Legante sajūsmina ar kadru, kurā redzama ar izspūrušiem matiem un sarkanu degunu

tautaruna.lv 12.janvāris, 16:15
 
Ģirts Ozoliņš/F64
Šonedēļ Latvijā beidzot baudāma ilgi gaidītā sniega sega un vairums cilvēku steidz baudīt ziemas piedāvātos priekus. Arī Latvijā populāriem cilvēkiem nav svešas ziemas aktivitātes. Fotogrāfe, TV personība un pasākumu vadītāja Dagmāra Legante sociālajā vietnē Instagram dalījusies ar nebēdnīgiem kadriem, kuros redzama baudām ziemas priekus.

Legante publicējusi nebēdnīgus kadrus, kuros redzama braucam ar ragaviņām kopā ar meitām, kā arī parādījusi kadru, kurā redzama pēc ziemas prieku baudīšanas.

"Sarkans deguns un vaigi, izspūruši mati! Tas tikai nozīmē, ka pasākums uz kalniņa un ragavās ir izdevies," attēlus komentē Legante.
View this post on Instagram

A post shared by Legante Dagmāra (@dadalove)

Jau vēstīts, ka skaistos laika apstākļus steidz izmantot arī pašmāju vietējās slavenības, kuras gan dodas vienkārši pie dabas, gan arī nodarbojas ar ziemas priekiem - slēpošanu, slidošanu, braukšanu ar ragaviņām.

Piemēram, dziedātāja Aija Vītoliņa savā Instagram kontā dalījās ar video, kurā iemūžinātas viņas slēpošanas prasmes, bet radio balss, laika ziņu vadītājs Māris Grigalis sniegoto dienu aizvadīja kopā ar ģimeni. Savukārt raidījumu vadītāji, Lelde un Aivis Ceriņi līdzīgi, kā citi, baudīja ziemas priekus Alūksnē.

Komentē 3

 
Anonīms
 

Lai paliktu deguns sarkans nav obligāti jāslēpo.

12.janvāris, 17:52 Atbildēt

Ilze droši vien, kā politiski atbildīga persona, pie manis nebrauks, bet Dagmāra gan varētu uz Jēkabpili atbraukt atpūsties. Štrunts par to sarkano degunu un izpūrušajiem matiem!

12.janvāris, 18:27 Atbildēt

Nav ko vazāties riņķī... Legantes vīram ir Covid, ja kas

14.janvāris, 9:09 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 14:18

Jaunākās diskusijas