Kalniete par Lukašenko inaugurāciju: Viņš ir prasts uzurpators!

Lelde Veinberga 23.sep
 
Oksana Džadana/F64 Photo Agency
Šodien negaidīti notikusi Baltkrievijas prezidenta Aleksandra Lukašenko inaugurācijas ceremonija, kas izsaukusi sašutumu starptautiskajā sabiedrībā. Notikušo komentējusi arī Eiropas Parlamenta deputāte no Latvijas Sandra Kalniete.

"Pēkšņa un slepena inaugurācija? Un pat pirms konstitūcijas noteiktā mandāta beigu termiņa? Tas taču ir farss! Tā neuzvedas valsts vadītājs! Lukašenko tiešām ir zaudējis jebkuru ticamību un leģitimitāti. Viņš vienkārši ir prasts uzurpators," sašutusi ir Latvijas eiroparlamentāriete.

Jau vēstīts, ka Minskas Neatkarības pilī trešdien notikusi līdzšinējā Baltkrievijas prezidenta Aleksandra Lukašenko inaugurācijas ceremonija, kas līdz pēdējam brīdim tikusi turēta noslēpumā.

Komentē 15

 
Anonīms
 

It kā Kalniete pati būtu balts eņģelītis.

23.septembris Atbildēt

neviens prezidents nevar sev inaugurāciju sarīkot ---- to dara t s likumīgā valsts vara zem sarkani zaļa karoga ar ornamentu un tās vārdā darbojošās amatpersonas--- Centrālā cvēlēšanu komisija sagaidīja termiņus -- satrada ka vēlēšanas ir notikušas --balsis saskaitītas ---un atzina la Lukašenko ir ievēlēts --- un nav pamata inaugurāciju atteikt vai vilcināt -- NU UN TAD JA SALAŠŅas -baltkrievu un Baltkrievijas ienaiodnieki zem baltsasrkan baltām lupatām dumpo ?? Tie kas zem baltsarkan baltajām lupatām ir uzurpatori --- TĀDUS APŠAUT JA ŽAUNQAS NEAIZVĒRS LABPRĀTĪGI --UN TĀQDAS KALNIETES APŠAUT --APRIEBUSIES RTIETUMNIEKU MORĀLĀ KROPLĪBA AR SAVU REGLAMETU MŪŽĪGI LIENOT SVEŠOS KLOSTEROS---

Debilā cūka tā Kalniete --debila stulba liekulīga un nelietīga cūka ar lielām sivēniskām pretenzijām--- cūka REDZ TIK TO KO TAI KĀDS SILĒ LEJ -- cūkas jau uz augšu neskatās -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

23.septembris Atbildēt

Inaugurācijas definīcija

Inaugurācija ir notikums, ļoti izplatīti svētki mūsu kultūrā un kura misija ir svinēt atklāšanu, tikai dažu pasākumu sākumu, piemēram, ikgadējo gadatirgu, ēku, kas paredzēta kādam sabiedriskam vai labdarības mērķim, pakalpojumu, pieminekli, māju privāts, statuja, izglītības iestāde, komerciāls bizness, starp citiem ticamiem notikumiem, lai sāktu savu ciklu ar inaugurāciju. Citiem vārdiem sakot, inaugurācija ir kaut kas sākumpunkts, un tāpēc tas ir tā sākums, debija.

Jāatzīmē, ka inaugurācijas detaļas, uzstādījums un raksturojums būs atkarīgs no tā, kas to motivē, tas ir, tas būs atkarīgs no tā, vai tas ir kaut kas publisks vai privāts, lai gan ir dažas konvencijas, kuras tiek atkārtotas lielākajā daļā atveres neatkarīgi no konteksta vai tā, kas tiek atvērts.

Starp jautājumiem, kas raksturo inaugurāciju, mēs varam izcelt: īpaša akta vai ceremonijas izstrādi, pasākuma norises vietas kondicionēšanu, tā izrotāšanu ar ziediem, citiem priekšmetiem un uzmanības apliecināšanu, kas norāda uz atklāšanas motīvu; lentes nogriešana fiziskajā vietā, kas tiek inaugurēta, lai sāktu šo simbolu; plāksnes, statujas vai pieminekļa atrašana uz vārda kādam, kurš vēlas veltīt cieņu; inaugurācijas dalībnieki sniedz runu, kas to parasti oficiāli formalizē vai ar kuras palīdzību tiek atklāti arī aktā minētie nodomi un pateicība; Kā secinājums atkārtojas, ka pēc šī akta viņi tiek uzaicināti piedalīties kokteiļos, pusdienās vai vakariņās, lai to svinētu.

Inaugurācijas notiek gandrīz visās dzīves jomās ... indivīds, kurš pērk savas pirmās mājas, parasti rīko inaugurācijas ballīti, lai svinētu šo notikumu un pasniegtu to saviem draugiem un ģimenei.

No otras puses, politiķi, kuriem ir izpildvaras loma, sava darba ietvaros bieži vada daudzas, daudzas inaugurācijas: skolas, slimnīcas, ēkas un būves, kur tiks veikti īpaši un atbilstoši uzdevumi.

Mākslas pasaulē arī atvēršana ir izplatīta: teātra telpas, attēlu izstādes, cita starpā.---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

valsts izpildvara NEVIS PREZIDENTS RĪKO INAUGURĀCIJAS PASĀKUMU JAUNAM ETAPAM VALSTS VĒSTURĒ --- TĀDA UN TĀDA ĶĒNIŅA VĀLDĪSAN

23.septembris Atbildēt
ivo

Dzīvnieks grib valdīt..tikai tarakānam nesanāks

23.septembris Atbildēt

Tu te esi pieķēzījis pilnu lapu ar savām prātulām un tās redzot, nolēmu piekrist Kalnietei. Ja Tev citādi domājoši ir "salašņu bars", tad pats nekur tālu no salašņas neesi.

23.septembris Atbildēt

Es tev Kalniete ticēju atmodas laikā. Nu tu esi pārdevusies par jūdasa grašiem šiem liberastiem sorosītiem, un dziedi viņu dziesmas... žēl

23.septembris Atbildēt

Un tā nolādētā padla un liberastu padauza vēl atļaujas kko svepstēt par īstu PREZIDENTU, savas valsts patriotu! Varam vienīgi ar vāji slēptu skaudību lūkoties Baltkrievijas virzienā un domāt, kādēļ gan mums tā neiet, visādi liberastu mūdži pie varas, kariņi, leviti, kalnietes un citi draņķi, pēc kuriem sen jau Sibīrijas priedes raudāt raud.

23.septembris Atbildēt
Marcis > tuudalu.cuuka

Kur tadi debili urodi,rodas,infantilo,dobajobu neta trolli.

23.septembris Atbildēt

Alkoholiķes murgi

24.septembris Atbildēt

Ja notika gunarizācija, tad iespējams, ka pats Lukašenko nemaz nezina, ka vēlēšanu rezultāti ir viltoti.

24.septembris Atbildēt

Šī vecā 'grabaža ar eiropas komisijas naudu ?/viņ air pārēdusies neko nedarot un dzīvojot uz citu rēķiniem!!! sen jau laiks šo kalnieti DDD cietumā likt..--par parazītisku dzīvesveidu

24.septembris Atbildēt

+100

tieši to gribēju vaicāt, kas (ES=vāci) maksā šai kangaru pakaļai

25.septembris Atbildēt

Ja Latvija butu prezidents Lukosenko tad pensionariem nebutu jaskaita kapeikas lai nopirktu maiziti.Kalniet Tev kauna nav nemaz pati sedi un neko nedari bet par to sanem tukstosus. Cik Tu suka esi ziedojusi bernunamiem,cik pansionatiem kur gulj vecie cilveki? Un galu gala pastasti par savu pagatni? Vai nebija kabata sarkana gramatina kas deva celu uz gaiso komunismu?

25.septembris Atbildēt

Kalnietei nevajadzētu tik gari runāt. Pietiktu ar to, ka pateiktu - pimps viņš ir, ne prezidents.

25.septembris Atbildēt

Kalnietis --Kalniete--šitā šļura ir nemirstīga?? Viņai taču smadzeņu vietā sūdi pilna galva ..

26.septembris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 14:53

Jaunākās diskusijas