Baiba Sipeniece-Gavare: Mūs maigi pārmāca šī situācija

tautaruna.lv 25.janvāris, 14:30
 
Vladislavs Proškins/F64
TV un radio personība Baiba Sipeniece - gavare kanāla Rīga TV24 raidījumā "Preses klubs" komentējusi pašreizējo situāciju Latvijā.

Raidījumā Sipeniece- Gavare izteica viedokli par barikāžu laiku un pašreizējo situāciju valstī, norādot, ka toreiz bija kara situācija, bet šobrīd notiekošo par tādu nevar dēvēt.

"Es mierinu savus bērnus un saku, ka varēja būt vēl sliktāk. Šito, kas ar mums viss notiek, atsūtīja kara vietā. Patiesībā mūs tā maigi pārmāca šī situācija," pauž TV personība.

Komentējot cilvēku rīcību, neievērojot valdības noteiktos ierobežojumus, Baiba pauž, ka ir ļoti sarūgtināta par cilvēku rīcību, neslēpjot, ka to skaitā ir arī viņas paziņas.

Kā zināms, šogad 20. janvārī atzīmēja 1991. gada barikāžu atceres 30. gadadienu

Komentē 6

 
Anonīms
 

Sipenieks-filosofs...

25.janvāris, 14:56 Atbildēt

Komentējot cilvēku rīcību, neievērojot valdības noteiktos ierobežojumus, Baiba pauž, ka ir ļoti sarūgtināta par cilvēku rīcību, neslēpjot, ka to skaitā ir arī viņas paziņas.-------------Kā tad pašai bija ar to Austrijas slēpošanas kūrortu?

25.janvāris, 15:38 Atbildēt

kas māca ? Ko māca? Kāpēc māca? Neko nesapratu.

25.janvāris, 18:03 Atbildēt

Darbs viņām nav un vot tad pārsmiņķē savus mūļus un gozējās pa tv :))smieklīgi tie daži cilvēki un domā ka baigās slavenības:))

25.janvāris, 21:53 Atbildēt

ir,ir tiko viena slavenība te stāstija,ka viņu izpuļķēja pret viņas gribu dupsī,stipri sāpēja,bet policijā iesniegumu nerakstīs jo viņai ir liela mīlestība pret mīļoto vīrieti. Uzradās ari vairāk sekotāju.Slavenība.Viņš nu ari tagad ir slavens ar santehniķa dotībām

26.janvāris, 9:19 Atbildēt

Tikai nevajag izlikties-pati Baibiņa bija aizbraukusi slēpot pašā epidēmijas sākumā,ko skaisti aprakstīja Latvijas avīzes! Atmiņa ir īsa! Mēs pārdzīvojām un domājām-nu kā tā var?

26.janvāris, 18:20 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 22:17

Jaunākās diskusijas