Princim Viljamam uzbrucis sargsuns

tautaruna.lv 24.janvāris, 19:00
 
ZUMAPRESS.com/Scanpix/Leta
Viens no karaliskās ģimenes bijušajiem apsargiem dalījies ar pavisam neparastiem nakts notikumiem, kas ir notikuši karaliskās ģimenes īpašumā, vēsta medijs "Mirror".

Bija jau vēls vakars, kad princis Viljams bija izlēmis doties pastaigāties. Tajā brīdi noticis neparasts starpgadījums, kas ir beidzies pavisam mierīgi.

Viljams bija devies pastaigā gar savu Sandringemas īpašumu. Viņš devās uz garāžu pusi un sargsuns sajuta viņa smaržu, nodēvējot par uzbrucēju.

"Man bija īpaši interesanta nakts, kad es vedu pastaigāties savu suni un viņš sāka vajāt nākamo Anglijas karali," nakts notikumus atceras policists Džons Čandlers.

Džons tumsā patrulēja Sandringemas mājas teritorijā, kad viņa suns pēkšņi devās uzbrukumā princim.

Princis brīdi, kad pie viņa skriešus devās sargsuns, stāvēja mierīgi un gaidīja, kad kāds atnāks un suni savāks.

"Viņš to uztvēra, kā joku. Viņš bija tajā laikā ļoti jauns," senos notikumus atceras policists.

Situācija varēja beigties pavisam bēdīgi. Suns varēja viņu sakots, bet par laimi tas nenotika. Suns stāvēja uz vietas, skatījās virsū princim un rēja.

Neparastais incidents notika pirms vairākiem gadiem. Tiek uzskatīts, ka šis atgadījums ir noticis Norfolkas īpašumā, kur karaliskā ģimene dodas ziemas brīvlaikā.

Komentē 3

 
Anonīms
 

Toreiz Viljams izspruka, bet tagad, kad Covid sakarā ieviesta komandantstunda, suns toč nākošo karali par nakts vazāšanos sakostu.

24.janvāris, 19:29 Atbildēt

Toč!

24.janvāris, 20:15 Atbildēt

Labi, ka neko neizkoda.

25.janvāris, 20:53 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 21:07

Jaunākās diskusijas