Krauzes ironiskais tvīts izraisa diskusiju soctīklos

tautaruna.lv 14.janvāris, 7:00
 
Ģirts Ozoliņš/F64
Žurnālists Arnis Krauze, mikroblogošanas vietnē Twitter publicējot sava kolēģa LTV raidījuma "De facto" vadītāja Matīsa Arnicāna foto, pajokojis par viņa frizūru.
Kā raksta Krauze, viņam būs tik pat kupla sasuka kā kolēģim, ja Latvijā neatvērs frizētavas.

"Skatos uz LTV kolēģi Matīsu Arnicānu un redzu sevi pēc mēneša, ja frizierēšanās ierobežojums paliks spēkā," raksta Krauze.

Komentāros par Krauzes ierakstu izvērtās interesanta diskusija. Piemēram, žurnālists Jānis Zvērs raksta, ka šāda frizūra ir 2021.gada trends.

"Mani 4 ģimenes vīrieši jau tagad sāk izskatīties pēc lāčiem. Bail iedomāties kas būs vēl pēc mēneša. Sāku meklēt youtube frizieru video," teikts kādā komentārā.

"Ja frizēšanās pakalpojumi netiks atjaunoti, psihiatriem patiešãm būs daudz darba. Vismaz man būs jāprasa palīdzība," teikts vēl kādā komentārā.

Tāpat Twitter lietotāji iesaka lūgt padomu Ministru prezdientam Krišjānim Kariņam, kā ierobežojumu laikā izdodas saglabāt tik labu frizūru.

Vēl kāds piebilst, ka palīdzēt var matu gumijas.

Jau ziņots, ka valstī noteiktie ar Covid-19 saistītie ierobežojumi un komandantstunda nedēļas nogalēs būs spēkā līdz 25.janvārim, iepriekš lēma Ministru kabinets.

Uz divām nedēļām pagarināti jau spēkā esoši ierobežojumi pakalpojumu un tirdzniecības jomās, kā arī izglītībā.

Covid-19 izplatības ierobežošanai valstī no 9.novembra līdz 7.februārim ir izsludināta ārkārtējā situācija un noteikta virkne ierobežojumu.

Komentē 4

 
Anonīms
 

Var taču matos ielikt ondulācijas, man ir saglabājušās vēl ōmes ondulācijas veidošanas šķēres, jāsilda plītī uz oglēm. Pārkarsēt nedrīkst, bet iemanīties katrs var ātri.

14.janvāris, 8:42 Atbildēt

Ap 20 € maksā elektriskā matu griešanas mašīna un pokuj.

14.janvāris, 9:00 Atbildēt

Būs forši. Vismaz izzudīs skūtgalvji, kuri bojā visu vīrieša tēlu. Skatījos Podnieka filmas un tad visiem vīriešiem bijuši tik skaisti, kupli un arī frizēti mati(neskaitot pankus). Tagad jāskatās uz galvaskausa krokām un gludo spīdumu, ka šķiet , kāda slimība tos piemeklējusi.

14.janvāris, 9:50 Atbildēt

Varētu jau pats griezt, bet šķēres ta nevar nopirkt....

15.janvāris, 1:49 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 1:07

Jaunākās diskusijas