FOTO: Pārsteidzoši! Dziedātāja dalās ar iespaidīgām izskata pārmaiņām!

Anete Ošleja 9.janvāris 2021, 18:02
 
Ekrānuzņēmums no Instagram
Dziedātāja, jaunā māmiņa, šova "X faktors" zvaigzne Līga Rīdere saviem sekotājiem bieži dalās ar dažādiem padomiem, kā uzlabot savu fizisko izskatu.

Līga pagājušajā gadā pasaulē laida savu trešo bērniņu. Pēc dzemdībām viņa aktīvi savos sociālajos medijos dalījās ar dažādiem video un fotogrāfijām, kā cenšas atgūt fizisko formu, motivējot arī citus.

Viņa saviem sekotājiem deva iespēju ielūkoties dažādu treniņu procesos, kurus viņa aizvada mājās. Pagājis jau krietns laiciņš un Līga deva iespēju saviem sekotājiem aplūkot iespaidīgās vizuālās pārmaiņas, kuras viņa ir panākusi ar smagu darbu.

"Šis 2020. gads iesākās ar apņemšanos atgūt mīlestību pret savu ķermeni. Es iznēsāju savu 3. bērniņu, laidu viņu šai pasaulē un sāku savu ceļu uz mērķi," atzīst Līga.

Viņa atzīst, ka šis laiks ir bijis ļoti iedvesmojošs un spēcinošs. Tas radīja viņai apziņu, ka to ir iespējams paveikt un, ka dziedātāja to var izdarīt.

Jāatgādina, ka maijā tika vēstīts, ka Rīdere kļuvusi par daudzbērnu māmiņu. Bērns pasaulē nācis mājdzemdībās.

Līga Rīdere ir lauksaimniecības dzīvnieku veterinārārste. Viņa veiksmīgi startēja TV šova "X Faktora" pirmajā sezonā, kur iekļuva superfinālā un tika pie otrās vietas.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Vakar, 19:51

Jaunākās diskusijas