Kaimiņiene neglaimojoši izsakās par Allu Pugačovu

tautaruna.lv 23.sep
 
Tass/Scanpix/LETA
Allas Pugačovas bijusī kaimiņiene ciematā, kurā viņa dzīvoja pirms pārcelšanās uz Maksima Galkina pili, atklāja, cik patiesībā smags raksturs ir Krievijas skatuves dīvai.
"Pugačova pēc dabas ir ļoti rupja. Kameras priekšā viņa ir pieklājīga, bet patiesībā viņa tāda nav. Mūs aizskāra un apvainoja vairākas reizes," paziņoja sieviete.

Tāpat bijusī kaimiņiene atklāja, ka Pugačova nereti rīkoja skaļas ballītes ar draugiem. Vienā tādā reizē kaimiņiene nolēma paskatīties, kas notiek aiz augstā žoga. Pugačova viņu esot pamanījusi un sākusi kliegt: "Mani kaimiņi - muļķi un dzērāji!"

Vienīgais, par ko kaimiņi ir pateicīgi Pugačovai, ir viņas apmaksātā ceļa asfaltēšana.

Komentē 7

 
Anonīms
 

Mums te, Jēkabpilī, ceļu remontu apmaksā no nodokļu maksātāju naudas.

23.septembris Atbildēt

Tak vajadzēja pa kluso ar akmeni iemest.

23.septembris Atbildēt

kā dziedātājai visu cieņu, bet, ka cilvēkam nu nezinu, manuprāt viņai viņas dīvas sindroms ir pāraudzis napaleona sindromā, savi vagoni, sarkanie celiņi, bērni bučo rokas pēc ēšanas...... par daudz par daudz sevi uzcēlusi uz pjedestāla pat augstāk par anglijas karalieni

23.septembris Atbildēt

Lūriķe pāri sētai-ko ? nevari nepamanīta paverot?iekriti pāri žogam un gaidi slavas dziesmas.Derdzas sabiedriski mīļuki...Latvija gana diezgan.Elektrožogu apkārt.un vel šo to.uzceliet paši pjedestālu sev un tad gaudojiet par nesamērību ar savu...dzīvi.

23.septembris Atbildēt

Iedomīga dura!

23.septembris Atbildēt

Pretīga vecene.

24.septembris Atbildēt

Nekas, neuztraucies tu ar> reiz būsi pretīgs vecis.

25.septembris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 7:06

Jaunākās diskusijas