Liene Kiviča pārsteidz ar atklāsmi par meitām

tautaruna.lv 16.okt
 
F64
Mūziķis Andris Kivičs viņa sieva Liene viesojās Maijas Rozītes-Krištopanes "YouTube" raidījumā "Personība", un atklāti pastāstīja par savām attiecībām, tostarp, Liene pievērsās tēmai par savām meitām.
Liene uzskata, ka viņas meitas no iepriekšējām attiecībām, kuras ir 17, 13 un deviņus gadus vecas, tika aizvestas ar viltu.

"Šī ir tā reize, kad varu izstāstīt. Protams, es ļoti, ļoti mīlu savas meitas, bet man viņas tika, es uzskatu, ar viltu aizvestas, ko cilvēki nezina. Cilvēki domā citādi, ka es viņas esmu kaut kur atstājusi. Viņas dzīvo pie sava tēta, viņām tur ir ļoti labi apstākļi, bet diemžēl viņu tētis viņas mēģina noskaņot pret mani. Mēs sazvanāmies, sarakstāmies, bet tiekamies mēs ne tik bieži, tieši šī iemesla dēļ, jo šie te cilvēki, īpaši tēvs, pa šiem daudzajiem gadiem, ko es esmu audzinājusi viena pati meitenes, visu laiku man grib atriebties. Un viņš to arī ir izpildījis šādā veidā. Tas stāsts ir daudz sarežģītāks, nekā cilveki to zina. Es vienmēr esmu bijusi ļoti laba mamma, bet tagad man diemžēl ir jācīnās ar instancēm, es mēģinu panākt, lai bērniem viss ir kārtībā, jo viņas tiek noskaņotas pret mammu," atklāta bija Kiviča.

Kiviča uzskata, ka viņas bijušajam vīram ir aizvainojums pret viņu, ka abi dzīvoja laulībā, bet tad izšķīrās un viņa aizgāja.

Liene atklāj, ka situācija ar meitu tēvu visticamāk beigsies ar tiesu.

"Es esmu iesaistījusi instances, bāriņtiesu, sociālo dienestu arī, visticamāk, tas beigsies ar tiesu. Tur cilvēki negrib būt publiski, bet viņiem nāksies tādiem būt, jo viņi nemāk normāli komunicēt ar mani," norādīja Liene.

Kivičs piebilda, ka pēc šķiršanās Lienes bijušais vīrs esot sacījis, ka atņems viņai bērnus un tagad to mēģina realizēt.

Avots

Komentē 37

 
Anonīms
 

Paēd vēl reņģes tualetē kopā ar to deģenerātu.Būs super labvēlīgs tiesas lēmums.....

16.oktobris Atbildēt

Ja būtu laba mamma,tad par meitám cīnītos uzreiz. Un ari bērnus pret labu mammu noskaņot nevar nemaz tik viegli,nu nevar.Un beidziet nolikt savus bijuşos.

16.oktobris Atbildēt

Tad jau būs atklājusi,ka viņai ir meitas.Tas labi.

16.oktobris Atbildēt

Lienes iela viņai par godu esot nosaukta, tāpēc tur vakaros meitenes regulāri piketē

16.oktobris Atbildēt

Atkal komente idioti riebigie neta trolli,

16.oktobris Atbildēt

Tiešām, Robčik, cepums Tev !!! :) :) :)

17.oktobris Atbildēt

Varbūt Liene nemaz nestāsta visu, kā ir. Ja meitas būtu laba cilvēka rokās, tad par ko uztraukties..? Mēs jau nezinām, bet tēvs varbūt ir uz incestu(asinsgrēku) tendēts pedofīls, un mēs jau tiešām nezinām.

16.oktobris Atbildēt

Atbalstu tavu kometaru.

16.oktobris Atbildēt

Mārcis sāk palikt sakarīgs, laikam negrib zatočku nierē

16.oktobris Atbildēt

Neko stulbāku nevarēji izdomāt? Lienei savajadzējās aukles, tas arī viss. No labās mammas bērni nemūk.

16.oktobris Atbildēt
Juris > roberts.59bd35ecbaf65

Diemžēl maldies Robert ! Marcis nekad nepaliks sakarīgs . Nav lemts . Bet svinīgi solos - kad dabūšu to kretīnu rokā ( kādreiz tas notiks , lai ko man tas maksās ) , dzimtās zemes ietaukotais egles čiekurs Marcim ānusā tiks iebāzts . Pēc tam visu atlikušo mūžu kakājot cietīs lielas sāpes un nožēlos savus apvainojošos , rupjos komentus . Nožēlos ka neklausīja Sarmītes kundzi un mani , bet neko nevarēs mainīt . Za bazar nado otvečaķ !

16.oktobris Atbildēt
Marcis > juris.5e2771d83ac7e

Tu vecas debilas infantilas perdelis,man zejebal lasit tavus murgu komentarus,baigas neta varonis,Sarmite nav nekada kundze,bet riebigs neta trolli,kas visus nolej ar sudiem un mesliem,un pederast pats sava smirdigaja anusa iebazts savu pirkstu,idios dolbanijs.

16.oktobris Atbildēt
Juris > marcis

Nu tad sarunājam randiņu , gļēvais Marci . Atkal jautāju - kurā dienā , cikos un kur ? Vismaz vienreiz mūžā esi kā vīrs . Es tev pierādīšu ka neesmu tikai neta varonis . Vai esi ar mieru to pārbaudīt ?

16.oktobris Atbildēt
Gita > marcis

Debilais kivskulmens!

16.oktobris Atbildēt
Roberts > juris.5e2771d83ac7e

Es arī piebiedrošos, ja jau mārcis uzskata mani par pideru, tad noteikti neatteikßos saplēst viņam sfinkterus un izsist priekšzobus, lai sūkājot neiekož

16.oktobris Atbildēt
Marcis > juris.5e2771d83ac7e

Ej visi dri,,idioti,debilie,baigie neta varoni,Juris,Roberts,Sarmite,Gita un parejie kretini,

17.oktobris Atbildēt
Marcis > juris.5e2771d83ac7e

Ej tu reali nodirsties vecais debilas perdeli,es negribu ar tevi smeret savas rokas,un neta idioti.

17.oktobris Atbildēt
Sarmite Nikitina > marcis

Neta varonis esi tu, tev tak bail satikties ar Jura kungu. Jo tu esi varonis tik apsaukāties.

17.oktobris Atbildēt
Sarmite Nikitina > marcis

Un tev neviens neliek lasīt mūsu komentārus. Bet vispār pirms pļūtī izlasi Kiviča grāmatu.

17.oktobris Atbildēt
Marcis > sarmite.nikitina

Ko gribu,tu ari daru,un nemaci ka cietiem ir jazivo,un man ir pie vienas vietas kau kadi tie Juri un Roberti,kam mak tikai tupi plutit interneta.

17.oktobris Atbildēt
Sarmite Nikitina > marcis

Tu drīksti pļūtīt internetā,bet citi nedrīkst? Kas tu tāds esi?

17.oktobris Atbildēt
Perle > sarmite.nikitina

Mārcis ir sēklas svaidītājs- kā uzkāpj, tā apsēklo...un tad apprec, un tad sēklojas tālāk... tāds, ar mazu pipsīti un lielu kompleksu vezumu.

22.oktobris Atbildēt

Es pilniba saprotu Lienes sapes... un ar kadam tiesibam jums tur tiem "pareizajiem" ir tiesbas kadu apmetat ar akmeniem , labak paskataties pasi uz saviem darbiem un nedarbiem , jus tacu tiesam esat sava butiba nozelojamas personibas ... Cerams,Lienei izdosies panakt savu taisnibu ... Viegli nav un nebus - ta ir Dzive ar saviem kalniem un lejam bet mes makam DZIVOT DZIVI

16.oktobris Atbildēt

Bērzu slota cik nopelniji? Dzelmjskulkiv labi maksā? Dzeguze nolādēta jāaizstāj?

16.oktobris Atbildēt

Kuce!

16.oktobris Atbildēt
Marcis > gita.5d25edd2d3f05

Kas tu esi Gita,Andris un citi idioti ar saviem murgu komentariem,realie urodi.

17.oktobris Atbildēt

Man prieks ka Jūs neesat nožēlojama personība! Un lepojaties ka pamest bērnus ir super. Kur Liene bija divus gadus? Kad piedzima mazulis, un vajadzīga aukle tad sāk kustināt pēcpusi. Bāriņtiesas ja kas, strādāja arī visu šo laiku.

17.oktobris Atbildēt

Vinetas kundze ! Ja uzmanīgi lasījāt mūsu komentārus , tad Jums bija jāievēro , ka personīgi es nevienu sliktu vārdu ( nu nevienu labu arī nē ) , neesmu uzrakstījis par Lieni un Andri Kivičiem . Viņi man neko sliktu nav darījuši un lai dzīvo laimīgi . Protams , esmu pasmējies par viņiem kopā ar citiem , bet kas tur slikts ? Paši taču izvēlējās sabiedrības klaunu lomu izliekot savu intīmo dzīvi publiskai apskatei . Lielākā komentu daļa ir veltīta viena psihiski slima interneta huligāna apkarošanai kurš visus izlamā pēdējiem lamu vārdiem un visus smagi apvaino uzdodoties par Kiviču draugu un aizstāvi . Man kā vīrietim ir pretīgi un nav saprotams kā viens sūda brālis var atļauties svešas sievietes nolamāt par m...m un debīlām kucēm un t.t.. Vai Jums patiktu ka Jūs tā publiski internetā lamātu ? Pamēģiniet tikai kaut ko kritisku , nosodošu uzrakstīt par Kivičiem . Momentā Marcis arī Jūs tā nolamās . Tad nu Jūs dabūsiet savu DZĪVOT DZĪVI !

18.oktobris Atbildēt

Galvenais, lai Kivičš varētu vannas istabā laikus parādīt meitām savu izcilo pincīti. Viņa meita vēl par mazu. Tai pāris gadu jāpaaug, tad varēs tēta izcilos plikumus skatīt. Bet Kivičš varēs !!! Viņam tas jau ir sanācis. Tikai gan ar citu līdzcilvēku bērniem.

17.oktobris Atbildēt

Lielajām meitenēm tak seksu pat rādīja. Pats grāmatā apraksta. Šīm izrādās nepatika.

17.oktobris Atbildēt
Marcis > sarmite.nikitina

Ko te murgo savos komentros,ne tu esi lasijusi Andra gramatas,un pilnigi neko nezini par Andri un Lieni,

17.oktobris Atbildēt
Sarmite Nikitina > marcis

Tu toč neesi pamuļki neko lasijis,tikai plūtī.

17.oktobris Atbildēt

Aha, laba māte :D To jau pēc publicētajiem video redz - nodzērusies, demonstrē savus labumus ko apgrābsta Kivičš. Nabaga bērniņš! Kauns par tādiem vecākiem, cerams, ka šo abiem atņems ar bāriņtiesas lēmumu.

17.oktobris Atbildēt

Un ku te Jelana murgo savos komentaros,kur tev tadai idiotei ir tada informacija,reali Tvaika ielas klienti,stulbie neta trolli.

17.oktobris Atbildēt

Un Andris Kivics teica,ka pasusule dzivo 20% idiotu,un tie 19% ir realie neta trolli.

17.oktobris Atbildēt
Juris > marcis

Unteresanti kādā valodā tas ir ko ko nozīmē vārds "pasusule "? Vai tas ir kaut kas saistīts ar sūkāšanas procesu un sulām ? Vai kāds var man to izskaidrot ?

18.oktobris Atbildēt

Dirš!

17.oktobris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 21:16

Jaunākās diskusijas