Atklāts šokējošs krievu stilista nāves iemesls

tautaruna.lv 26.janvāris, 13:44
 
Ekrānšāviņš no Instagram
Tiek ziņots, ka slavenais Krievijas slavenību stilists Aleksandrs Ševčuks, kas nomira 54 gadu vecumā, tika hospitalizēts no sava dzīvokļa. Slavenībai tika veikta operācija pēc kāda intīma eksperimenta. Glābt viņa dzīvību neizdevās, ziņo "Komsomoļskaja pravda".
Modes eksperts, kas bija plaši pazīstams Krievijas šovbiznesā, pēkšņi aizgāja mūžībā 54 gadu vecumā. Viņa paziņas nekavējoties paskaidroja, ka runa nav par Covid-19.

Vīrietis nomira Maskavas slimnīcas intensīvās terapijas nodaļā. Zvaigžņu stilista nāves cēlonis bija komplikācijas pēc operācijas svešķermeņa izņemšanai no zarnu trakta.

Kā atklāja avots medicīnas darbinieku aprindās, pacients tika steidzami operēts un izņemts svešķermenis. Pēc tam vīrietis tika pārcelts uz proktoloģijas nodaļu. Tomēr ievainojumi bija tik nopietni, ka sākās pēcoperācijas komplikācijas. Aleksandrs tika pārcelts uz intensīvās terapijas nodaļu. "Ārsti cīnījās par viņa dzīvību, taču viņi nevarēja palīdzēt - vīrietis nomira," turpināja avots.

Kā izrādījās, Aleksandrs tajā vakarā mājās nebija viens. Ārstus izsauca viņa tuvs draugs. Policistiem būs jānoskaidro visi apstākļi.

Savukārt medijs "Star Hit" raksta, ka nāve ir saistīta ar komplikācijām pēc apendicīta operācijas. "Kādu dienu Aleksandrs tika hospitalizēts, bet viņš tika operēts pārāk vēlu, sākās peritonīts, kura sekas bija neatgriezeniskas. Ārsti darīja visu iespējamo, lai glābtu pacientu, taču viņiem tas neizdevās," stāstīja avots.

Komentē 5

 
Anonīms
 

Brrrr...

26.janvāris, 17:09 Atbildēt

Tad jau, pasarg Dievs, šitais arī bijis piders un ar to otru kaut kādus intīmi anālos eksperimentus veikuši.

26.janvāris, 18:30 Atbildēt

Viņš teica : "šovakar gan riebīgs laiks,lai enkurs man pakaļā. " un to sadzirdēja garām lidojošs Džins ibn Hotabičs

27.janvāris, 0:45 Atbildēt

Labi vien ir, ka es nelasu šādus izdevumus!

26.janvāris, 21:38 Atbildēt

Kas gan var būt tāds ko var ievadīt, bet nevar izspiest no anālās atveres?

28.janvāris, 20:45 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 22:07

Jaunākās diskusijas