"Es negribu neko risināt"; atklāti pauž Mūrniece

tautaruna.lv 22.janvāris, 9:20
 
Dmitrijs Suļžics /F64
Pēc tam, kad izskanēja baumas par "Hotel Roma" vadītājas Lindas Mūrnieces iespējamo šķiršanos divus mēnešus pēc kāzām, Mūrniece sociālajos tīklos publicējusi atklātu ierakstu, tiesa gan, nepieminot tajā iespējamo šķiršanos.

Sociālajā tīklā facebook Mūrniece raksta, ka viņa nevēlas uztraukties un nevēlas skumt.

"Es negribu neko risināt. Es gribu dzert vīnu pie jūras. Vai piparmētru tēju.

Basām kājām bradāt pa sniegu. Uzkāpt lāstekai, kas nokritusi nez no kurienes. Un skatīties, kā jūrā peld gulbji.
Es negribu uztraukties un negribu skumt. Es gribu smaidīt. Klusi apcerot dienas.
Aizdegt sveci, kas smaržo pēc kumelītēm un uzrakstīt mīļu ziņu draudzenei.
Negribu domāt par slidenu ietvi, bet slidināties pa aizsalušu dīķi.
Saslapināt kājas un tad atrast kamīnu, pie kura ieritināties segā.
Es negribu neko risināt. Vien smaidīt par dzīvi," raksta Mūrniece.
Jāpiebilst, ka ieraksts tapis vien pāris dienas pēc tam, kad medijos parādījās informācija par Mūrnieces iespējamo šķiršanos.
Kā vēstījām, divus mēnešus pēc kāzām viesnīcas "Hotel Roma" vadītāja Linda Mūrniece ļāvusi noprast, ka, iespējams, šķīrusies ar liepājnieku Agri Freibergu.
Ja vēl nesen pāris soctīklos dalījās ar kopīgām bildēm, taču nu jaušams, ka pāra starpā ir radusies plaisa vai pat aiza, jo aizvadītajā nedēļā Linda no saviem soctīklu profiliem dzēsa vīra uzvārdu, atkal sevi pozicionējot kā Lindu Mūrnieci. Savukārt viņas laulātais draugs Agris Freibergs pirms dažām dienām izlaboja attiecību statusa ailīti, kurā līdz šim bija norādīts “precējies”. Tagad tur vairs nav norādīta informācija par attiecībām.

Komentē 36

 
Anonīms
 

Mūrnieces ieraksts liecina, ka viņa drīz sāks dzejot un kas zin... pārspēt Aspaziju neizdosies, bet Mirdzu Ķempi gan.

22.janvāris, 9:28 Atbildēt

Ojāram Vācietim viens dzejolis sākās tā.... Es esmu kā dublis,nav vietas kuru es nevarētu piedubļot!

22.janvāris, 10:03 Atbildēt

Gan jau Agris pēc laika būs atpakaļ. Kas mīlējas, tas ķīvējas, un labas Mūrnieces uz ceļa nemētājas.

22.janvāris, 10:32 Atbildēt

Vēl jau ir Ināra Mūrniece -skaista,gudra un brīva sieviete....

22.janvāris, 10:40 Atbildēt

Ko var tiražēt šīs pārziedējušās, mūžam gribošās pujenes sentences?.....

22.janvāris, 11:09 Atbildēt

Laba pujene!

24.janvāris, 10:29 Atbildēt

Nerisināja arī tad, kad bija ar Jauno Laiku laulāta

22.janvāris, 12:54 Atbildēt

Ļoti atklāts un drosmīgs teksts. Bieži vien Latvijā pieņemts, ka sievietei jāizdabā vīrietim, jābūt tai mīļajai, pūkainajai, kura izgaisinās visas dienā uzkrātās rūpes un problēmas, bet vecis tikmēr sēdēs dīvānā un pukšķinās pa abiem galiem, ka atkal kaut kas nav pa prātam. Lindai viss būs labi. Un varēs gan gulbjus vērot, gan dzert vīnu pie jūras. Protams, ir labi, ja ir, ar ko dalīties pozitīvajās emocijās, bet, ja nav, tā nav mirstamā vaina. Stipras sievietes neiznīkst. Vāji vīrieši gan.

22.janvāris, 12:55 Atbildēt

Perle tu esi tāda pati filosofe kā visas pārējās. Palasi forumus vai jutubu paskaties kā sievietes raksturo savus sapņu prinčus.Viņām vajaga interesantus un atraktīvus,koptus vīriešus.Tādus ari izvēlaties slimus ar narcismu kuri demonstrē savus plikumus selfijos,notetovēti,ar šampanieša probķi ausī,nagi kopti tā ,ka princeses var apskaust.Sēd un raud ,ka princis neko nedara ,bet pie televizora tikai vīlē nagus. Tu ceri ,ka šitas kurš selfijos savu pakaļu foķē(standartā pliks vannas istabā ar dvieli ap vidukli aptītu)rausies tavā labā un uz rokām nēsās? Nekad,nekur nēesmu lasijis,ka sievietēm vajag veci ar ''zelta rokām'' un tt.Redz vīrieši ir vārgi.Sēd jutubā un hihina,ka vecis uz randiņu atnācis un viņam priekšzoba nav un tas zaķim līdzīgs.Bet vairumam līdz princeses izskatam un prātiņam pašām kā līdz kosmosam.Ne jau visi ir ofisa iemītnieki un kokteiļu jaucēji tāpēc ir ari bez nagiem un bez kāda pirksta.Bet nu tie ir ari tie vārguļi un nekopti jo nagu nav ko vīlēt.Paskaties.

22.janvāris, 13:50 Atbildēt

Nāks Marcis un pateiks, ko viņš par tevi domā... :)

22.janvāris, 14:05 Atbildēt
dzintars > izidors.m.rkak.ns

atkal man blaknes

22.janvāris, 14:07 Atbildēt

vīnu pie jūras viņai vajaga.Stiprums acīm redzams.Aizjūras morītis ar bij riktīgs vecis.Skaists,kopts,atraktīvs un interesants.Vēl interesantākas ir morīšu tradīcijas savā dzimtajā zemē. Tagad es saprotu kur tas suns aprakts.

22.janvāris, 14:11 Atbildēt
dzintars > izidors.m.rkak.ns

Ipaši stulbais pastāsti kādus selfijus tu taisi? Man kā pretendentam uz karaļa troni māc ziņkārība.Varbūt dod man kādu padomu kā varētu izkonkurēt savu galveno konkurentu uz karaļa kroni Rivu?

22.janvāris, 14:16 Atbildēt
īpaši stulbs > dzintars.5fc38a066d1d3

Selfijus netaisu, bet uzturu spēkā senos vizuālizācijas paņēmienus. Zīmēju. :)

22.janvāris, 14:27 Atbildēt
Vitto > dzintars.5fc38a066d1d3

Manā skatījumā kopts vīrietis ir ar apgrieztiem nagiem,izmazgātiem un safrizētiem matiem,tīriem zobiem un tīri ģērbies.Un ja man vajadzētu,es noteikti rakstītu-meklēju vīrieti,kuram rokas neaug no pakaļas.

22.janvāris, 14:32 Atbildēt
dzintars > vitto

Nu tas ir ofisa darbinieks.Es jau teicu,ka tas ir tas standarts . Ja vēl probķis ausī tad vispār neatvairāms.Vobščem srtoinjeļi un autoservisa veči tiek izbrāķēti.Viņi staigā netīrām rokām un ķirzas zābakos ikdienā.Es sāku saprast.Būs jāmaina profesija un jāiestājas veču dibenmīlētāju klubiņā,jo tas sieviešu acīs piedod tādu kā šarmu un dzidru acu skatienu kā Jānim Ķirbim.

22.janvāris, 14:52 Atbildēt
dzintars > izidors.m.rkak.ns

Esmu atkal vīlies.Domāju ,ka esi riktīgs vecis kuram patīk sevi foķēt un apbrīnot.

22.janvāris, 14:54 Atbildēt
Perle > dzintars.5fc38a066d1d3

Esmu reāliste, un man ir pavisam normāls vīrietis, kurš nav ne tetovēts, ne taisa vannasistabā selfijus. Bet, jā, pie friziera iet, dušā mazgājas un nagus, zobus arī sakopj regulāri. Ja vajag, salabos gan manu mašīnu, gan sarīkos foršu vakarēšanu divatā. Vai tas ir sapņu princis? Droši vien. Bet pati varu gan garšīgu maizi izcept, gan sapņu dārzu ierīkot, gan izsmalcinātas viesības noorganizēt. Katram savs.

Lindas trūkums ir visu publiskot, kamēr vēl nav kārtīgi vīns norūdzis. Tāpēc arī tās daudzās nievājošās replikas par viņu. Bet tā- viena forša, atklāta sieviete, kura arī dzīvē vēlas sastapt to savu īsto, patieso laimi. Vienam veicas ar pirmo šāvienu, cits visu dzīvi meklējas. Bet galvenais ir nepazaudēt ticību sev, nepazaudēt prieku par lietām, kas iedvesmo. Un viņai tas izdodas. Tas izdodas tikai stiprajām.

22.janvāris, 15:59 Atbildēt
Perle > dzintars.5fc38a066d1d3

Ar netīrību lepojas tikai sliņķi un neveiksminieki. Manas draudzenes vīrs strādā servisā. Nekad neesmu viņu redzējusi nekoptu, smirdošu un netīrās drēbēs. Darbā staigā kombinezonā, kuru mazgā darba devējs. Kur problēma?

22.janvāris, 16:04 Atbildēt

Esmu akurāt tāds pats.

22.janvāris, 16:14 Atbildēt
dzintars > perle

Mjā, esmu atpalicis no dzīves.Tīrs motorists , tīrā kombinzonā kuru mazgā darba devējs vēl nav redzēts un ar nagu manikīru. 25 gadus remontēju un restaurēju auto,bet to dzirdu pirmo reizi. Noteikti viņš ir Formula 1 remonta darbinieks vai Rolls Roisa darbinieks?.Vispār jau tie kuri ikdienā ņemas ar auto eļļām un citiem šķidrumiem rokas atmazgāt nav iespējams jo tas viss sasūcas roku ādā un nav atmazgājams ne ar vienu līdzekli.Bet varu apsveikt tavai draudzenei ir paveicies,ka pat darbā viņš nesvīst un nesmērējas.Cilvēciņš nekad to nav darijis tāpēc runā aplamības.Nu veiksminieku te ir pilns..to melns morītis to atkal pēc 2 mēneši šķiras un reklamē sevi redz cik jauka un vīnu pie jūras gribu. Apskaužams veiksmes stāsts..Paldies par humoru.Iešu rīt pie šefa lai viņš mazgā manas lupatas. Sliņķis tāds,

22.janvāris, 17:17 Atbildēt
dzintars > perle

visas stiprās sievietes izliek publiskai apskatei savus dižos veiksmes stāstus? Tas liliputs glumais čurka kurš sagrieza galvu vecenei lai varētu dabūt uzturēšanās atļauju un varētu bīdīt savu biznesu šeit ari iekļaujas stiprās sievietes veiksmes stāstā?

22.janvāris, 17:32 Atbildēt
Akičiki > dzintars.5fc38a066d1d3

Ja rokas ir netīras no darba, tas nav nekas slikts, bet zobu trūkums mūsdienas liecina, ka vecis ir vai nu slinks (jo nav naudas zobiem), vai degradējies (viss pofig).

22.janvāris, 21:30 Atbildēt
Perle > dzintars.5fc38a066d1d3

Tev vienkārši nav paveicies ar darba devēju (vai sevi pašu). Bet roku kopšana ir katra paša atbildība. Var kā cūka strādāt, var akurāti, cimdos, un visu laiku aiz sevis novācot

22.janvāris, 23:34 Atbildēt
Perle > dzintars.5fc38a066d1d3

Tik nievājoši izteikties par sievietēm, kuras kaut ko savā dzīvē ir sasniegušas, var tikai tāds pats neveiksminieks, kā Marcis.

22.janvāris, 23:37 Atbildēt
dzintars > perle

zinu ,zinu tās veiksminieces un stiprās sievietes. 99% viņu dzīves sasniegumu ir pateicoties mākslai skaisti kājas paplēst tam kuram vajaga. Ļoti labi tas ir redzams dažādās valsts iestādēs.Esmu tur ari strādājis un esmu redzējis kā tie skaistie ģīmīši iet pa karjeras kāpnēm caur gultu. Tas sieviešu stiprums ir manīts. Cimdos var strādāt tantuk hirurgs vai ģinekologs un viņi ari strādā visu aiz sevis novācot.

23.janvāris, 10:38 Atbildēt

Latvijā tikpat kā nav vīriešu, tas ir fakts bez pētniecības arī pasaulē...

24.janvāris, 10:33 Atbildēt

Linda, tev ir laiks iet pie psihiatra. Kā lai neieslīgst depresijā, ja tevi tik bieži pamet vīrieši? Psihiatrs tev izrakstīs tabletītes. Nekā slikta tur nav, es arīdzeru, pret paniku, trauksmes stāvokļiem, bezmiegu utt.

22.janvāris, 13:54 Atbildēt

Vai tad vienmēr visiem jàzin kas notiek personīgajā dzīvē?Varbūt apnika tie komentāri,katrs dzīvo kā vēlas.

22.janvāris, 14:48 Atbildēt

Mūrniece izskatās pēc labi nobarotas teļkopējas no kolhoza "Staļina druva"......

22.janvāris, 14:48 Atbildēt

Būtu jauka kompānija un viena otri līdzīgas kā ūdens piles-magone,linda,ilzite.Visas varētu paslēpot pa zilo ezeru zemi,atpūsties, jo negrib neviena neko risināt un apmainīties ,,gudrajām,,dzīves pieredzēm.

22.janvāris, 14:54 Atbildēt

Jā,Magones te trūkst. Divas podruškas būtu. Viena šovu zvaigzne,bet otra slavenība.

22.janvāris, 14:58 Atbildēt

Tas ka juuraa peld gulbji man ir jaunums, kas zin, varbuut kkaada iipasha mutaacija uzradusies...

23.janvāris, 2:53 Atbildēt

Magone un Mūrniece . abām neveicas ar personīgo dzīvi. Nu bet nevajaga tūlīt, kā pie apvārkšņa parādās kāds veciis, rakstīt soc. tīklos, stāstīt cik jauki .... nu neiznāk nekas...bet klusē. Un tad tās žēlabas- saslapināt kājas utt. Stulbi.

23.janvāris, 9:05 Atbildēt

....Es negribu neko risināt....tāpēc jau tie vīri mūk no viņas. Ja man tāda būtu pats patriektu prom.

23.janvāris, 11:40 Atbildēt

Pareizi sivēnmamma saka,vajag dzert un dzert,ja vēl un karstā gludekļa uzliks savu pakaļu,tad vispār labi būs,ruk,ruk.

24.janvāris, 9:02 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 21:42

Jaunākās diskusijas