Ladybird soctīklos publicē pirmo foto pēc bērnu nolaupīšanas skandāla

tautaruna.lv 19.janvāris, 17:02
 
Oļesja Sokolova, F64 Photo Agency
Jau vēstīts, ka Latvijā reiz pazīstamā dziedātāja Ladybird jeb Tatjana Šihmuratova gada nogalē nedēļu pavadīja cietumā Kalifornijā, kur nonākusi par savu bērnu nolaupīšanu. Pēc ģimenes drāmas norimšanas jaunā sieviete pirmo reizi publicējusi pašbildi sociālajos tīklos.

Allaž smaidīgā Tatjana, kura dzīvo Kalifornijas štatā ASV, arī smaida publicētajā foto, parakstā norādot, ka "bauda burvīgo saulīti".

Jau vēstījām, ka dziedātājai Ladybird savu palīdzību sniedza arī laba draudzene un arī skatuves māksliniece Jenny May, kā arī Kristīne Misāne, kura Dienvidāfrikā bija apsūdzēta, tostarp, par savu bērnu nolaupīšanu.

Kā vēstījām iepriekš, sociālajos tīklos bija izveidots profils, kurā publicēti Tatjanas bērnu Annikas un Raiana bildes un lūgums palīdzēt atrast bērnus. Pēc visa spriežot, bērnus meklēja viņu tēvs Maikls Larsens, kas rakstīja, ka bērni pēdējo reizi manīti kopā ar Tatjanu Kalifornijas štatā.

Pēc tam Ladybird nedēļu pavadīja cietumā Kalifornijā, kur nonākusi par savu bērnu nolaupīšanu. Viņa atklāja, ka tikusi apcietināta un abas atvases patlaban ir tēva apgādībā. Viņa teica, ka nu ar bērnu tēvu gaidāmi tiesu darbi, ieskaitot laulību šķiršanu.

“Nedrīkstu tikties, ne tuvoties mājām, kur viņi [bērni] dzīvo. Man ap kāju aplikta GPS ierīce, kas norāda manu atrašanās vietu. Ļauts sazināties ar bērniem tikai ar platformas "Zoom" starpniecību, taču līdz šim tas nav izdevies,” atklāja dziedātāja.

Komentē 7

 
Anonīms
 

no tāluma liekas smuka,bet tuvumā parasta babuļka

19.janvāris, 17:24 Atbildēt

Precīzi! :D

20.janvāris, 21:53 Atbildēt

Nu nafig šitādu māti,labāk būšu bārenītis.

19.janvāris, 17:30 Atbildēt

Tam Taņas vīram tik pa purnu, tik pa purnu...!

19.janvāris, 17:42 Atbildēt

Tikai viņš Jēkabpili noteikti neapmeklēs.

19.janvāris, 18:40 Atbildēt

Labipird- ko tas nozīmē tulkojumā?

20.janvāris, 13:10 Atbildēt

Ja bērni būtu atņemti ciemata ambulances vadītājai Līgai Kalniņai, domāju, tauta demonstrācijā aizietu-lai pie mātes tos atgriež. Bet te pieaugusi it kā pieskaitāma sieviete ar zonas kļičku Ladybird, kas turīga donora meklējumos zvejojusi svešōs ūdeņos, un aptirsusies...Nav žēl!

20.janvāris, 19:53 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 8:28

Jaunākās diskusijas