Slavenais Ozijs Osborns pie savām veselības problēmām vaino "nolādētu" lelli

Ziņu aģentūra LETA 21.okt
 
AFP/Scanpix/Leta
Pasaulslavenais mūziķis Ozijs Osborns pie savām pēdējā laika veselības problēmām vaino lelli, kurai esot uzlikts "lāsts", raksta "Daily Mirror".

71 gadu vecais mūziķis, kurš cīnās ar Pārkinsona slimību, šādu apgalvojumu izteicis jaunajā šovā "Ozborni grib ticēt" (The Osbourns Want To Believe).

Ozborna dēls Džeks šovā esot centies pārliecināt ģimeni par pārdabisku spēku eksistēšanu. Džeks tēvam iedevis lelli, kuru Ozijs šausmās nometis zemē.

Vēlāk Ozborns apgalvojis, ka pēc saskarsmes ar lelli viņa dzīvē notikuši daudzi nelaimīgi gadījumi. Ozborns saskāries ar infekciju rokā, cietis no kakla traumas un nonācis slimnīcā. Ozijs ir pārliecināts, ka šiem gadījumiem ir saistība ar lelli.

Džeks atklājis, ka baisā paskata lelli Robertu apsēdis tās iepriekšējā īpašnieka gars. Ja lellei izrāda necieņu vai par to smejas, tā uzliekot lāstu pāridarītājam un ar viņu notiekot briesmu lietas, skaidrojis Ozija dēls. Arī Džeks esot cietis no lelles lāsta, jo pēc sastapšanās ar to, viņš esot izšķīries no sievas.

Komentē 2

 
Anonīms
 

Hmmm? Tad Ozijam tā lelle ir vīriešu kārtas? Jābāž tik ugunī, uguns tiek galā ar visiem lāstiem.

22.oktobris Atbildēt

Tad jau mūsu populārajam Guntim Ulmanim(Rumpītim) arī laikam ir kāda nelāga lelle...

22.oktobris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 10:27

Jaunākās diskusijas