Ralfs Eilands ironizē par NA virzītajiem grozījumiem

tautaruna.lv 14.janvāris, 17:30
 
Oksana Džadana/F64
Mūziķis Ralfs Eilands sociālajā tīklā Facebook ironiski izteicies par Nacionālās apvienības iesniegtajiem grozījumiem, kas paredz mainīt ģimenes definīciju, lai izslēgtu iespējamu atbalstu viendzimuma pāriem.

Kā tika vēstīts, reaģējot uz Saeimas Mandātu, ētikas un iesniegumu komisijas 2020. gada 30. septembra balsojumu, kurā tālākai izskatīšanai noraidīta vairāk nekā 10 000 cilvēku parakstītā iniciatīva par viendzimuma pāru tiesisko aizsardzību, kustība "Dzīvesbiedri" platformā "ManaBalss.lv" uzsāka jaunu parakstu vākšanas kampaņu, kurā jāsavāc 20 000 parakstu.

Tāpat vēstīts, ka 7.janvārī Nacionālā apvienība iesniegusi Saeimā likumprojektu par grozījumiem Satversmē, kas paredz labot Satversmes 110.pantu, konstitucionāli nostiprinot sievietes un vīrieša veidotas ģimenes jēdzienu.

NA ieskatā valsts pamatlikumā nepieciešams skaidrāk definēt ģimenes jēdzienu. Šāda vajadzība, viņuprāt, radusies pēc Satversmes tiesas 12.novembrī pasludinātā sprieduma, kas ģimenes jēdzienā ietver arī "viendzimuma partneru ģimenes" un nosaka valstij "pienākumu aizsargāt un atbalstīt" tās. Partija uzskata, ka tas ir "patvaļīgs ģimenes jēdziena skaidrojums, kas neatbilst ne likumdevēja gribai, kas izteikta Satversmes 110.panta esošajā redakcijā, ne Latvijas sabiedrības izpratnei par to, kas ir ģimene".

Par šo jautājumu ironisku viedokli paudis mūziķis Ralfs Eilands.

"Man savos 27 gados, pavisam ir bijušas aptuveni 7 draudzenes (kurš skaita?) un es uzskatu, ka nostiprināt ar viņām attiecības traucēja tieši Satversme.

Lai arī 3 dāmas man bijušas no Alūksnes, ko mans draugs Kaspars Breidaks reiz komentēja ar frāzi “Apceļo Latviju”, uzskatu, ka ne ceļošanā vai manās vērtībās ir sāpe, bet gan Latvijas valstī un Satversmē! Ja Satversme paredzētu, visiem saprotamā valodā, ka man ir jāmīl, jāprec un jādzīvo ar pretējo dzimumu, tad 100% es tā arī darītu. Ja Tev mana ideja šķiet absurda un Tu uz brīdi aizdomājies, ka cilvēki tāpat savstarpēji neģimenosies, tad aicināšu Tevi atvērt acis un pavērot sabiedrību kovidnieka ierobežojumos - tieši tā, viss tiek ievērots, ja reiz to likumiski noteikusi valsts! 1:0 manā labā, ha! Satversmes labojums atrisinātu vairākas manas problēmas - vairs nekad man nebūtu iespēja augt par vientuļo tēvu, es nekad neaugtu tikai pie viena vecāka, es vienmēr, stājoties attiecībās, tās paredzētu, kā monogāmas, heteroseksuālas darbības, kas vainagojās laulībā (jo ir tak 21. gadsimts) un man vienmēr pienāktos bērna kopšanas atvaļinājums, jo es esmu vīrietis!

Lai arī tumsonīgie tumsoņas sauc “Ko viņi lien man virsū ar savu pārliecību? Lai dara savā guļamistabā, ko grib!”, es teikšu, ka man ir prieks, kas sirdī rada atvieglojuma sajūtu, jo beidzot Nacionālā Apvienība un reliģiskie līderi ir ielīduši manā guļamistabā, lai beidzot to sakārtotu! Es pats to nekādīgi nespētu izdarīt, tādēļ no visas sirds ceru uz Satversmes grozījumiem, lai beidzot man taptu skaidrs kur, kad un kā man būtu jāizmanto savs dzimumloceklis un kurus cilvēkus es būtu tiesīgs saukt par savu ģimeni!" raksta Eilands.
Tikmēr komentāros cilvēkiem dažādi viedokļi. Daļa pauž atbalstu Eilandam par "spēcīgiem vārdiem", daļa tomēr neslēpj arī kritiku.
"Daudz dezinformācijas, nepārbaudīti fakti ... lecīgi un neinteliğenti apgalvojumi, skumīgi lasīt," teikts kādā komentārā.

Komentē 17

 
Anonīms
 

Sev un Saeimai uzdodu jautājumu - kāpēc jātērē laiks, nervi un cilvēkresursi kaut kādu deģenerātu un deviantas uzvedības subjektu kaprīžu dēļ..? Kāpēc valstij būtu ar likumu būtu jāatbalsta perversijas..?

14.janvāris, 17:57 Atbildēt

Tāpēc ka daudzi no viņiem ir studējuši Rietumos un tur tas ir ieborēts, turklāt tāds tagad ir Rietumu mainstrīms- lai visi kopotos neradot bērnus, tikai uz to ir uzpirkušies tieši tie, kuri ir uz izmiršanas robežas, nevis tie, kuriem tiešām būtu jāpiebremzē ar vairošanos, nevis savus nevajadzīgos ļaudis jāsūta iekarot Rietumus. Tie jau ir iekaroti- nelielas ļaundaru bandas iekaroti.

14.janvāris, 18:54 Atbildēt

Kā tad divi veči var tikt pie bērna?

14.janvāris, 18:28 Atbildēt

Ar surogates mati,vai ari adopte,.

15.janvāris, 9:14 Atbildēt

bet kur paliek bērnu tiesības augt kopā ar vecākiem - māti un tēvu

15.janvāris, 12:58 Atbildēt

galvenais,ka Eilandam bijušas "aptuveni 7 "dāmas",bet varbū vairāk,jo,kurš tad skaita 'dāmas"Cien,dāmas,neielaižaties ar tik prastiem tēviņiem!

14.janvāris, 19:07 Atbildēt

Šīs kungs par naudu uzrakstīs un atbalstīs visu. Pilnīgu visu! Dodiet tikai naudu :)

14.janvāris, 21:19 Atbildēt

Novērojums - "pareizā" viedokļa pārstāvji ironizē, apsmej pretējā viedokļa paudējus. Laikam jau pašiem ir ļoti svarīgi "neizkrist" no mainstream

14.janvāris, 21:30 Atbildēt

Un Ralfs lepojās ar to ka kopš 15 gadu vecuma draudzenes maina kā zeķes ik pēc 2 gadiem ?Tātad paņam kādai meičai sakarina makaronus 2 gadus pasekso un tad ņem nākamo ?Tu Ralf pusi Latvijas sieviešu plāno izdāst un pamest ?Kārtējai Latvijas debīlīķis kurš dzīvos bez bērniem vai sievu ar bērniem pametīs,pēc 2 gadu kopdzīves un savu LGBT sev iespraud vienā vietā.

15.janvāris, 6:09 Atbildēt

Tu Marcelo Slipknot savu stulbo komentari vari iebasts sev viena vieta,un pats zinu kura,un tas pats ari parejiem idiotiem uu homofobiem

15.janvāris, 9:17 Atbildēt
īpaši stulbs > marcis

Marci, Tu, jptvjmķ, citos komentāros pats esi pret peredastiem, un Kivičs arī tāds ir, bet te kaut ko pavisam savādāku murgo!

15.janvāris, 10:03 Atbildēt
Marcis > izidors.m.rkak.ns

Tavam stulbumam,pederasti ir,kas izmanto mazus bernus,un tiem nav nekada sakara ar gejiem un lezbietem,un Viesturs pats ir pidars.

15.janvāris, 11:52 Atbildēt
Marcis > izidors.m.rkak.ns

Un tu idiots,te nav neviena varda par Andri Kivicu,un ko te murgo.

15.janvāris, 11:57 Atbildēt

Vēl viens pidars uzradies....

15.janvāris, 10:45 Atbildēt

Pidars pidars galā.

Vakar, 2:58 Atbildēt

Diemžēl "Mana balss" aptaujai nepieņem pretējās puses viedokli - jo tas varbūt savāktu balsis vēl vairāk un vēl ātrāk... Bet laikam labi samaksāts. Arī Satversmes tiesa pieņēma tikai vienas puses viedokli, citus noraidot. Tādēļ turpiniet atbalstīt APariešus!

15.janvāris, 11:55 Atbildēt

Simpātiskais un talantīgais cilvēks šoreiz ir smagi izgāzies....

15.janvāris, 15:19 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 7:16

Jaunākās diskusijas