Mārklas tēvs veido dokumentālo filmu par Meganas bērnību

tautaruna.lv 18.janvāris, 18:00
 
ZUMAPRESS.com/Scanpix/Leta
76 gadus vecais Meganas Mārklas tēvs Tomass Mārkls apgalvo, ka jaunā dokumentālā filma ietvers vēl neredzētus mājas video no Meganas bērnības un tās saturs fokusēsies uz Mārklas bērnību un aktrises karjeras pirmsākumiem, raksta "The Mirror".

Mārklas tēvs veido dokumentālo filmu par savām un meitas attiecībām pirms abi atsvešinājušies.

Tomass Mārkls atklāj, ka filmā parādīsies vēl neredzēti kadri no mājas video un viņa paša mīļākie foto ar meitu. Filmā tiks apskatīti tādi jautājumi, kā "kas notika ar manu mazo meitenīti" un "kas nogāja greizi".

Dokumentālajā filmā tiks apskatīts arī viņa laiks Holivudā, kā režisoram, kurš saņēmis apbalvojumus. Tāpat tiks apskatīta tēma Mārkla dzīve ar meitu laikā no viņas bērnības līdz vēlmei pievērsties aktiera profesijai.

Mārkls cer dokumentālo filmu pabeigt 2021. gada beigās.

Jau vēstīts, ka neilgu brīdi pirms svinīgā dzīves notikuma Megana Mārkla saņēma ziņu, ka viņas tēvs Tomass Mārkls veselības problēmu dēļ uz kāzām neieradīsies. Tiesa, vairāki mediji vēlāk publicēja foto, kuros viņš gan meitas svarīgā dzīves notikuma laikā ASV apmeklējis ēstuvi.

Komentē 3

 
Anonīms
 

Tāds mēsls. Uz meitas rēķina pelnīt. Kā ir ar personas datu aizsardzību, publiskojot video no meitas bērnības, ja meita iebilst?

18.janvāris, 18:26 Atbildēt

Tas Mārklas fāčuks arī, rādās, ir riktīgais frukts.

18.janvāris, 18:28 Atbildēt

Večuka tieksme gūt popularitāti kaut vecumdienās.

19.janvāris, 8:43 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 7:06

Jaunākās diskusijas