Pugačova ar asarām acīs vēršas pie Raimonda Paula

tautaruna.lv 18.janvāris, 14:30
 
Tass/Scanpix/LETA
Krievijas dziedātāja Alla Pugačva bija redzama kanāla TV3 ēterā, publiski uzrunājot Maestro Raimondu Paulu.

12. janvārī Raimonds Pauls svinēja savu 85. dzimšanas dienu. Alla Borisovna vērsās pie Paula no savām mājām Piemaskavā.

Pugačova nespēja valdīt asaras.

“Raimond, tu esi unikāls cilvēks, neatkārtojams, izcils. Esmu tik pateicīga liktenim, ka tas mūs saveda kopā ... Radoši, cilvēcīgi ... Mūsu bērni ir palikuši - dziesmas, kuras visi mīl. Mēs viens otram ļoti palīdzējām. Tas, protams, ir daudz kā vērts. Bet atceries, ka bez manis tu lidosi ar vienu spārnu. Tikai jokoju, jo Tev ir tik daudz spārnu. Ģimene, draugi. Kaut kas tāds, kas palīdz pacelties virs visas dzīves burzmas,” sirsnīgi sacīja Pugačova.

Kā zināms, 12.janvārī Raimonds Pauls svinēja savu 85.dzimšanas dienu. Maestro svētko sveica daudzas sabiedrībā zināmas personas. Kā vēstījām, Latvijas mūziķi soctīklos veltīja izcilajam māksliniekam cieņas, sirsnības un atzinības pilnus ierakstus. Piemēram, dziedātāja Dināra Rudāne sociālajā vietnē Instagram bija veltījusi sirsnīgus vārdus maestro Raimondam Paulam, publicējot kadrus no abu kopīgajiem mirkļiem. "Daudz Laimes Maestro!!!! Paldies par katru uzrakstīto un nospēlēto noti! Par smiekliem, rūpēm, sarunām. Par katru dāvāto mirkli, par patiesu laimi ar Jums muzicēt! Es nevarēju pat sapņot par iespēju būt tuvumā! Veselību, iedvesmu, patiesu mīlestību!!!! Daudz Laimes!!!!!" - rakstīja Rudāne.

Komentē 6

 
Anonīms
 

Kāpēc jāraud? Pauls taču nav miris.

18.janvāris, 14:34 Atbildēt

Raudāja Alla jau pirms video, ja Maksims nav pie vainas, tad laikam sīpolus mizojusi.

18.janvāris, 15:24 Atbildēt

Viss kārtībā ar Allu, viņa gandrīz latviete.

18.janvāris, 17:15 Atbildēt

Pugačova jau sirsnīgs cilvēks, bet tas Galkins tur brīžiem jauc gaisu.

18.janvāris, 18:32 Atbildēt

Patiešām, Alla Pugačova var pateikties Paulam par tik skaistām dziesmām viņas repertuārā. Pauls jau vispār tik daudziem ir palīdzējis. Zelta cilvēks! Mūsu lepnums!

18.janvāris, 21:49 Atbildēt

Raud no aizkustinājuma, tomēr viņa dziesmas pavadījušas vairākas paaudzes, tās bija mūsu bērnībā, jaunībā, tagad. Tā ir vesela dzīve daudziem. Prieks ir par to, ka krievi joprojām to novērtē tāpat kā mēs

18.janvāris, 23:08 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 7:12

Jaunākās diskusijas