Bijušais Sedokovas miesassargs: Viņa centās iepazīties ar bagātajiem

tautaruna.lv 18.okt
 
Ekrānuzņēmums no Instagram
Bijušais grupas "VIA Gra" miesassargs Sergejs sniedzis interviju raidījumam "Украïнскi сенсацiï" YouTube kanālā "Грошi", kurā atklājis detaļas par slavenās grupas dalībniecēm, raksta "otkrito.lv".

Sergejs pastāstījis arī par Annu Sedokovu, kura nesen mija gredzenus ar latviešu basketbolistu Jāni Timmu. Miesassargs apgalvo, ka Sedokova bija vienīgā grupas dalībniece, kura "medīja" bagātus vīriešus.

"Viņa, protams, labi dzied, kustās... un vispār ir skaista meitene. Taču man radās priekšstats, ka viņa izmantoja grupu savām interesēm," savu vieokli pauda Sergejs.

Viņš pastāstīja par gadījumu, kad grupa lidojusi uz kādas augsta ranga amatpersonas dzimšanas dienu. Lidmašīnā atradās grupa un pasākuma organizatori. "Anna nekautrēdamās aizgāja runāt ar organizatoriem. Mēs visi saskatījāmies..." stāsta Sergejs.

Producents Konstantīns Meladze grupai bija uzstādījis noteikumu, ka meitenēm vienmēr jābūt "nepieejamām", kas raisījis konfliktu ar Annu. No tā cietis arī Sergejs: "Viņa vienmēr uz mani apvainojās, ka es traucēju viņai iepazīties ar līgavaiņiem un viņa darīja visu, lai mani atlaistu. Es nezinu, kā viņa ietekmēja Kostju [Konstantīnu Meladzi]... bet viņš mani atlaida."

Jau vēstīts, ka latviešu basketbolists Jānis Timma jūlijā bildināja savu mīļoto sievieti ukraiņu izcelsmes dziedātāju Annu Sedokovu. 37 gadus vecā Sedokova ar 28 gadus veco Timmu apprecējās 6. septembrī, taču pāris par laulību paziņoja tikai pēc divām nedēļām.

Komentē 13

 
Anonīms
 

kas tur slikts, nesaprotu. Viņa pati slavena, pietiekami pelna, vai tad viņai būtu jāmeklē sev vīrs neveiksminieku, alfonsu vidū. Labāk meklēt bagātu, nekā iemīlēties kādā, kas tevi izzmanto.

18.oktobris Atbildēt

Jā, es arī neko sliktu tajā neredzu, jo ar ar bagātu veci arī mīlas iestāšanās fakts ir konkrētāks.

18.oktobris Atbildēt
īpaši stulbs > j.nis.lauks

Labi, ka Liktenis Sedakovai vēlēja iemīlēties un iepazīties ar Timmu nevis tagadējo Magones vīru Žani vai Kiviču Andri labākajā gadījumā.

18.oktobris Atbildēt
Sarmite Kalna > izidors.m.rkak.ns

Pagaid tikai,beigs Marcis sukāt Kivičam dabūsi sūdu devu.

18.oktobris Atbildēt
Marcis > sarmite.kalna

Tu debila slima kuce,ar saviem slimajiem murgiem un fantazijam,tu pati vari sava smirdigaja piza iebasts savu sudaino pirkstu,

18.oktobris Atbildēt
Sarmite Nikitina > marcis

Ak kungs,tu savai mātei kura jau tā ir slima kuce,vēl sūdainus pirkstus baz....tu galīgi debils esi?

19.oktobris Atbildēt
Marcis > sarmite.nikitina

Tu beiz dri,,debila,infantila,slima kuce,reala aborta atlieka,dolbana idiote,tos komentus ne tar temu.

19.oktobris Atbildēt
Marcis > marcis

Tu beiz slima kuce, reālā aborta atlieka, dolbans idiots apsaukāties ne pa tēmu.

19.oktobris Atbildēt

kas gan tur slikts,ka viens latvietītis apprec deviņus gadus vecāku pr...tu,kurai katrs bērns ir no cita vīrieša.Priekš kam audzināt savus bērnus,ja var audzināt svešus...

18.oktobris Atbildēt

Tur jau tā nelaime,pašam nācas audzināt,bet tur pat Sedokova neaudzina,kam nogruž velns viņu zin.

19.oktobris Atbildēt

Tapat jusu debilos kometarus Anna un Janis nelasa.

19.oktobris Atbildēt
Marcis > marcis

Tev aizmirsām paprasīt atļauju.

19.oktobris Atbildēt

Ko jūs te visi drisat uz mani?

19.oktobris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 18:58

Jaunākās diskusijas