VIDEO: Renārs Zeltiņš sarīko neparastu randiņu

Anete Ošleja 22.janvāris, 14:30
 
Ekrānuzņēmums no Instagram
Televīzijas raidījumu un pasākumu vadītājs Renārs Zeltiņš saviem sekotājiem dalījās ar pavisam neparastu randiņa ideju.

Viņš savā Instagram kontā publicēja video kopā ar sievu. Abi bija devušies uz pavisam neparastu randiņu.

Randiņš tika apvienots ar patīkamo un lietderīgo. Pāris devās randiņā uz automazgātuvi.

"2021.gada janvāris. Aizvedu sievu randiņā..uz automazgātuvi," randiņu paskaidro Renārs.

Lai kaut cik uzburtu randiņa atmosfēru, viņi bija parūpējušies par uzkodām un dzērieniem. Pāris automazgātuvē baudīja gan kafiju, gan svaigi spiestu apelsīna sulu, gan biezpiena sieriņus un šokolādi.

Neparasto randiņu Renārs raksturoja lakoniski: "I dampis tīrs i kundz' lutināta."

Viņa neparasto randiņa izvēli novērtēja sekotāji. Dziedātāja Liene Šomase ierakstam veltīja atbalstu. "Neee nu jūs i kolosālīgi," tā neparasto ideju raksturoja žurnāliste, dziedātāja Agnese Šīrante.

Renārs Zeltiņš sociālajos medijos bieži vien dalās ar dažādām ģimenes ikdienas ainiņām. Renārs savā Instagram kontā bija ievietojis video, kurā atklāja, kā tas patiesībā ir audzināt trīsgadnieku. Saviem sekotājiem viņš aktīvi dalās ar notikumiem, kuros ir redzama viņa meita, tādējādi ir iespējams redzēt, kāda saskaņa starp abiem valda.

Komentē 5

 
Anonīms
 

Vai sabiedriskajā tualetē neviens nav rīkojis randiņu ? Autoostā ir diezgan plaša.

22.janvāris, 16:09 Atbildēt

es to daru regulāri,mana iecienītākā randiņu vieta sabiedriskās toletes kādā no kabīnēm.Sēdi,kakā,gāzi nolaid un skuķis tev tup uz ceļiem ,bauda vīnu un uzēd kūku ar zemenīti.Man uzradās ari pēc šā randiņa sekotāja. Tā babuļka kura tualetes papīru izdala.Viņa teica,ka viņas sirdī es vienmēr būšu īsts karalis .No blakus kabīnes ari viens piebalsoja un teica,ka ari būs mans sekotājs.

23.janvāris, 14:32 Atbildēt

izskatās, ka abi psiholoģiski nelīdzsvaroti...

22.janvāris, 18:13 Atbildēt

Šis pārītis ir kolosāls! Sekoju Instagramā, izdomas viņiem netrūkst pat šajā stulbajā covida laikā. Lai viņiem prieks un laime arī turpmāk!

22.janvāris, 23:57 Atbildēt

Vai ta randiņš nav tad, kad abas puses ierodas uz tikšanos katrs no savas, tā teikt, dzīves vietas....? Un, tad tur utji, butji, tuda sjuda... I po domam.... ?

Tad jau sanāk, ka man katra diena ir randiņš ar sievu - randiņš tirgū, randiņš malkas šķūnī, randiņš veikalā.... uh, cik aizraujoši, a šodien vispār ekstra - būs randiņš dāčā!

23.janvāris, 10:41 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 9:10

Jaunākās diskusijas