Linda Mūrniece pēc pārciestās operācijas atgriezusies mājās

tautaruna.lv 27.okt
 
Ekrānuzņēmums no Facebook/Linda Mūrniece
Jau vēstījam, ka bijusī politiķe un uzņēmēja Linda Mūrniece Rīgas Austrumu klīniskajā universitātes slimnīcā piedzīvojusi nopietnu operāciju, pēc kuras jau esot atguvusies un jūtoties labi. Tagad uzņēmēja atklājusi, ka ir izrakstīta no slimnīcas.

Mūrniece sociālajā vietnē Facebook publicējusi attēlu, kurā redzama kopā ar savu kaķi mājās.

"Miers mājās," komentārā pie attēla raksta Mūrniece tam pievienojot sarkanu sirdi.

Komentāru sadaļā Lindas sekotāji sveic viņu ar došanos mājās un vēl veselību, kā arī sirdsmieru. "Miers mājās, miers virs zemes un cilvēkiem lab's prāts, veseļojies. Mājas sienas un kaķītis ir labākie dakteri," vēlēts vienā no komentāriem.

Jau vēstīts, ka Mūrniece par operācijas norisi saviem sekotājiem pavēstīja sociālajā vietnē Facebook, publicējot arī attēlus no slimnīcas. "Vakar man bija pasmaga operācija. Un - jā - stiprā es baidījos nepamosties. No paša rīta visiem mīļajiem atzinos mīlestībā un kad veiksmīgi pamodos, izdarīju to atkal," atklāta ir Mūrniece.

Vēlāk Mūrniece savus atbalstītājus informēja, kā jūtas pēc operācijas. "Ja man nekļūtu ar katru mirkli labāk un negribētos satikt ģimeni, es teiktu, ka man te - slimnīcā - patīk un es varētu vēl padzīvoties pa gultu (neskatoties uz sāpītēm un špricītēm)," rakstīja Mūrniece.

Linda Mūrniece ir latviešu, uzņēmēja, žurnāliste, iekšlietu darbiniece un politiķe, bijusī aizsardzības ministre un iekšlietu ministre. Bijusi arī vairāku Saeimu deputāte, pārstāvēja partiju "Vienotība" (iepriekš "Jaunais laiks"). Lindai Mūrniecei ir divi bērni - Helēna un Haralds.

Komentē 3

 
Anonīms
 

Izskatās, ka dzīvo kā bomziene...

27.oktobris Atbildēt

Izskatās, ka patreiz taisa remontu, kleita arī nosmērēta ar krāsu.

27.oktobris Atbildēt

Klitora samazināšanas operācija?

27.oktobris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 14:11

Jaunākās diskusijas