuši - perversi uzmācas Kivičam un lezbietes neliekot mieru Kivičai Nr4 .

20.februāris, 16:54 Atbildēt

99. Ikvienam ir tiesības uz domas, apziņas un reliģiskās pārliecības brīvību. Baznīca ir atdalīta no valsts.

100. Ikvienam ir tiesības uz vārda brīvību, kas ietver tiesības brīvi iegūt, paturēt un izplatīt informāciju, paust savus uzskatus. Cenzūra ir aizliegta.

Cerams ikvienam ir skaidrs no kurienes nāk augstāk minētie divi panti.

Netaisos aizstāvēt nedz vienu nedz otru! Bet ja cilvēks ir paudis savu viedokli un pateicis, ka neatbalsta to vai citu attiecību formu, nevienam, pat ja jūs esat Reiniks, nav tiesību ietekmēt manu viedokli. Kašera vērsšanās ar aicinājumu boikotēt Didrihsoni ir klajš un rupjš likuma pārkāpums!!!!!

19.februāris, 12:28 Atbildēt

Tu dolbanais idiots Zdanovskis R,kas tu esi,realais kretins,un katram ir tiesibas publiski aizstavet savu viedokli.

19.februāris, 15:57 Atbildēt
Sarmite Nikitina > marcis

Jā dolbanais pidar,katram ir tiesības aizstāvēt savu viedokli,tikai tu esi iedomājies ka tavs viedoklis ir vienīgais un pareizais un visus citus kuriem ir viedoklis tu kā pēdejais mēsls apsaukā.Tu pat nesajēdz atšķirību starp pedofilu un pidaru.Un ta kā tu vienīgas vari aizvērt savas smirdīgās žaunas un paklusēt,jo tu neko pat pamatot nejēdz.Zdanovskis pareizi uzrakstija,bet tu uzreiz apsaukājies.Kas tu esi par morālu kropli? Neviens pilnīgi neviens cits neapsaukājas un neapvaino citus. Pat ja nepiekrīt to izdara kulturāli. Bet tu sadzēries vai sarijies sūdus ,smadzenes jau atteikuša un nu norādīs visiem ko darīt.

19.februāris, 16:23 Atbildēt
Māris Smilga > sarmite.nikitina

Debiliķu Marcim ir tikai kaula smadzenes, un tās pašas iekaisušas no trankvilizatoru lēto aliņu lietošanas. Tāpat kopošanās ar Magones kazu dara savu. To pašu sviestu viņš raksta arī citos ziņu portālos - taisni brīnums, kur tam stulbenim tik daudz laika ķēzīties un zākāties ar visiem pēc kārtas.

19.februāris, 16:59 Atbildēt
Marcis > m.ris.smilga

Atkal pamodas viens pederasts un viena neta mauka,abi divi iebaziet savus debilos kometarus savas analajas atveres.

19.februāris, 18:08 Atbildēt
Māris Smilga > marcis

Bāzt kaut ko atverēs, tā jau tava tēma :) Skaties, stulbeni, ka vienreiz neaizrijies pats ar savu žulti. Būtu labāk atradis sev kādu darbu, savādāk nebūs ar ko pabarot savus un savas sievas kazas hibrīdus.

19.februāris, 18:50 Atbildēt
Elvisa18 > marcis

palūdz, lai draugs Kivičs aizdod tev melno dildo un izpriecājies vienreiz

20.februāris, 16:56 Atbildēt

Ja ,,butter fly" it kā vīrs dzīvo tādā bārbijas namiņā, lai viņa pārbauda it kā vīra sexorientāciju, varbūt ar ko slimo, par to runā.

19.februāris, 12:45 Atbildēt

Nabaga Kašers...laikam iedomājies,ka visi ir sajūsmā par viņa mīlas stāstu.Kamēr jūs un jūsu līdzīgie dzīvojāt savu dzivi-man bija neintrāla attieksme.Bet,kopš redzamāki esat,jo lielāka nepatika ir pret jums visiem.Un ne tikai man.jebkurā gadījumā-es negribu jūs ne redzēt,ne pazīt.Un no saviem vārdiem negrasos atteikties un izteikties politkorekti.

19.februāris, 12:59 Atbildēt

Ar lielāko prieku izšautu tam piderkašeram pa jaunajiem zobiem,tā teikt papravīt jobalnieku.

19.februāris, 16:16 Atbildēt
Elvisa18 > tedis

Kašers darītu pareizi, ja vārtrūmē drusku ieštaukātu latento geju Kiviču. Vai arī Kašers tikai sievietēm internetā uzbrukt tāds drosmīgs?

20.februāris, 16:58 Atbildēt

Nebiju domājis ka šī flucnere būs tik sakarīga.Ne par velti piderMārcis tā besijās...

19.februāris, 14:43 Atbildēt

Jā!

19.februāris, 14:57 Atbildēt
Marcis > izidors.m.rkak.ns

Es nemaz nebesijos,jo reali nak smiekli par viesiem jusu komenteriem,un tu pats Alvils un neta draugi ir pideri,un tiem nav nekada sakars ar LGBT.

19.februāris, 15:12 Atbildēt
Elvisa18 > marcis

marcis laikam sapņo, ka visi apkārt ir pideri, un viņš viens starp tiem.

20.februāris, 16:59 Atbildēt

Davai DupšuMārci ievēlēsim galveno Latvijas Piderasu.Kronēsim nežēlīgi,ar patiesu baudu....

19.februāris, 16:13 Atbildēt

Man tavi garigi slima individa komentari ir pie dirsas.

19.februāris, 18:04 Atbildēt
Agrita Saulīte > marcis

Un ko tu bāz savā anālajā atverē?

19.februāris, 18:21 Atbildēt
Marcis > agrita.saul.te

Un tu pati baz sava analaja atvetre,kau kada neta mauka

19.februāris, 19:18 Atbildēt
Māris Smilga > marcis

Tev pašam vismaz ir kāda nojauta, cik tu esi nenormāls un neattīstīts dzīvnieks? :)

19.februāris, 20:02 Atbildēt
Juris > m.ris.smilga

Māri Smilga ! Nē , diez vai viņam ir tāda nojauta , tāpēc ka es uzzināju no drošiem avotiem patiesību par pidarMarca patieso izcelsmi . Izrādas ka viņš ir slepena biologiska eksperimenta rezultāts . Viņa māte , nodzērusies narkomāne , lai nebūtu jāsēž cietumā par narkotikām , piekrita sapāroties ar šimpanzes tēviņu . Tā radās mūsu pidardibenMarcis . Tas izskaidro visu viņa nenormālo uzvedību - kāpēc Marcis slēpj savu izskatu ( izskatās pēc pērtiķa nevis pēc cilvēka ) , viņa seksuālās tieksmes pēc kazām un citiem dzīvniekiem , pedarasismu un nespēju iemācīties latviešu valodu . Brīnums ka viņš vispār var kaut ko pateikt cilvēku valodā . Marcis taču ir pa pusei pērtiķis ! Tātad mēs te internetā lamājamies ar puspērtiķi . Viņu eksperimentatori gribēja likvidēt , bet Marcim kaut kā izdevās aizmukt . Žēl !

19.februāris, 20:45 Atbildēt
Marcis > juris.5e2771d83ac7e

Tu debilas vecai perdeli sava vecuma demense,ko jobanas neta trollis zini par manu mammu,un tu esi savas mammas dabas kluda un visi tavi stulbie neta draugi

20.februāris, 9:16 Atbildēt

Marci par Dibenbrāļu ordena mestru!

20.februāris, 16:59 Atbildēt

Nuu-kaut ērzelis ar ērzeli un kaza ar kazu.Tikk klusāk, neprasiet applausus.

19.februāris, 22:31 Atbildēt

Piekrītu.Lai dara ko grib ,bet lai nereklamē savu orentāciju .

19.februāris, 23:58 Atbildēt

Man vienalga ko tie pidrillas dara. Nesaprotu kapēc visiem tas jārāda. Sēžat mājās un drāžat savas spalvainās di....

20.februāris, 3:31 Atbildēt

Un tā krople ar visām tām plastiskajām operācijām ir tāda, kā dieviņš viņu radīja. Idiote!

20.februāris, 8:25 Atbildēt

Un tai kroplei vārda brīvība bet homo nē? Smirdīgie vārguļi, nosprāgstiet!

20.februāris, 8:26 Atbildēt

Fuj, kā tu runā..! :(

20.februāris, 10:47 Atbildēt

Netraciniet to piderMārci viņš atradīs sev līdzīgu radijumu un sāks vairoties..Divi piderMĀRČI tas jau ir bīstami apkārtnes kazām un aitām...

20.februāris, 14:04 Atbildēt

Jā,lieta nopietna,dibenMārču savairošanās nav vēlama,bet dzirdēju,kakaza šim atkodusi tos pārpalikumus

20.februāris, 15:39 Atbildēt

Tu debilas Aleks Spilva ar neta draugiem,un visi aizveriet savas smirdigas zaunas un mazak piedirsiet netu ar saviem murgiem,

20.februāris, 15:51 Atbildēt
Tedis > marcis

Mārčuk,nu kā tad tev gāja pie valdības vīriem?Atļāva tev legalizēt laulības ar kazu?

20.februāris, 16:45 Atbildēt
Elvisa18 > tedis

Kazām garšo sālītu siļķu asakas. Acīmredzot Marcis šekumu ar siļķi bija ierīvējis

20.februāris, 17:01 Atbildēt

Taisni brīnums, kāpēc Greenpeace neiejaucās, kad izvirtuļu Marcis sāka kopoties ar to nabaga kaziņu? Laikam jau saprot, ka ir tāds pats lopiņš kā viņa izredzētā kaza un nekādas atbildības par to nebūs.

20.februāris, 19:03 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 1:40

Jaunākās diskusijas