Dziedātāja Rūta Dūduma "aizbēg" no pandēmijas

Lelde Veinberga 26.okt
 
Vladislavs Proškins/F64 Photo Agency
Turpinoties jaunā koronavīrusa Covid-19 pandēmijai un jauniem uzliesmojumiem, cilvēki visā pasaulē aicināti izvairīties no vietām, kur notiek drūzmēšanās un lieki neatrasties sabiedriskās vietās. Dziedātāja, vokālā pedagoģe Rūta Dūduma-Ķirse šķiet ar ģimeni "aizbēgusi" no pandēmijas līdzi nestās negativitātes un ar nomaļāku dzīvi ir apmierināta.

"Kad paziņoja par jaunu uzliesmojumu, mēs ne mirkli nešaubījāmies, ka jābēg prom.

Ar bēgšanu prom, es domāju - bēgt no cilvēkiem un viņu viedokļiem par šo visu radušos traci. Protams, arī no vīrusa.

Bet sabiedrības ‘ņegatjivņiks’ ir vēl lipīgāks. Un, ziniet, ir forši būt brīvprātīgi izolētam, ir forši atkal pavadīt laiku ar ģimeni, elpot svaigu gaisu, paspēt iekavētos darbus, jā, un arī pierīties vienīgajā vietējā kafejnīciņā. Es nesūdzos. Es dzīvoju," raksta Rūta.

View this post on Instagram

A post shared by Rūta Dūduma-Ķirse (@rududum) on

Jau iepriekš esam rakstījuši, kā sabiedrībā pazīstami cilvēki, žurnālisti un citi, kuri Latvijā slimo ar jauno koronavīrusu, dalās ar saviem stāstiem sociālajos tīklos, kā arī aicina sabiedrību ievērot noteikumus par distancēšanos, sejas masku izmantošanu publiskās vietās.

Piemēram, žurnālists Guntars Meluškāns vērsa uzmanību visiem skeptiķiem, ka, ja iepriekš kā argumentu, ka vīruss nepastāv, viņi pauda to, ka nepazīst nevienu inficēto, tad tagad viņi šādu ieganstu nevarēs izmantot - žurnālists inficējies ar Covid-19.

Savukārt, bloga mugursoma.lv autore izveidojusi savu "Covid-19 dienasgrāmatu", kurā apraksta savas sajūtas, slimojot ar Covid-19. "Visinteresantākos brīžus atkal sagādā garšas un smaržas receptori. Vakar vakarā, nedaudz vairāk kā diennakti pēc ožas pazušanas, pēkšņi ne tikai redzu, bet arī sajūtu - uz plīts cepas kartupeļi! Uzreiz metos ostīt citronu - jā, ne pārāk izteikta, bet smarža ir sajūtama. Savukārt šorīt, stiprinoties ar ķiplokmaizēm, to izteikto smaržu nejutu vispār. Arī garšas “spēlējas” - saldā garša nepazuda vispār, bet skābā joprojām ir ļoti vājā līmenī," Covid-19 simptomus apraksta blogere Zane Eniņa.

Bet dziedātājs Lauris Reiniks visai skarbi vērsies pret tiem, kuri atsakās sabiedriskās vietās nēsāt sejas maskas: "Tiem, kas uztraucas, ka masku valkāšana apdraudēs viņu smadzeņu darbību, jāsaka, ka jums vairs nav ko zaudēt un uztraukties. Tas vilciens jau ir aizgājis bez maskas."

Komentē 4

 
Anonīms
 

Nepazīstu ne Meluškinu, ne Eniņu. Viņķeles un Kariņa izdomātas personas.

26.oktobris Atbildēt

Pirmā dzirdēšana par tādu solisti, tāpēc nemaz nejautāšu, kur viņa īsti aizbēgusi?

26.oktobris Atbildēt

Tak uz Zviedriju!

26.oktobris Atbildēt

Haaaa, uz vietējo kafejnīcu pierīties..... nu gan laba izolēšanās...

27.oktobris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 7:09

Jaunākās diskusijas