Latvijas mūziķi ar burvīgiem kadriem sveic maestro Raimondu Paulu dzimšanas dienā

tautaruna.lv 12.janvāris, 11:45
 
Ekrānuzņēmums no Instagram
Šodien maestro Raimonds Paulam 85 gadu jubileja un Latvijas mūziķi soctīklos velta izcilajam māksliniekam cieņas, sirsnības un atzinības pilnus ierakstus.
Dziedātāja Dināra Rudāne sociālajā vietnē Instagram veltījusi sirsnīgus vārdus maestro Raimondam Paulam, publicējot kadrus no abu kopīgajiem mirkļiem. "Daudz Laimes Maestro!!!! Paldies par katru uzrakstīto un nospēlēto noti! Par smiekliem, rūpēm, sarunām. Par katru dāvāto mirkli, par patiesu laimi ar Jums muzicēt! Es nevarēju pat sapņot par iespēju būt tuvumā! Veselību, iedvesmu, patiesu mīlestību!!!! Daudz Laimes!!!!!" - raksta Rudāne.
View this post on Instagram

A post shared by DINARA RUDAN (@dinara_rudan)

Tāpat ar sveicieniem dalījušies arī mūziķi Liene Šomase un Ralfs Eilands. "Daudz laimes 85. dzimšanas dienā, Maestro!" - sveic Eilands.

"Lai šajā sniegotajā dienā, katrā namā rotē Raimonda Paula plates, čarkst gramafoni no komponista melodijām un vibrē tumbas ar leģendas garadarbiem! No sirds sveicu Maestro 85. jubilejā! Fenomenāla personība, ar unikālu humora liesmu un vitālu mehānismu! Lai dižena veselība," raksta pasākumu vadītājs Renārs Zeltiņš.

Kā zināms, šodien maestro Raimonds Pauls atzīmē 85 gadu jubileju.

Jau vēstīts, ka Sandras Landorfas materiālā "Pats tikšu galā" izdevumā "OK!" Pauls uzsver - klavieres viņš spēlēs, kamēr varēs. "Nekāds tīkamais skaitlis nav, bet jādzīvo ir. Spēlēs, kamēr var," par jubileju pauda Maestro. Ar sev raksturīgo ironiju Pauls saka, ka visi brīnās, kā viņš vēl kustas, bet viņš nejūt savu vecumu. Pauls arī uzskata, ka viss atkarīgs no veselības un labsajūtas, un jānospļaujas, bet pagaidām viņš ir noturējies, un enerģija ir.

Komentē 5

 
Anonīms
 

Daudz Laimes dzimšanas dienā, labu veselību un turpināt mūs priecēt. Mani skumdina, ka ne šodien ne šonedēļ pa LTV! nav R. Paula koncertu. Tas ir šoks un necieņa pret klausitājiem un skatītājiem. Vakar pa 1tv.ru pārraidija Paula koncertu. Krievi atceras un sumina, bet latviešu pirmais kanāls, kas lielākajai daļai pieejams neuzskata par vajadzīgu translēt jubilejā Latvijas Tautas komponista melodijas!!!

12.janvāris, 12:53 Atbildēt

Paulam jau 85, bet vēl nav uzrakstījis nevienu dziesmu, ko varētu kādam no jubilāriem dzimšanas dienās nodziedāt.

12.janvāris, 14:08 Atbildēt

Vispirms lai kāds dzejdaris uzraksta vārdus un tad Pauls pieliks meldiņu, tā parasti notiek.

12.janvāris, 18:15 Atbildēt

Raimonts Pauls bij,ir un būs ģēnijs! . Paklausaties viņa sacerēto 70-80 gadu mūziku un dziesmas! Ģēnijs!!!!Mūsdienu komponisti viņam tikai pēc koncerta ir cienīgi noslaucīt putekļus no klavierēm !

12.janvāris, 14:25 Atbildēt

Maestro Raimonds Pauls mums latviešiem ir kā dārga, nenovērtējama pērle! Mēs patiešām varam būt lepni, ka mums ir tik talantīgs komponists un kolosāls cilvēks! Apsveicu! Un lai vēl ilgi laba veselība!

12.janvāris, 20:42 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 2:54

Jaunākās diskusijas