Pie Magones Covid-19 ierobežojumu laikā ieradies īpašs viesis

tautaruna.lv 22.februāris, 16:13
 
Ekrānuzņēmums no Youtube/STV Pirmā!
Pie šovu zvaigznes un dzejnieces Magones Šutovienes ciemos ieradies dzejnieks Jans Ikess.

Magone pirms ciemiņa ierašanās ir diezgan satraukta, jo jāpaspēj apdarīt daudzi darbi, lai viesi varētu uzņemt kā nākas.

"Savu, kā saka, etiķeti parādīt arī viņam, citiem, kas skatās. Ka es neesmu tikai losene, kas var iet uz kūti ar lakatu," norāda Magone un uzsver, ka grib parādīt, ka spēj arī smuki un garšīgi ēst uztaisīt.

Ciemiņam ierodoties, abi ievēro divu metru distanci un Magone smej, ka satikšanās sanākusi nedaudz neveikla un mulsuma pilna.

Tāpat abi dzjenieki radījuši pašu vārdiem "superhitu" un meklē komponistus un izpildītājus savai kopīgi radītajai dzejai.

Kā norādīts dzejnieka mājaslapā, Jans Ikes (Jānis Lūciņš) rakstīt dzeju sācis 2004. gadā 15 gadu vecumā. 2011. gadā pirmo reizi publicēja savus darbus projekta „Mana grāmata” veidotajā kopkrājumā „2. sējums”. Piedalījies 12 kopkrājumos, sastādījis un izdevis 9 kopkrājumus, publicējies 2 literārajos žurnālos, izdevis 2 autorgrāmatas.

Komentē 44

 
Anonīms
 

Jans Ikes (Jānis Lūciņš) - tas ir mūsdienīgi kļūt globālam vismaz ar vārdu un uzvārdu, pasaules cilvēkam, bez saknēm, dzimuma, vālams angļuvolodīgs, vienlaikus ar dažādu dzimuma orientāciju, darīgs visur, visās vietās, bez jabkādām robežām. Tāda bija pasaule sākumā - bezrobežīga un bezgalīga. Tukšums.

22.februāris, 16:29 Atbildēt

Normālam cilvēkam jau no šitās mātītes būtu jāievēro vismaz 2km distance, nevis 2m.

22.februāris, 16:44 Atbildēt
īpaši stulbs > tedis

:D

22.februāris, 19:19 Atbildēt
Tedis > izidors.m.rkak.ns

Mēs arī Tevi mīlam!!!

22.februāris, 19:25 Atbildēt

Teikšu kā ir, neko no viņa darbiem nav gadījies lasīt.

22.februāris, 17:25 Atbildēt

Nekur jau nebija apgalvots,ka tas kadrs māk rakstīt......

22.februāris, 17:40 Atbildēt
Dzintars > tedis

Kas tasd šitas ķēms ieņems Marča vietu?

22.februāris, 17:50 Atbildēt
Tedis > dzintars.5e605cc20225c

Nu nedomāju,ka Mārčuks atkāpsies,viņā snauž varens potenciāls!

22.februāris, 18:07 Atbildēt
Māris Smilga > tedis

Precīzāk, tas potenciāls snauž Dupšu Marča dibenā :D Cita jau nekā tam dzīvnieciņam nav, tik vien kā dibens un sieva kaza atlicis...

22.februāris, 20:53 Atbildēt

Paklau b. sivēn , Tedi , īpaši stulbs , Dzintara kungs un parējie . Gribu pajautāt , vai kāds no Jums ir lasījis Magones Šutovienes dzeju , piemēram to grāmatu "Magoņu čuksti " vai kādu citu ? Es neesmu lasījis tāpēc neko nevaru komentēt par Magones dzeju . Varu tikai pievienoties Jūsu kompānijai lai lamātu un izsmietu pidardibenMarci par viņa debīlismiem un rupjībām , bet tas jau sāk apnikt . Es esmu labas dzejas mīļotājs . Man patīk , piemēram dzejnieka Egīla Dambja un mākslinieces- haiku dzejnieces Elitas Ābeles dzeja , ar kuriem esmu personīgi pazīstams . Vāka dizains "Magoņu čukstiem " ir smuks , bet kāds ir saturs ? Galvenais jau saturs . Kurš mani izglītos ? Vai ir vērts to grāmatiņu pirkt vai paņemt bibliotekā ?

22.februāris, 23:34 Atbildēt
Māris Smilga > juris.5e2771d83ac7e

Nu ko sakarīgu var uzrakstīt tā neskolotā un uz naudu tendētā šļura? Kāds dzejnieks, tāda dzeja - cerams, atbildēju uz tavu jautājumu. Runājot par pidaru Marci, vai tad tevi neaizskar šī kretīneļa rupjību caureja? Apnīk, vai neapnīk, man, piemēram, ir jautri čakarēt to stulbeni un atbildēt tam pidrillam ar to pašu kārti :) Viņš taču ir piedirsis te (un citos portālos) visus komentārus. Laikam jau nevajadzētu ļaut šim gailēnam arī šeit padarīt visas tēmas par izteiktu zilīšu forumu.

23.februāris, 0:17 Atbildēt
bezkaunīgais sivēns > juris.5e2771d83ac7e

Nekad nevienu neesmu aplamājis un nekādās kompānijās nesastāvu. Teicu, ka Jāņa Lūciņa dzeju neesmu lasījis, bet tā nav izsmiešana.

23.februāris, 8:21 Atbildēt
Dzintars > juris.5e2771d83ac7e

Elitas Ābeles dzeja nestav blakam Magones murgiem vismaz man tā šķiet

23.februāris, 8:24 Atbildēt
Sarmite Nikitina > m.ris.smilga

Bet galvenais ka tas PiderMarcis nevar neko jaunu izdomāt.Galva piestumta ar brūno vielu,vai arī ar mokām ir iemācijies tos dažus teikumus ar ko visus apsaukā un liekas oi cik gudrs.Un ko viņš var atbalstīt ja nevar pedofīlu no pederasta atšķirt.Bet tiešām viņš sāk tracināt,ar savu trulumu..

23.februāris, 8:26 Atbildēt
Juris > m.ris.smilga

Pidaru Marca rupjība mani drausmīgi aizskar . Tieši tāpēc mans "zilais sapnis "ir viņu izskaitļot , satikt aci pret aci un tā kārtīgi pietēst lai pariet visa apetīte kaut ko kaut kur komentēt . Es viņam parādīšu tādu "veco perdeli " ka mēnesi vismaz slimnīcā nogulēs . Tad varbūt beidzot sapratīs ka nedrīkst svešas sievietes lamāt par m...ām un debīlām kucēm . Jo baidīsies , ka nākamreiz vispār uz mūžu par invalīdu pataisīšu . Bet tagad tas mēsls jūtās drošībā . Pašlaik viņam mūsu pretī lamāšanās un ņirgāšanās TIK TIEŠĀM ir pie vienas vietas . Dzīvotu mēs normālā , tiesiskā valstī , par šito gānīšanos pie pidara Marca Dzelmes durvīm zvanītu policija un sodītu par apvainošanu un internethuligānismu . Bet tagad ..............jātiek pašiem galā .

23.februāris, 12:40 Atbildēt
Sarmite Nikitina > juris.5e2771d83ac7e

Bet mani vairāk izbrīna,ka viņš tik mierīģi te var cūkoties.Pārejie portāli viņam tādu iespēju liedza.Bet te?

23.februāris, 13:03 Atbildēt

Vai tad Magone vismaz pantaloškas uzspeja izgludinat un vaveri pieķemet pirms super hitu izgudroja?

22.februāris, 17:55 Atbildēt

DupšuMārcis iejūdza kazu,brauks da Gulbenei,ieviest ordnungu,ja kāds brauc uz to pusi,tad uzmanās, atstarotāji ir tikai kazai.....

22.februāris, 18:25 Atbildēt

Man tavi un tavu debilu neta draugu komenti ir reali pie dirsas.

22.februāris, 18:47 Atbildēt
Tedis > marcis

Tu skaties,ka ceļā kāds smagais neuzšauj pa bezdi,tas nebūs ,,maigais,,kašera stūmiens,hi,hi.

22.februāris, 19:10 Atbildēt
Māris Smilga > tedis

Gan jau ka pidaru Marcim patīk arī sado-mazohistu prieciņi. Jo drāzt kazu ne katrs spēj :D

22.februāris, 20:55 Atbildēt
Juris > marcis

Bet mums visiem ir pie vienas vietas tas ka tev kaut kas ir pie vienas vietas . Tu ar saviem debīlajiem komentiem un rupjībām esi pie vienas vietas un noriebies līdz nāvei ! Kaut tev Covid19 un sifilis smadzenēs piemestos ! Tad būtu jauni nacionālie svētki visā Latvijā ! Vai tiešām nesaproti cik ļoti mēs visi tevi ienīstam un cik ļoti tu visiem riebies ????????!!!!!!!

22.februāris, 23:53 Atbildēt
Māris Smilga > juris.5e2771d83ac7e

Labi pateici, taču ar nosodījumu un vēlējumiem šoreiz būs par maz, jo šis ir ļoti īpašs pacients. Viņu vajag nīdēt ilgstoši, kolektīvi un mērķtiecīgi, gluži, kā savulaik izjauca PSRS :)

23.februāris, 0:23 Atbildēt
Tedis > m.ris.smilga

Nu kā tad tur dibenMārcim.nogāja pie ,,dzejnieces,,,man nemierīga sirds, ka nepiesmej atkal to rupucīti?

23.februāris, 11:46 Atbildēt

Magone dzejnieku Lūciņu

Cienā ar pašceptu kūciņu.

22.februāris, 19:19 Atbildēt

Tu ar dzejnieks,vai tikai mācies?

22.februāris, 19:26 Atbildēt

La-baisss! :D

22.februāris, 19:48 Atbildēt

Tu ar gribi braukt pie Magones uz dzeju vakariem? ;)

22.februāris, 23:52 Atbildēt
Juris > diduu

Bet vispirms jau jāsaprot vai ir vērts tērēt laiku . Kas tā Magones dzeja tāda ir ? Tāpēc jau jautāju .

22.februāris, 23:57 Atbildēt
Dzintars > juris.5e2771d83ac7e

Slima suņa murgi nevis dzeja.

23.februāris, 8:26 Atbildēt
īpaši stulbs > dzintars.5e605cc20225c

:D

23.februāris, 9:38 Atbildēt
Tedis > juris.5e2771d83ac7e

Nu jaTev,Juri,saista pasākums ar nosaukumu: Vakariņas Idiotiem:,tad vari pievienoties tai debīliķu brigādei,bet man nez kāpēc šķiet, ka tas nav Tavs līmenis.

23.februāris, 11:43 Atbildēt
Juris > tedis

Tedi ! Jums taisnība . Nav mans līmenis . Bet manuprāt gudri cilvēki , pirms kādu kritizē , nosoda vai izsmej , vispirms iepazīstas ar doto objektu vai cilvēku . Tapēc arī Jums visiem prasīju par to dzeju . Es pieņemu , ka Jūs un Dzintara kungs esat lasījuši Magones dzeju ? Jo savādāk kā tad Dzintara kungs var zinat ka tā ir "slima suņa murgi "? Ceru ka visi piekrīt manai domu gaitai ?

23.februāris, 12:09 Atbildēt

Ziniet, apnikusi šitā vienveidība. Interneta dzīlēs atradu lielisku scenāriju nākamajam TV šovam: "Par tiem šoviem- vajadzētu salaist magoni, kivičus un vēl kādu jampampiņu, lai ņemās. Magone varētu dzejot, kivičs sacerēt umpapā melodijas un kaukt. Nu ļenka varētu tamburīnu piesist un visus bērnus pieskatīt, pļurzas taisīt. Magone vēl notievētu uz tām pļurzām un kivis varētu uzlūkot šo ar citām acīm. Tad vēl magones bērnu tēvi varētu kivi braukt sist un savā staroā sakauties, utjp. neverendings storijs. Beigu beigās šīs abas būtu atkal stāvoklī; tur tā ņemšanās ar paternitātēm, ļeļai atveras acis, sāk klapēt magoni ar netīru pannu etc.etc. Es pa kluso varētu par scenāristu piestrādāt"

Turpinājums- trešais varētu būt Gunārs, tas, kam 60 gadi:"Jā, Gunārs. Šis kārīgi varētu čamdīt tām abām dibenus un šmaukstināt bez zobu muti. Kā man neienāca prātā!!! Un ar kivi varētu ar čibrikiem mērīties, un kurš tālāk aizčurās. Iekšējai spriedzei vajadzētu internetu šiem izslēgt. Tas būtu varens šovs

23.februāris, 12:01 Atbildēt

Elvisa18 ! Urā ! Superīgākā ideja ! Man ļoti patīk ! Atliek tikai to realizēt ! Es ar prieku piedalītos organizēšanā ! Mans priekšlikums - tas "vēl kāds jampampiņš " varētu būt dibenpidarMarcis . Nezinu par kādu Gunāru iet runa , bet tas ka viņam jau 60 , nenozīmē ka viņš ir impotents . Čamdot tos dibenus abām dāmām , viņš vēl varbūt abām sīkos uztaisīs ? Vīrietim ir cita fizioloģija un bioloģija kā sievietēm . Laiku pa laikam internetā var izlasīt ka tādam un tādam sabiedrībā pazīstamam cilvēkam , kuram pari 70 , sieva , kurai ir ~ 30 ar + , piedzemdējusi pēcnācēju .

23.februāris, 12:25 Atbildēt

Mn liekas ka tur pat scenāristu nevaijdzētu,paši tādu jezgu uztaisītu ka maz neliktos.

23.februāris, 12:37 Atbildēt

Sanāktu tāda kā eklektiska groteska... :)

23.februāris, 13:35 Atbildēt
Elvisa18 > juris.5e2771d83ac7e

Nezini Gunāru? uzliec meklētājā Gunārs Sārtaputns. Gandrīz slavenāks par Magoni, rūdīts TV šovu brūtgāns.

23.februāris, 14:29 Atbildēt

viens no Magones dzejas šedevriem:

Jau atkal jauns pavasars

Narcešu trompetēs pūš.

Pa vēl vienam sudraba dzīparam

Dzīvju ceļos ierakstīts būs.

23.februāris, 14:36 Atbildēt

Manuprāt, normālas vārsmas.

23.februāris, 17:14 Atbildēt

Nebūtu slikti papētīt, vai tas nav plaģiāts. Kaut kur jau agrāk dzirdēta tēma.

23.februāris, 21:13 Atbildēt

Beidziet smieties par slimu cilvēku! Žans var būt laimīgs,ka prom...

23.februāris, 14:48 Atbildēt

apnikuši pat virsraksti par šo govi

23.februāris, 17:16 Atbildēt

Kolosāla ideja.Vācieši ar savu Mīlas viesuli,angļi ar Emmerdale un Coronation street nobālēs.

23.februāris, 17:36 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 13:52

Jaunākās diskusijas