Rebekai Kohai apnikuši jautājumi par viņas karjeru

tautaruna.lv 19.okt
 
Ekrānuzņēmums no Instagram
Bijusī latviešu svarcēlāja Rebeka Ibrahima (iepriekš Koha), kura pēc kāzām ar Katarā dzimušo diska metēju Moazu Muhamedu Ibrahimu un islāma ticības pieņemšanas, beidza savu sportistes karjeru, joprojām saņemot ar sportu saistītus jautājumus no sekotājiem Instagram.

Rebeka Instagram "stāstiņā" uzrunājusi sekotājus, "kuri joprojām nesaprot": "Cilvēki turpina zem katra mana ieraksta komentēt un jautāt, vai es joprojām cilāju svarus, utt. Nē, es necilāju! Lūdzu vairs man to nejautājiet, tagad jūs ziniet un visi saņēma savu atbildi... Paldies."

Ekrānuzņēmums no Instagram

Jau vēstīts, ka augusta sākumā Latvijas svarcēlāja Rebeka Koha noslēdza sportistes karjeru. "Svarcēlāja atklāja, ka pārceltās olimpiskās spēles arī viņai likušas pārdomāt tālāko dzīves ceļu. Mēs pilnībā respektējam un pieņemam Rebekas lēmumu, sakot viņai paldies par šiem septiņiem gadiem, ko viņa pavadīja Latvijas Olimpiskajā vienībā," atklāja "Latvijas Olimpiskās vienības vadītājs Einars Fogelis.

Rebekas treneris, bijušais svarcēlājs Viktors Ščerbatihs atklāja, ka savu lēmumu Rebeka pamatoja ar veselības problēmām. Piesauca decembrī gūto ceļgala traumu, kas sportistei radīja grūtības. "Viņa teica: "Esmu nogurusi no sāpēm, kas mani moka". Staigāt viņa varot, bet, veicot vingrinājumus, jūtot sāpes," izteicās Ščerbatihs.

Pagājušajā nedēļā Rebeka paziņoja, ka oficiāli reģistrējusi laulību ar Moazu Mohamedu Ibrahimu.

Komentē 6

 
Anonīms
 

Lai jau nu nefleitē! Tik vienkārši svaru cilāšanu neviens nav atmetis un neatmetīs.

19.oktobris Atbildēt

Ja tu Koha zinātu kā tu mums esi apnikusi!

19.oktobris Atbildēt

nodomāju tieši to pašu

19.oktobris Atbildēt

Ko tad var gaidít,tá meitene ar savu vírinu allahu pielúdz dibenu rádot.Citi pielúdz rokas un skatu dievam vérsot,bet tie ká strausi galvu smiltís un dibenu gaisá...

21.oktobris Atbildēt

He, kurš tad šai to nemitīgi jautā? Pati izdomā problēmu ar ko paspīdēt internetā. Man pilnīgi vienalga ko šī darīs vai nedarīs.Tāpat viss zināms - ko vīrs liks to darīs.

20.oktobris Atbildēt

Apnicis kā rugta nāve tas dviļgalvas izklaides madracis....

20.oktobris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 10:27

Jaunākās diskusijas