Florence atklāti stāsta par aiziešanu no Dailes teātra štata vietas

Viktorija Gabrjuna 24.septembris 2020, 14:30
 
Dmitrijs Suļžics/F64
Šogad aktrise Ieva Forence dzīvē piedzīvojusi lielas pārmaiņas, tostarp, izvēlējusies aiziet no štata vietas Dailes teātrī. Solvitas Veldes materiālā "Atvērusi jaunu priekšskaru" izdevumā "Una" Ieva atklāj, ka ir laimīga par savu izvēli.
Ieva atklāj, ka no štata Dailes teātrī ir pārgājusi ārštatā. Viņa esot ilgstoši dzīvojusi degšanas režīmā un neapjauta, ka labu laiku strādā, pilnībā izdegusi.

Ieva uzsver, ka nav vieglas izvēles, ir izvēles par labu veselībai.

"Mani Dailes teātra vidē sāka uztraukt vairākas lietas, es par daudz ko domāju, pārdzīvoju. (..) Pārdzīvojumi radīja papildu stresu, kas katru dienu ietekmēja manas sajūas, emocijas, un, protams, arī darbu. Man kļuva arvien sliktāk," atklāta bija Ieva.

Florence uzsver, ka radās nopietnas veselības problēmas, kas bija jārisina nekavējoties.

Teātris gan nācis pretī Ievai, taču viņa nezināja, cik daudz laika vajadzēs, lai sakārtotu sevi un tāpēc šī iemesla dēļ viņas izvēle, pārejot ārštatā, bija godīga pret sevi un kolēģiem.

Ieva piebilst, ka ir laimīga par savu izvēli, jo veselība ir būtiski uzlabojusies.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 7

 
Anonīms
 

Maximā vai Rimi par kasieri nemaz nav daudz vieglāk strādāt. Ja izdod pircējam vairāk naudas atlikumā nekā šis iedevis, tad arī ir jptvjmķ.

24.septembris 2020, 16:01 Atbildēt

Neesi jau tik dumjš. Kā saka vienā jokā. Tēvs prasa dēlam tu esi muļķis vai izliecies? Es neesmu izliecies....:) Nekā personīga, diez vai var ap***t sistēmu, valsti, veikalu, valsti utt. ilgtermiņā. Ja nezini paskaties Z atskaite EKA. Tā ka gadijumā ko aprakstīji samaksāsi trūkstošō summu no savas kabatas. Ja to nezināji, tad tagad tev to pateicu.

24.septembris 2020, 17:50 Atbildēt

Florence, ja grib, var iedot arī burgeri

24.septembris 2020, 18:09 Atbildēt
īpaši stulbs > andis25

Vai tad es kā citādi izteicos? Mans "jptvjmķ" Tevis aprakstīto situāciju arī raksturo.

24.septembris 2020, 20:12 Atbildēt

Tā jau dabā iekārtots, ka iebāž lielāku, bet izvelk mazāku

24.septembris 2020, 22:51 Atbildēt

Tagad jau modē arī jaunām sievietēm pukstēt par izdegšanu. Krievu laikos tikai vīrieši lielākā daļa pukstēja par pārstrādāšanos un sievietēm bija lielāka slodze darbā un mājas ar bērniem saskaitot kopā - no agra rīta līdz vēlam vakaram, kad bērnu tēvs vēl un jau gulēja krākdams. Diez vai šis laikos kāds vīrietis strādās sievietes labā??

24.septembris 2020, 16:51 Atbildēt

Visi tā ierēc par Florences burgeri, ka meitene aiz kaunu drīz vispār no Latvijas aizbrauks. Pat pēdējam muļķim ir skaidrs, kas tas tāds Florences burgers un kur tas atrodas. Visi ir redzējuši lielos Hesburgera plakātus par lēti pieejamo, sulīgo Florences burgeri

24.septembris 2020, 18:08 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 15:16

Jaunākās diskusijas