Sindija Vilde: Man nav darba, māju, naudas

Viktorija Gabrjuna 14.okt
 
Aigars Eglīte/F64
Pasākumu organizatore Sindija Vilde, kas pēc vairākiem Portugālē nodzīvotiem mēnešiem atgriezās Latvijā, lai apciemotu savu dēlu, Agneses Meieres materialā "Gatavojos kāpt zirgā" izdevumā "Ieva" atklāj, ka viņai tiešām šobrīd nav savas mājvietas, nav arī darba un naudas.
Vilde atklāj, ka patlaban dzīvo no saviem iekrājumiem un pateicoties bankas kredītkartei. Viņai izdevās pārdot savu auto, kas viņu šobrīd uztur.

"Aizbraucot uz Portugāli, visu savu mantību izpārdevu vai atdevu labdrībai. Jo - es taču sākšu visu no jauna! Šobrīd sausais atlikums ir mans dēls, suns un divi čemodāni," pauž Vilde.

Viņa gan saka, ka ir pateicīga par šādu dzīves posmu, jo vairāk novērtē gan preces, gan pakalpojumus, ko pērk.

No viens puses, Sindija apzinās, ka viņai šobrīd nekā nav, no otras pues, tajā pašā laikā tik stabili kā tagad viņa uz zemes nav stāvējusi.

Lai gan Sindija dzīvo paziņas dzīvoklī par brīvu, bet viņas rudens garderobi sagādājusi māsa un draudzenes, viņa uzsver - šajā dzīves posmā viņai ir mainijušās vērtības un lielākā nepieciešamība ir ģimene, tuvie cilvēki.

Komentē 15

 
Anonīms
 

Lai pārdod to zirgu

14.oktobris Atbildēt

Nu,bet dēlam taču ir arī tēvs,lai tas palīdz,un vai tad tik tiešām pati nevar Rīgā atrast kādu darbiņu,nu vienalga kādu,lai tikaai izdzīvotu.nevajag nokārt degunu.Galvu augšā un uz priekšu,esat taču jauna sieviete,cīnieties!

14.oktobris Atbildēt

Kādā sakarā dēla tēvam būtu jāpalīdz kaut kādai pasaules staigulei?

14.oktobris Atbildēt
Juris > aivars.5abe48e28998c

Pardon , Aivara kungs . Bet viņš to sievieti taču kādreiz mīlēja ? Un tā tomēr ir mīļotā dēla māte . Es piemēram , dēla dēļ palīdzētu sievietei kuru kādreiz mīlēju . To sauc par elementāru cilvēcību .

15.oktobris Atbildēt

Brīnos kāpēc īpaši stulbs neaicina Sindiju uz Jēkabpili, jo tur esot daudz brīvu dzīvokļu.

14.oktobris Atbildēt

Kaut kā aizmirsās... Gribēju pie sevis aicināt, man divas brīvas istabas, bet šaubos, vai nāks uz malkas apkuri.

14.oktobris Atbildēt

Tad jāpelna ar to kā tai dziesmā man ir tas kas večiem nav

14.oktobris Atbildēt
Fra

Man neviens neko par velti nedod, man jānopelna pašam sava iztika, ja nav kur ņemt, tad jāatrod, jo bērnam arī jāpalīdz.

14.oktobris Atbildēt

Virtuālie Tūdaliņi_Pastalnieki, kā aizvien, troļļo. Acīs skatoties, ne tūda nespētu pār lūpu pārspļaut. JamPamPiņi.

14.oktobris Atbildēt

jampīdel, jampīdel pīdel bam bam, jampīdel pīdel bam bam...

15.oktobris Atbildēt

Cik es biju laimigs tad kad man nebija ne centa pie dveseles..Un it ka jau nebija ari kur nemt,jo nebija pieraksts..Vispar pilnigs vaaks.Dzive sad tad vajag apstaties ,pardomat savu dzives niecibu,izdarit secinajumus un tad atkal uz prieksu.mani uz prieksu ir dzinusas ambicijas,..nebut pedejam saja pasaule..Taa kaa turies meiteen!!!!

14.oktobris Atbildēt

malacis, vēl viena dīdiene sevi slavē, varēs tagad bomžot tepat, ja visu atdeva un pārdeva, varbūt kāds izmitinās pie sevis laiku pa laikam. vai, lai brauc uz Īriju bietes kaplēt, kā citi tautieši. Viņas gados būtu jākaunās tādas muļķibas darīt un vēl bazūnēt par savu stulbumu. var iet pie drākes uz meditācijas kursiem, vai iestājas kiviču ansamblī

14.oktobris Atbildēt

mans t 26011880 gunars bai zvani atbidesu gunars bai

14.oktobris Atbildēt

rakstu no jelgavas mans t 26011880 zvani parunasim bai

14.oktobris Atbildēt

Kamēr ir petene, sûdzēties grēks

15.oktobris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 21:28

Jaunākās diskusijas