Kristīni Deimoni pamatīgi sadusmo notiekošais Covid-19 ierobežojumu laikā

tautaruna.lv 17.novembris 2020, 13:09
 
Ekrānšāviņš no Facebook
Skandalozā dizainere, divu dēlu mamma, skropstiņu meistare Kristīne Deimone sociālajos tīklos neslēpa dusmas - viņa ir nikna par cilvēku sūdzībām, ka viņa Covid-19 ierobežojumu laikā turpina piedāvāt savus pakalpojumus skaistumkopšanas sfērā.

Deimones Instagram publicētie video liecināja, ka viņa neievēro noteiktos ierobežojumus un turpina sniegt savus pakalpojumus.

Kā izrādās, kāda Deimones sekotāja vērsusies attiecīgajās iestādēs, sūdzoties par viņas darbību ierobežojumu laikā. Tas Kristīni pamatīgi sadusmojis.

"Es zinu, ka tā vai tās personas man seko, un es gribu, lai arī jūs zināt, ka
mūsu vidū ir sievietes - žurkas. Seko, komentē, aiz muguras vēl nodod. Man patīk nosaukt kādu pretīgu cilvēku par žurku. (..) Ziniet, kāpēc? Tāpēc, ka kāda žurka paspēja inspekcijai uzrakstīt, ka es turpinot savu darbību. (..) "Nagi niez? Di**a kasās? Kas tev ir? Domā kaut kā ieriebsi man? Kaut kas man notiks? Kaut kas man sliktāk būs? Nu nebūs! Man nav lietas, ar ko es netiktu galā. Tāpat kā tagad - viss ir lieliski, un būs lieliski!" pauda Deimone.

Kristīne arī uzsvēra - viņai bērnībā mācīts, ka nevar aiztikt to, ar ko cilvēks pelna naudu ģimenei, lai arī kā pati persona nepatiktu.

Jau ziņots, ka valdība novembra sākumā nolēma uz ārkārtējās situācijas laiku aizliegt skaistumkopšanas, pīrsinga un tetovēšanas pakalpojumus, izņemot friziera pakalpojumus.

Kā iepriekš uzsvēra Latvijas Kosmētiķu un kosmetologu asociāciju prezidente Renāte Reinsone, skaistumkopšanas nozares speciālistu darbības aizliegums ārkārtējā situācijas laikā var piespiest nozares speciālistus aiziet "pagrīdē".

Komentē 2

 
Anonīms
 

Pilnīgi piekrītu Kristīnei Deimonei. Pie mums te, Jēkabpils domē, arī ir viena Kristīne, kas cīnās par sociālo taisnīgumu un pret aprunāšanu.

17.novembris 2020, 15:33 Atbildēt

Āā, kāds noziņojis par Kristīnes darbību, nu tad ir ne tikai jādusmojas, bet pa muti tādam jādod.

17.novembris 2020, 16:52 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 0:40

Jaunākās diskusijas