Raimonda Paula mazmeita strādā sieviešu patversmē

Viktorija Gabrjuna 25.janvāris, 9:20
 
F64/Instagram
Maestro Raimonda Paula mazmeita Annamarija Paula strādā sieviešu patversmē Rīgā, ik dienas palīdzot grūtībās nonākušām bezpajumtniecēm, vēstīts Ievas Valteres materiālā "Maestro mazmeita strādā sieviešu patversmē" izdevumā "Kas Jauns".

Lai gan presē vairāk tiek vēstīts par paula jaunāko mazmeitu Moniku, taču viņam ir vēl viena mamzmeita Annamarija, kas dzimusi Maestro meitas Anetes pirmajā laulībā ar Daini Porgantu.

Annamarija (kuru biežāk dēvē par Annu) Ņujorkā ieguva bakalaura grādu psiholoģijā, taču sapratusi, ka viņu vairāk interesē sociālais darbs. Atgriežoties Latvijā, viņa ieguva maģistra grādu Stradiņa universitātē saistībā ar sociālā darba tēmu.

Pirmā viņas darba vieta bija resursu centrs Marta, tad divu gadus Anna nostrādāja neredzīgo cilvēku pansionātā, bet pērn viņa uzsāka darba gaitas sieviešu patversmē Rīgā, Eiženijas ielā.

Anna piebilst, ka vēlas, lai vectēvs ar viņu lepojas, jo uzskata, ka profesijas izvēle ir tieši vecvecāku nopelns.

"Gribu, lai vectēvs ar mani lepojas, jo daudz ko esmu iemācījusies tieši no viņa - kā viņš skatās uz dzīvi un kādas ir viņa vērtības," piebilda Anna.

Komentē 3

 
Anonīms
 

tas ir stipro un veiksmīgo sieviešu veiksmes stāsts bez naudīgu radu vai sportistu atbalsta. Kad parādīsies sportists-sponsors tā sāksies stipras sievietes veiksmes stāsts.Tūlīt teiks,ka laba sirds viņai un sapnis ņemties ar mega smirdīgiem bomžiem viņai ir sirdslieta un valkāt gāzmasku darbā ļoti patīk.

25.janvāris, 9:41 Atbildēt

Kaut kāda sado-mazohiste laikam...

25.janvāris, 10:21 Atbildēt

Pavirši uzmetot skatu virsrakstam, nodomā, ka Pauls strādā sieviešu patversmē.

25.janvāris, 18:12 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 21:00

Jaunākās diskusijas