Dzimšanas dienā Mūrniece publicē atklātu ierakstu

tautaruna.lv 28.janvāris, 13:59
 
Ekrānšāviņš no Facebook
Bijusī ministre un "Hotel Roma" vadītāja Linda Mūrniece šodien svin dzimšanas dienu. Sociālajā tīklā Facebook Mūrniece saņēmusi neskaitāmus apsveikumus.

Arī Mūrniece publicēja ierakstu par godu savai dzimšanas dienai, kurā viņa atskatās uz paieto gadu. Viņa atklājusi, ka atkal un atkal var pārvarēt pati sevi.

"Tagad jau zinu visu, kas notika pēc tam. Visu, kas mainījās un visu, kas pazuda kā nebijis. Zinu visas asaras un stiprumu. Zinu cilvēkus - atnākušos, palikušos un aizgājušos. Zinu sevi.

Esmu mācījusies. Atkal tikt pāri krācēm un šķēršļiem. Mācījusies gribet būt vāja, bet sapratusi, ka tas varbūt kaut kad...
Esmu atklājusi, ka atkal un atkal varu pārvarēt pati sevi. Atklājusi, ka esmu spējīga uz neiedomājamām muļķībām. Atklājusi, ka arī tas viss paliek tajā gadā, kas līdz šodienai.
No šodienas kā tai bildē - prieka un laimes daudz. Šķēršļiem pāri - tikai valša solī. Jā - paturēt visus tos, kas man mīļi un mīlēt pašai sevi," raksta Mūrniece.
Savā dzimšanas dienā viņa saņēma neskaitāmus laba vēlējumus.
"Mīļā Linda! Esi vesela! Dzīvo ar mīlestību!Ļaujies emocijām,kuras patiesi saviļņo.Ja arī gadās kāds pušums,tad uzlīmē ceļmallapu un soļo tālāk! Daudz laimes!" teikts kādā komentārā.
Kā vēstījām, divus mēnešus pēc kāzām viesnīcas "Hotel Roma" vadītāja Linda Mūrniece ļāvusi noprast, ka, iespējams, šķīrusies ar liepājnieku Agri Freibergu.
Ja vēl nesen pāris soctīklos dalījās ar kopīgām bildēm, taču nu jaušams, ka pāra starpā ir radusies plaisa vai pat aiza, jo aizvadītajā nedēļā Linda no saviem soctīklu profiliem dzēsa vīra uzvārdu, atkal sevi pozicionējot kā Lindu Mūrnieci. Savukārt viņas laulātais draugs Agris Freibergs pirms dažām dienām izlaboja attiecību statusa ailīti, kurā līdz šim bija norādīts “precējies”. Tagad tur vairs nav norādīta informācija par attiecībām.

Komentē 11

 
Anonīms
 

Ko darīt? Jāturpina brauciens pa krācēm, tas ir aizraujoši.

28.janvāris, 15:35 Atbildēt

Linda, saņemieties un aizejiet pie psihoterapeita. Par katru nieku nav visiem jāstāsta soc.tīklos. Neviens normāls cilvēks tā nedara.

28.janvāris, 15:54 Atbildēt

Kur Juus atradaat meeru "normaalam" cilveekam ? Un kaapeec Juus domaajiet, ka Juusu meers ir tas vieniigais pareizais ?

28.janvāris, 16:39 Atbildēt

Ja Mūrniece būtu piedzimusi par vīrieti, noteikti būtu virinātājs...

28.janvāris, 17:16 Atbildēt

MELNĀ Linda ... Bauskas ANTIVARONE ..., ja kādam piemirsies !!!

28.janvāris, 20:10 Atbildēt

Sivēnmammai dzimumdiena,ruk,ruk.Vispār jau es nezināju,ka cūciņas tik ilgi dzīvo!

28.janvāris, 20:37 Atbildēt

un tomēr man tīk uzņēmīgas latvietes

28.janvāris, 20:54 Atbildēt

Linda...būs labi, aizbrauc uz jūru, tas nomierina.

28.janvāris, 21:58 Atbildēt

Magone Nr2

29.janvāris, 2:36 Atbildēt

Ne dienas bez Lindas, Magones un Kiviču ģimenes kvadrātā! Domāju, ka kādam te vajadzīgs galvas ārsts! Slimi ne tikai tie, kas visu savu gultas dzīvi izliek publiskai apskatei, slimi ir tie, kas to katru dienu raksta!

Nabadziņi, jau dežūrē pie Lindiņas gultas, jo nepaies ne divi mēneši, kad būs atkal lielā mīla ar sev radniecisku dvēseli, kāzas pēc divām nedēļām un šķiršanās pēc mēneša, asaras un atkal viss no gala! Baidos, ka tādos tempos var pietrūkt vīrišķu, kas gatavi Lindu precēt, tad var nākties pārtapt par lesbieti..... gan jau to arī sagaidīsim.....

29.janvāris, 7:00 Atbildēt

Ceru, ka nedomā, ka arī tie, kas katru dienu komentē, ir slimi...

29.janvāris, 11:27 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 12:17

Jaunākās diskusijas