Elizabete II varētu sodīt Hariju un Meganu

tautaruna.lv 28.sep
 
AP/Scanpix/LETA
Princis Harijs un Megana Mārkla ir pārkāpuši noteikumus, par kuriem vienojās ar karalisko ģimeni, un par to var tikt bargi sodīti, raksta "The Times".
Princis Harijs un hercogiene Megana izprovocēja skandālu video dēļ, kurā Mārkla dalījusies ar negatīvu attieksmi pret ASV prezidentu Donaldu Trampu, tādejādi pārkāpjot britu karaļnama noteikumus.

Pēc noteikumiem, karaliskās ģimenes locekļiem ir jābūt politiski neitrāliem.

Kā raksta izdevums, karaliene Elizabete II jau apdomā sankcijas, kas būtu vērstas pret Hariju un Meganu.

Pēc avota teiktā, viņa jau distancējas no mazdēla ģimenes, lai viņu vārdus neasociētu ar britu karaļnamu. Ja situācija pasliktināsies, tad Harijs un Megana zaudēs savus titulus (karaliskā augstība). Jāpiebilst, ka Harijam un Meganai joprojām ir šis tituls, kaut gan oficiālajos pasākumos to nav atļauts izmantot.

Komentē 12

 
Anonīms
 

Lai Elizabeta II iet uz vienu vietu,Harijs un Megana skaidri pateica ka tie tituli viniem nav vajazigi.

28.septembris Atbildēt

Andris ar Lieni ir sākuši mierīgāku dzīvi, tagad tu bāzīsies karaliskajā ģimenē?

29.septembris Atbildēt
Marcis > sarmite.nikitina

Bet man ir taisniba..

29.septembris Atbildēt
Sarmite Nikitina > marcis

Nu bet kamēr vēl titulus nav nolikuši, tomēr ir jāievēro. Kad noliks tad varēs darīt ko grib.

29.septembris Atbildēt
Marcis > sarmite.nikitina

Harijam un Meganai ASV nav jaievero nekadi karaliskie noteikumi,un Harijs jau pats pateica,ka pienems ASV pilsonibu,jo vinam ASV ir jastrada un japiedalas ASV prezidenta velesanas.

29.septembris Atbildēt

Aiz bezdarbības nezina, ko darīt, tad nu iet viņiem tur tā kā buļļa pakaļu. :)

28.septembris Atbildēt
Fra

Protams, ka abus vajag sodīt, jo Tramps vismaz ir "neprognozējams" spēcīgs līderis, kas neatbalsta sarkanos anarhistus un cita veida "pseidopretrasisma" sludinātājus un īpašumu demolētājus.

29.septembris Atbildēt

Arī latvānijas liberasti ir satraukušies

30.septembris Atbildēt

tā neizsakāmi prastā sieva ir zaudējusi mēra izjūtu.Viņai nākotnē var gadīties tā,ka izies kā tai krievu pasakas par zelta zivtiņu varonei,kura attapās pie vecās pussagruvušas būdas un sasistas siles.Aptaurētā feministe,bet karaļnama atvase sāk izskatīties pēc bastarda.Ne velti Anglijā tenkoja,ka viņa tēvs nav Čārlzs.Katrā ziņā viņš,kopš sapinās ar sievišķi no viszemākajām aprindām,vairs nav advekāts,bet varbūt,ka pret viņu tiek darbināta melnā maģija.Nabaga karaliene....

29.septembris Atbildēt

Ko tu debila,slima kuce,un Fra,kadus tu interneta mauka raksti murgus savos komentaros,reala aborta atlieka,kur tadi,ka tu un parejie rodas.

29.septembris Atbildēt

Tas dzintrai

29.septembris Atbildēt
Roberts > marcis

tu pats esi debila slimā kuce, kriminālā aborta atlieka, savas mātes pamperis, nekropedofiliskā mauka ar notrūkušu klitoru un hemoroīdu maisiem sēklinieku vietā, un mutes vietā tev ir sfinkteri

30.septembris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 4:04

Jaunākās diskusijas