Jauna informācija par pazudušo Ladybird

Viktorija Gabrjuna 23.novembris 2020, 12:09
 
facebook.com
Kā vēstījām, ārvalstīs tiek meklēti Latvijā kādreiz populārās dziedātājas Ladybird (Tatjanas Šihmuratovas) bērni. Sociālajos tīklos izskanējusi jauna informācija saistībā ar mākslinieces pazušanu.

Vēstīts, ka sociālajos tīklos izveidots profils, kurā publicēti Tatjanas bērnu Annikas un Raiana bildes un lūgums palīdzēt atrast bērnus. Pēc visa spriežot, bērnus meklē viņu tēvs Maikls Larsens, kas rakstīja, ka bērni pēdējo reizi manīti kopā ar Tatjanu Kalifornijas štatā.

Komentāros zem Larsena ierakstiem komentētāji pauž neizpratni, kapēc bērni skaitās kā pazuduši un tiek sacelta tik liela vētra, ja viņi ir kopā ar māti.

Tikmēr Larsens skaidro, ka bērnu aizbildniecībai ir tiesas rīkojums.

"Galvenais jautājums ir par cilvēka garīgo veselību. Cilvēks var nodarīt kaitējumu sev un citiem. Te runa nav par vainīgo meklēšanu. Ir pazuduši divi bērni. Ir tiesas rīkojums bērnu aizbildniecībai un lieta par pazudušām personām, kas jārisina. Lūdzu, palīdziet, ja varat. Ja nē, es neesmu pārliecināts, kāpēc ir lietderīgi pavadīt laiku, publicējot nevajadzīgus komentārus," viņš raksta.

Jāpiebilst, ka 2008.gadā Ladybird pameta Latviju. Anglijā pasaulē nāca viņas un Maikla pirmā atvase, tad abi pārvācās uz Honkongu, kur piedzima meita Annika. Mēļoja arī par Ladybird došanos uz Austrāliju, taču tagad bērna tēvs savas atvases meklē Kalifornijā.

Komentē 5

 
Anonīms
 

Tad šai jumts aizbraucis, ja tiek runāts par garīgo veselību?

23.novembris 2020, 12:18 Atbildēt

Protams nezinot visu ainu kopuma gruti spriest kas ka Bet tikunta ta tocna nav laba doma bernus atnemt matei.

23.novembris 2020, 12:42 Atbildēt

Ka ari teksta vairak kart uzsverts tiesas lemums tas tocna nozime ka kaut kas e nav tirs.

23.novembris 2020, 12:43 Atbildēt

Pret Maiklu tiek veikta psiholoģiskā vardarbība.

23.novembris 2020, 15:02 Atbildēt

Labipird

23.novembris 2020, 15:59 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 1:45

Jaunākās diskusijas