Andrejeva džungļos piedzīvo baisu situāciju

Viktorija Gabrjuna 26.novembris 2020, 9:20
 
F64
Dziedātāja Aija Andrejeva sociālajos tīklos parādījusi, kā viņai klājas tālajā Peru, kur devusies ekspedīcijā džungļos.

Jau vēstījām, ka uz laiku pamet Latviju, lai brauktu uz Peru. Kā atklāja Andrejeva, viņa dodas uz Peru džungļiem, lai piedalītos ekspedīcijā.

Sociālajā vietnē Instagram Aija stāsta par pirmo pārgājienu džungļos.

"Iepazināmies ar pāris metodēm, kā džungļos izdzīvot,piemēram, tikt pie tīra dzeramā ūdens, iepazinām dažādas skudru sugas, termītus, milzu tauriņus visdažādākajās krāsās, satikām spalvainos pērtiķus,kuri izskatās pēc mazām gorillām, ziedi, gigantiskās papardes, efejas, fikusi, orhidejas - īsāk sakot, visi iespējamie augi,kuri mums mājās aug puķu podos. Adaptācija notikusi," raksta Andrejeva.

Tāpat viņa atklāj, ka cenšas pierast pie kukaiņiem, kas džungļos ir visur, pie tam tie ir ļoti lieli.

"Jā,arī mans prāts beidzot ir norimies un pieņēmis dzīvību, kas te valda - neraustos no katra lidojoša naktstauriņa, sienāža,degunradžvaboles,kura ir dūres lielumā un sprīdi gariem prusakiem. (cenšos, no sirds)
Šeit mēs esam ciemiņi.


Tikko uzrakstīju šos vārdus mamma daba izlēma mani pārbaudīt - manā ausī kaut kas ielido un sākas panika....operācija, dabon kukaini ārā no auss. Paldies puišiem un gidam, kuri noreaģēja ātri un ar trīs ūdens šļircēm izskaloja to kukaini laukā. Savējie visticamāk nojauš kāda maštāba panika tā bija. Turpmāk lakats ap ausīm būs mans galvenais apģērba gabals un šļirce, lai var izskalot nevēlamus ciemiņus no auss," piedzīvojumā dalās Aija.

Viņa gan piebilst, ka, neskatoties uz pārbaudījumiem, izbauda katru brīdi.

Aija Andrejeva, savulaik bijusi pazīstama arī ar pseidonīmu Aisha, ir latviešu dziedātāja un muzikālā teātra aktrise. Aijas Andrejevas tēvs Alex ir rokgrupas Opus Pro solists.

2010. gadā Aisha piedalījās Eirovīzijas dziesmu konkursa Latvijas atlasē un uzvarēja ar Jāņa Lūsēna (mūzika) un Guntara Rača (vārdi) dziesmu "What For?". Eirovīzijas dziesmu konkursā, kas notika Norvēģijas galvaspilsētā Oslo, viņa neguva Eiropas televīzijas skatītāju atzinību, paliekot pēdējā vietā savā pusfinālā.

Komentē 21

 
Anonīms
 

Tiešām baismīgi, lasot man pat šķita, ka arī kāds kukainis ausī ielīda.

26.novembris 2020, 10:15 Atbildēt
Fra

šļirce bija? ūdeni ausī ielaidi?

26.novembris 2020, 20:39 Atbildēt

Andrejeva - ŠIS NEBŪTU NE ĪSTAIS LAIKS NE ARĪ BRĪDIS , LAI TU STĀSTĪTU PAR SAVU IZKLAIDI UN DALĪTOS SAVOS PRIEKOS PAR PIEDZĪVOTO - LIELĀKAI SABIEDRĪBAS DAĻAI IR PIE VIENAS VIETAS , KAS TEV LIEN AUSĪ VAI PAKAĻĀ...............CILVĒKI LATVIJĀ CENŠĀS PALĪDZĒT NE TIKAI SEV , BET ARĪ TUVINIEKIEM TIKT PĀRI ŠIM GRTAJAM BRĪDIM. CILVĒKI SLIMO , MIRST , BET TU......................ATJĒDZIES Andrejeva - PAKLUSĒ LŪDZU!............................................................

26.novembris 2020, 12:51 Atbildēt

Nesabiezini krāsas, jo tieši optimisms ir iznesis mūs caur mēra laikiem un visiem citiem posta gadiem.

26.novembris 2020, 16:55 Atbildēt
Fra

kā tu to zini, ka pārstāvi lielākās sabiedrības viedokli? tu ir panikā vai pat trakumā nonācis?

26.novembris 2020, 20:42 Atbildēt

ivoj LIELĀKAI SABIEDRĪBAS DAĻAI IR PIE VIENAS VIETAS , KAS TEV LIEN PAKAĻĀ, tā kā atslābsti un runā tikai savā vārdā.

26.novembris 2020, 21:04 Atbildēt
ivoj > andizzzs

JA TEV Andizzzs PATĪK VĀRDS PAKAĻĀ , TAD PATURI SAVAS DOMAS PAR ŠO TĒMU PIE SEVIS.

26.novembris 2020, 21:30 Atbildēt

Ivoj ! Lūdzu neesiet rupjš pret dāmu , nav jalieto vārds "pakaļa ". Neviens labi audzināts vīrietis nerakstīs dāmai rupjības . Bet ja Jums ir pie vienas vietas viņas piedzīvojumi Peru džungļos , tad nevajag tos lasīt . Citiem ( man piemēram ) ir ļoti interesanti tos lasīt . Novēlu Jums laimīgu un jautru slimošanu un miršanu . Bet tāpēc ka Jums ir pienācis laiks nomirt , nevajag bojāt citiem prieku interesanti dzīvot .

27.novembris 2020, 0:11 Atbildēt

Mēģināja skūt pavēderi?

26.novembris 2020, 19:10 Atbildēt

Tur viņiem jau arī blusas tik lielas kā mums maijvaboles.

26.novembris 2020, 20:13 Atbildēt
Fra

vienīgi cilvēciņi tādi mazāki

26.novembris 2020, 20:43 Atbildēt

Jā,nav gan īstais laiks,lai dauzītos par džungļiem.Nu taad brauciet atpakaļ vasarā,kad mums nebūs covida,ātrāk nē.!

26.novembris 2020, 21:35 Atbildēt

Bet kā Jūs variet zināt ka vasarā nebūs Covid 19 uzliesmojums ? Vai esiet gaišreģe ? Un kapēc Jums liekas ka pašlaik nav īstais laiks dauzīties pa džungļiem ? Vai par Latviju un Eiropu kur plosās covid ir laiks dauzīties apkārt ? Labāk lūdzu atzīstaties , ka Jums vienkārši skauž ka šī meitene var atļauties to ko nevarat Jūs . Tā būs tikai godīgi un inteliģenti .

27.novembris 2020, 0:17 Atbildēt

manis pēc tā aiša var braukt uz džungļiem meklēt King--Kongu un dzīvot ar viņu.kā dzied'tāja viņa ir nekas īpašs

26.novembris 2020, 22:03 Atbildēt

Man , Haralda kungs , gan viņa kā dziedātāja patīk . Kapēc Jūs domājat ka Jūs viedoklis ir tas vienīgais pareizais ?

27.novembris 2020, 0:20 Atbildēt

man likās, ka nedrīkst ceļot, izrādās drīkst! :)

27.novembris 2020, 13:14 Atbildēt

Pareizi , Zuze ! Drosmīgajiem pieder pasaule . Tā ir sena patiesība . Kam nedrīkst , bet kas pazemīgi neprasa atļauju , bet dara - tam drīkst ! Galvenais neapdraudēt citus . Atrodoties pie pirmatnējas , tīras dabas , kur nekādu Covid19 dabūt nu nekādi nevar , viņa nevienu neapdraud . Un pats galvenais - pati ir drošībā ! Bet mēs šeit Latvijā palikušie neesam 100% drošībā . Katru dienu ir saslimušie un mirušie . Aicinu visus kas var atļauties, ņemt piemēru no šīs drosmīgās meitenes , jo dzīvojam tikai vienreiz ! Protams , aicinu saprāta robežās ievērot maksimālu piesardzību un izsargāties !

28.novembris 2020, 17:19 Atbildēt

( Juri ) LAI DIEVS TEV STĀV KLĀT , BET PATS GALVENAIS VESELĪBU TEV un ILGU MŪŽU..............VEIKSMI TEV !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

27.novembris 2020, 22:54 Atbildēt

Paldies Ivoj par labiem vārdiem un vēlējumiem ! Es Jums arī visu to pašu labo novēlu . Es jau sagatavojos sagaidīt kaut ko rupju , bet patīkami bija konstatēt , ka tomēr esat inteliģents cilvēks . Bet runājot par Andrejevas ceļojumu .......mes viņu varam tikai apskaust , jo tur kur viņa atrodas nekādas Covid19 briesmas nedraud . Tā mēsla vienkārši pirmatnējos džungļos nav jo tā tur nevar būt . Visas tās indīgās čūskas un kukaiņi ir sīkums pret Civid19 . Daba ir tīra un laba !

28.novembris 2020, 17:03 Atbildēt

Es , ivoj , gribu Jums arī atvainoties par Jums ne visai ētisku un pieklājīgu izrunāšanos attiecībā par to ....miršanu . Tas no manis nebija pieklājīgi . Bet es sašūmējos par to ka Jūs netaisnīgi kritizejāt Andrejevu par viņas izdrīkstēšanos . Tur atkal Jums nebija taisnība . Vai piekrītat ?

28.novembris 2020, 17:25 Atbildēt

neesmu optimiste,jo iestāstit sev, mānot savā galvā domu,ka būs labāk,ja tu redzi,ka klust vēl sliktāk!?.... labāk izstradat savu stratēģiju, sakārtot savas prioritātes pieņemot patreizejai situācijai tās kā vēlamo,īslaicīgi.Nešumēties,neuzvilkties,-visas kaites rodas no stresa.

28.novembris 2020, 9:51 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 20:32

Jaunākās diskusijas