Abu Meri atbalsta ideju politiķiem vakcinēties kopā ar mediķiem

Lelde Veinberga 12.janvāris, 21:11
 
Vladislavs Proškins/F64 Photo Agency
Gastroenterologs Hosams Abu Meri sociālajā tīklā Facebook paudis nepacietību saņemt Covid-19 vakcīnu un aicinājis to publiski darīt arī politiķus un ministrus.
"Mēs visi zinām, ka vienīgais glābiņš no pandēmijas un vienīgā iespēja pēc iespējas ātrāk atcelt ierobežojumus un atgriezties normālā dzīvē, ir vakcinācija pret Covid-19. Tā jāveic vismaz divām trešdaļām iedzīvotāju, lai veidotos tā dēvētā pūļa imunitāte. Sociālie tīkli un dažādi portāli ražo daudz nepatiesas un klaji melīgas informācijas par vakcīnu drošumu un efektivitāti - nerakstu šo, lai par to plašāk diskutētu.
Es ar nepacietību gaidu, kad šonedēļ pienāks mana kārta rindā kā ārstam vakcinēties. Ir ļoti svarīgi no valsts un no mediju puses sniegt patiesu, korektu un skaidru, un viegli uztveramu informāciju par vakcināciju.
Pēdējās dažās dienās man iznācis ļoti bieži gan no saviem pacientiem, gan no citiem cilvēkiem dzirdēt daudz nepatiesas informācijas un arī to, ka viņi baidās - aplamas informācijas dēļ viņi neuzticas vakcīnām.
Kad jautāju - kāpēc? Dzirdu atbildi, ka valsts amapersonas, kas nodarbojas ar vakcīnu iepirkšanu, pašas paliek pēdējās rindā un tas, visticamāk, liecina, ka potēšanās nav droša. Tā nav!
Tāpēc, es uzskatu un aicinu - lai iedrošinātu un vairotu uzticēšanos, valsts amatpersonām, sākot ar Valsts Prezidentu, premjerministru, Saeimas priekšsēdētāju, veselības un citiem ministriem un deputātiem ir jāvakcinējas kopā ar mediķiem un jādara tas pēc iespējas ātrāk, un publiski!" aicina Abu Meri.
Jau vēstīts, ka vairāki valdības locekļi sagaida plašāku diskusiju sabiedrībā par politiķu vakcinēšanās iespējamo laiku, norādot, ka daļa iedzīvotāju politiķu drīzu vakcinēšanos varētu uztvert arī negatīvi kā privilēģiju izmantošanu.
Atsaucoties uz Vācijas veselības ministru, '"Attīstībai/Par!" līdzpriekšsēdētājs, veselības ministrs Daniels Pavļuts uzsvēra, ka tas ir nenoliedzami svarīgs jautājums, par "kuru būtu jārunā ar sabiedrību un jāuzzina tās viedoklis". "Ir sabiedrības daļa, kas vēlas, lai valdības un pašvaldību, un citu kritisko valsts pārvaldīšanai nepieciešamo dienestu pārstāvji vakcinētos, lai rādītu piemēru, kā arī nezaudētu veiktspēju," skaidroja ministrs.

Komentē 15

 
Anonīms
 

Bet ta tac ir loti laba ideja.Apsveicu tevi ABU.Tauta ari to velas.

13.janvāris, 2:16 Atbildēt

es gan to nevēlos, esmu PRET

13.janvāris, 21:16 Atbildēt

Politiķiem vajag citu vakcīnu.

13.janvāris, 8:38 Atbildēt

sputniku

13.janvāris, 21:17 Atbildēt

Nu redz,es tak teicu kā atkal čurka parādīsies tā lies čugunu un atkal reklamēs vakcīnu.Interesanti ,kā var uzglabāt plānā stikla ampulā šķidrumu -75 temperaturā? Viņi tā saka.Šitā ampula ar kopētājā uzštancētu faņķiku manī uzticību neievieš.

13.janvāris, 9:29 Atbildēt

aizdomīgi tas ,ka tikai runā un sola to darīt,stāsta,ka nebaidās vakcinēties jau kādu 50 reizi. Kāpēc vajaga vispār kādam publiski vakcinēties un tādā veidā man kaut ko pierādīt?. Publiski es sev ari varu ievakcinēt kādu nekaitīgu vitamīnu un tad smaidīt!!!

13.janvāris, 9:32 Atbildēt

Redz vieni raksta,ka vakcīnas sapirktas un būs jāber grāvī jo tikai piem Daugavpilī tikai 5% mediķu piekrīt vakcinēties.A šeit čurka saka,ar nepacietību gaida to vakcinēšanās brīdi.Atkal kāds melo.5% tas ir katrs 20 tikai,bet jāgaida rindā. Meli un stulba reklāma.

13.janvāris, 9:44 Atbildēt

atbrauca no tālienes ar labdarību nodarboties.Ārstēt mīļos latviešus .

13.janvāris, 10:02 Atbildēt

Kamēr potēties aicinās tādi pederastu aizstāvji kā Pautļuts, tikmēr savu poti labprāt atdodu arābu gastronomam Hosamam.

13.janvāris, 10:27 Atbildēt

labi pateici,taisni 10 trāpiji!

13.janvāris, 10:35 Atbildēt
īpaši stulbs > dzintars.5fc38a066d1d3

Sank jū! :)

13.janvāris, 14:22 Atbildēt

vajag norakstīt vienu ampulu,ka saplīsa un sapotēt sevi meriabu un nevajadzēs mokās gaidīt savu vakcināciju.Citādi šeit ''Tauta runā'' meri abu visu laiku mokās gaida savu kārtu.Pedofili ievilina ar saldumiem,bet arābs ar mīļvārdiņiem.''Mīļie tautieši''.Nu kas tālāk būs?

13.janvāris, 11:33 Atbildēt

skaidrs ka atbalsta dārgās vakcīnas moderna, pfaizer izvakcinēs sev, tautai atstās lētās astra zenicu ar 70 efektivitāti. NEKAUNAS!! TO VAJAG KATEGORISKi aizliegt, kas viņikādi izredzētie

13.janvāris, 21:15 Atbildēt

es novēlu tev savu ampulu,iešausi 2 dozas un aizsardzība būs 100%

14.janvāris, 8:37 Atbildēt

Es atkal atbalstu ideju lai lielais aģitators Ostaps Bendersmeriabu brauktu atpakaļ uz savu dzimto zemi un tur ārstētu pret kovidu savu sportisko māsīcu. Žēl tā sportiskā 31 gadus vecā brālēna.Mira mokās tā to sprici nesagaidijis. Varēji jau savējiem izgādāt tos pfizerus.

14.janvāris, 10:14 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 16:02

Jaunākās diskusijas