Jānis Domburs pārtrauc sadarbību ar portālu "Delfi"

tautaruna.lv 4.janvāris, 14:14
 
Kaspars Krafts/F64
Latvijā pazīstamais žurnālists Jānis Domburs mikroblogošanas vietnē Twitter paziņojis, ka ziņu portālā "Delfi.lv" vairs nebūs skatāms viņa raidījums “Delfi TV ar Jāni Domburu”.
Kā skaidro pats Domburs, raidījuma veidošana neesot starp portāla prioritātēm.

"Visiem, kam interesē - no 1.janvāra "Delfi” ir beidzis producēt “Delfi TV ar Jāni Domburu”. Tas neesot devis pietiekami daudz jaunu “Delfi plus” abonentu piesaistei, tāpēc neesot starp prioritātēm. Tāds mums Latvijā mediju tirgus. Paldies skatītājiem un lasītājiem par uzmanību!" raksta žurnālists.

Jāpiebilst, ka vietnes Twitter lietotāji lielākoties pauda atbalstu Domburam un kritizēja Delfi par šādu lēmumu.

"Vienīgais, ko tajos Delfos bija vērts redzēt, bija Jāņa Dombura raidījums. Nojaušu, ka oficiāli nosauktais iemesls bija tikai iegansts, lai tiktu vaļā no žurnālista, kurš nepeld līdzi meinstrīmam. Nožēlojami," raksta žurnāliste Elita Veidemane.

Arī citi Twitter lietotāji piekrīt Veidemanes viedoklim, rakstot, ka vēlētos atteikties no Delfi abonementa un jautā, vai tas ir izdarāms.

Tikmēr vēl daļa komentētāju iesaka Domburam meklēt jaunu platfromu raidījumam (piemēram, sabiedriskajos medijos) vai veidot savu mediju.

Jānis Domburs ir latviešu žurnālists. Plašāko ievērību Jānis Domburs izpelnījās sākot ar 2001. gadu, kad viņš sāka vadīt publisko debašu raidījumu "Kas notiek Latvijā?", kuram arī pats bija redaktors. "Kas notiek Latvijā?" kļuva par vienu skatītākajiem raidījumiem Latvijā. Jānis Domburs Latvijas Televīzijā vadīja arī citus politiskus raidījumus, vairākkārt arī priekšvēlēšanu debašu raidījumus. 2007. gada nogalē J. Domburs ieguva žurnāla "Rīgas Viļņi" Nacionālās TV skatītāju balvu "Zelta vilnis" kā "Politiķu bieds", bet raidījums "Kas notiek Latvijā?" tika atzīts par ietekmīgāko analītisko raidījumu.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 22

 
Anonīms
 

Prātam netverami,šis un vēl tikai pāris žurnālistu Latvijā ir palikuši ar lielo burtu,bet ne jau zaudētājs ir Dombura,bet gan Delfi,jo viņu melu teorijas neskatīsies un nelasīs daudzi.

4.janvāris, 14:29 Atbildēt

Sūda liberasti! Ar vien naudas par maz. Pat maksas rakstus ieviesa. Komentāros esu nobanots pat ar visu reģistrāciju, jo rakstu sukām netīkamus, bet atbilstošus taisnībai komentārus. Autoru vietā pārstātu tur publicēties. Nebrīnītos, ja uzzinātu ka portāls vēl arī cenzē rakstus savās pideru interesēs.

4.janvāris, 18:29 Atbildēt

Pareizi dara! Mani no turienes komentāriem jau vairāk kā gadu izbanoja un vēl arvien atpakaļ nelaiž. Pederastu un sorosītu portāls.

4.janvāris, 14:52 Atbildēt

Delfi jau pasen ar savu cenzēšanas politiku ir no šī portāla aizbaidījusi lielu daļu lasītāju. Lai jau tad pederasti tur arī tusē

4.janvāris, 16:14 Atbildēt

Žēl, J.Dombura intervijas bija labas un interesantas, pat arī tad, ja reizēm gribējās iebilst, bet tas ir normāli. Jādomā, ka viņš atradīs sev vietu citā portālā.

4.janvāris, 15:25 Atbildēt
ivo

Delfi,uz kremli strada

4.janvāris, 16:48 Atbildēt

Vai kādam šaubas...

5.janvāris, 7:54 Atbildēt

Tad jau Delfos vairs nav ko darīt, J.Dombura pēc tikai tur gāju.Bez tam tagad par atsevišķiem rakstiem liek maksāt, it kā to visu citur nevarētu izlasīt.

4.janvāris, 17:10 Atbildēt

Gudrs žurnālists, varbūt tagad, esot neatkarīgs, beidzot varēs paust atklātu viedokli par reāli notiekošo valstī un pasaulē.

4.janvāris, 17:42 Atbildēt

Totie būšot Kiviča tiešraides. Bet bez Dombura puspatiesībām iztiksim.

4.janvāris, 20:22 Atbildēt

Kas tas ir?

4.janvāris, 20:42 Atbildēt
Andris Zārdiņš > beatrise.ezera

Atkal taisnība...tāpat kā par to strādāšanu uz austrumiem

5.janvāris, 7:56 Atbildēt

Andris Kivics nekad nabus Delfos,jo raidijums No Bullshit Experience ar Andri Kivicu ir skatams You Tube.

5.janvāris, 13:38 Atbildēt
Perle > marcis

Kiviču tur nekad neaicinās... tur vismaz minimālo intelektu vajag, bet viņam nav pat tā.. tikai rupjības

5.janvāris, 16:52 Atbildēt
Perle > marcis

par reklamēšanos nodokli samaksāji?

5.janvāris, 16:53 Atbildēt

Domburs bija ļoti tendenciozs. No profesionālās žurnālistikas tur bija kā ar trīsriteni braukt līdz Madonai. Ceru, ka vietā nāks kas saturīgāks.

4.janvāris, 21:11 Atbildēt

te taču arī cenzē

5.janvāris, 8:00 Atbildēt

sory,šoreiz laikam neizdzēsa!

5.janvāris, 8:01 Atbildēt

ta kaut vai 10 messijas tikai ne delfos

5.janvāris, 8:02 Atbildēt

savādāk būs atkal s..adirsts darbs un materiāli

5.janvāris, 8:03 Atbildēt

Žurku kantoris ir delfi.

5.janvāris, 20:21 Atbildēt

Sveiki<

Zel ka Domburs vairs nav DELFI. Cerams ka bus citur drizuma. Mums arzemes Latviesiem vins loti pietrukst. Varbut vins varetu ari uzdot savu kontakt informaciju ka var ar vinu sarakstities,

Patiesa ciena<

Imants M. Svans

ImantsMSvans@comcast.net

27.janvāris, 2:59 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 17:06

Jaunākās diskusijas