Mūrnieces vīrs izsakās par abu iespējamo šķiršanos

tautaruna.lv 20.janvāris, 11:55
 
Ekrānšāviņš no Instagram
Vairākos Latvijas portālos parādījusies ziņa, ka kopā vairs nav pāris – liepājnieks Agris Freibergs un kādreizējā politiķe, iekšlietu ministre, aizsardzības ministre, Rīgas viesnīcas ”Hotel Roma” pārvaldniece Linda Mūrniece. Portāls "liepajniekiem.lv" uzrunāja pašu Agri.

Abi apprecējās pagājušā gada novembrī, un daudzi viņus dēvēja par Liepājas populārāko jaunlaulāto pāri.

Decembrī ”Kurzemes Vārds” abus intervēja un uzdeva jautājumu: kāpēc tomēr nolēmāt precēties, nevis tāpat padzīvot kopā? ”Kādēļ to nedarīt, mēs izvēlējāmies darīt, nevis nedarīt. (..) Tiek novilkta svītra. Un bijušais paliek pagātnē. Es jūtos drošībā,” sacīja Linda.

Agris savukārt intervijā pauda: ”Mūsu attiecības ir juridiski apstiprinātas un tātad bez divdomībām. (..) Ir cilvēki, kas gadiem neprecas, bet tas ir viņu modelis, ne mūsējais”.

Sazinoties ar Agri Freibergu tagad, viņš sacīja, ka notiekošo nekomentēs. Tāda esot abu pušu vienošanās un piebilda: ”Cilvēki gan precas, gan šķiras”.
Kā vēstījām, divus mēnešus pēc kāzām viesnīcas "Hotel Roma" vadītāja Linda Mūrniece ļāvusi noprast, ka, iespējams, šķīrusies ar liepājnieku Agri Freibergu.
Ja vēl nesen pāris soctīklos dalījās ar kopīgām bildēm, taču nu jaušams, ka pāra starpā ir radusies plaisa vai pat aiza, jo aizvadītajā nedēļā Linda no saviem soctīklu profiliem dzēsa vīra uzvārdu, atkal sevi pozicionējot kā Lindu Mūrnieci. Savukārt viņas laulātais draugs Agris Freibergs pirms dažām dienām izlaboja attiecību statusa ailīti, kurā līdz šim bija norādīts “precējies”. Tagad tur vairs nav norādīta informācija par attiecībām.

Komentē 8

 
Anonīms
 

Atkal viens raksts pa tukšo! Neko tas Mūrnieces vīrs neizteicās! Klusē kā partizāns. Gan jau pats kaut kādas ziepes sataisījis, jo Linda pēc kāzām bija laimīga un jutās drošībā.

20.janvāris, 13:05 Atbildēt

Cilvēks grib sievieti

20.janvāris, 13:17 Atbildēt
īpaši stulbs > roberts.59bd35ecbaf65

Ja būtu gribējis, tad tā arī teiktu. Varbūt viņš vīrieti grib?

20.janvāris, 13:47 Atbildēt

Viņš tikai vēl izsakās par ko mēs TR jau zinām.

20.janvāris, 15:33 Atbildēt

Neinteresanti!

20.janvāris, 21:21 Atbildēt

Mudaks.

21.janvāris, 12:48 Atbildēt

Ne viens ne otrs, nezin ko grib- pievērst uz sevi uzmanību- lēts piārs. Izskatās, ka vispirms apprecējās, pēc tam iepazinās

21.janvāris, 15:33 Atbildēt

fiktiva lauliba,afera

21.janvāris, 20:06 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 22:11

Jaunākās diskusijas