Madara Kiviča pārsteidz ar rudenīgu kadru; fani salīdzina viņu ar Lopezu

tautaruna.lv 26.sep
 
Ekrānuzņēmums no Instagram
Iestājoties rudenim, ar zīmīgu kadru dalījusies interjera dizainere un divu meitiņu mamma Madara Kiviča.

Pozējot uz parka kāpnēm, Madara tērpusies spilgti dzeltenos zābaciņos, izteiksmīgās zeķubiksēs, tumši zaļos mini svārkos un melnā džemperītī.

Madara saņēmusi pat pāris komentārus, kuros viņas Instagram sekotājas norāda, ka viņa šai foto līdzinās amerikāņu aktrisei un dziedātājai Dženiferai Lopezai.
View this post on Instagram

A post shared by ������ � (@madara.kivica) on

Pati Madara atzīst, ka ir paskatījos uz slaveno zvaigzni un "kaut kas" esot līdzīgs viņas izskatā.

Komentē 27

 
Anonīms
 

Es i beigts un pagalam...interjera dizainere...ko tu neteiksi...

26.septembris Atbildēt

nu galīgi nekā līdzīga,sākot ar kājas izmēru utt. JLo daudz smalkāki sejas vaibsti,bet te nu galīgi...

26.septembris Atbildēt

Si si drā . Kas nu kuram labāk patīk . Manuprāt abas ir ļoti skaistas sievietes , gan Madara , gan Dženifera Lopeza . Bet es personīgi dotu priekšroku pedējai .

30.septembris Atbildēt

Nē, nu Madara tiešām, kad sapucējas, ir skaistule. Kivičs tomēr ir duraks, ka viņu pameta un pie resnās Lienes aizgāja.

27.septembris Atbildēt

Liene izskatas dauz labas,neka Madara,un Andrim un Lienei tiesam ar liela milestiba.

27.septembris Atbildēt
īpaši stulbs > marcis

Ja mīlestība, tad jā, nav ko strīdēties. To "ķīmiju" zinātnieki vēl nav izpētījuši.

27.septembris Atbildēt

Pilnīgi manas domas - Madara ir forša un super !

27.septembris Atbildēt

Kivičmarcis ir alkāns un viņam vajag alkāni. Viss čikiniekā. Dabūja :D

29.septembris Atbildēt

Transpersona

27.septembris Atbildēt

Tu idiots,sranijas piders,un nemurgo savos komentaros.

27.septembris Atbildēt

Vot, tu gan esi transpersona, jo vīrietis jau toč neesi.

27.septembris Atbildēt
Juris > marcis

Marci - atceries vienmēr un visur ! Idiots un sranijs piders esi TIKAI TU ! Murgo TIKAI Tu !

27.septembris Atbildēt
Roberts > marcis

Mātesjākli, ej, atsūkā savam tēvam, un neaizmirsti atlaizīt mirušās vecmāmiņas šķirbu pirms gulētiešanas, pie parašas augušais paraugbērns

27.septembris Atbildēt
Juris > roberts.59bd35ecbaf65

Super Robert ! Tik foršu un trāpīgu debīlā idiota Marca raksturojumu vēl nebiju lasījis . Trāpīts desmitniekā ! Tāpēc jau šī dabas kļūda un Tvaiku ielas pastāvīgais iemītnieks tik ļoti mīl un dievina Kivičus .

28.septembris Atbildēt
Marcis > juris.5e2771d83ac7e

Tev vecais debilas perdeli,un parejiem taviem infantilajiem interneta draugiem,Robertam un Sarmitei Nikitanai,tak aizej uz poda un kartigu nodirsies un mazak plutisi interneta savus slimos murgus un fantazijas.

28.septembris Atbildēt
Marcis > roberts.59bd35ecbaf65

Tu debilas Tvaika ielas klients,reals nekrofils,un pretigs neta trollis

28.septembris Atbildēt
Sarmite Nikitina > marcis

Neko vairāk kā riet uz visiem jau neproti?

28.septembris Atbildēt
Marcis > sarmite.nikitina

Es tav atvainojos par saviem komentariem

28.septembris Atbildēt
Marcis > juris.5e2771d83ac7e

Tu vecais debilas perdeli,tu esi idiots un sranijs piders,un dabas kluda,un es tikai atbastu Andri un Lieni no riebigajiem un kretinskiem neta trolliem

28.septembris Atbildēt
Juris > marcis

Pamuļķi Marci , atvainoties varēsi prokuroram . Vienreiz tomēr tev , mēslu čupa , naksies par "bazāru " atbildēt .

28.septembris Atbildēt
Juris > marcis

Debīlais perdeli Marci ! Vai tad tavi draugi Kiviči ir kādi invalīdi , ka nespēj paši sevi aizstāvēt un atbalstīt ? Man personīgi pret Kivičiem nav nekāda naida . Viņi ir labprātīgi uzņēmušies sabiedrisko klaunu lomu un tas ir vis . Lai dzīvo laimīgi ! Bet visa ļaunuma sakne esi tu ! Visa šī lamāšanās un smieklīgi pretīgā savstarpējā apmētāšanās ar apvainojumiem ir tikai pateicoties tev . Vai tad šāda rīcība internetā pret pilnīgi svešiem cilvēkiem , it īpaši pret sievietēm , ir psihiski normāla cilvēka rīcība ?!? Protams ka nē !

28.septembris Atbildēt

Debīlais perdeli Marci ! Vēl gribu ko piebilst . Internets ir pavēris ļoti interesantu iespēju pilnīgi svešiem cilvēkiem apmainīties viedokļiem un domām par visdažādākajām tēmām . Un šos mūsu viedokļus un komentārus lasa ne tikai visa LV sabiedrība , bet visā pasaulē kur kāds saprot latviešu valodu . Katrs normāls cilvēks saprot , ka ir jabūt savstarpēji pieklājīgiem . Bet tu šo mūsdienu iespēju esi pārvērtis par smirdošu ateju , nevis domu apmaiņu . Tu Kivičus dievini , esi viņu fans . Lielākajai daļai cilvēku Kiviči vai nu riebjas , vai ir vienaldzīgi . Man viņi ir tikai smieklīgi , es par šiem "māksliniekiem" tikai uzjautrinos . Tu pirmo reizi vēsturē atvainojies cien. Sarmītes kundzei par saviem komentāriem . Kāds brīnums ! Līdz šim tu visas sievietes esi saucis tikai par sranajām kucem un m....ām . Kad pienāks tā reize kad atvainosies man ? Vai tikai tad kad tevi sameklēšu un kartīgi piedauzīšu ?! Normālā , civilizētā valstī par taviem komentāriem policija jau sen tevi būtu nogrābusi pie pakaļas . Vai to tu ar savām debīlajām smadzenēm nemaz nespēji saprast ?!?

28.septembris Atbildēt
Juris > marcis

Stulbais un neizglītotais Marci ! Kad beidzot iemācīsies latviski pareizi rakstīt un pieklājīgi izteikties ? Iemācies vispirms latviesu gramatiku un tikai tad raksti komentārus !

28.septembris Atbildēt
Marcis > juris.5e2771d83ac7e

Tu vecais debilas,infantilas perdeli,tu savus komentarus raksti sava vecuma demense,tu tapat esi sranijs idiots,

29.septembris Atbildēt
Perle > marcis

Tava valodiņa netā ir tikpat iesmirdusi kā Lienes komentāri vīreļa FB profilā. Neesat radinieki?

29.septembris Atbildēt
Juris > marcis

Ja es , Marci , salīdzinu sevi ar tevi , tad varu būt par sevi apmierināts . Tu esot 30 ar + gadu vecs ? Es esmu daudz vecāks . Nezinu kādas tautas atkritums tu esi , bet latviešu valodu tu nepārvaldi - raksti ar milzīgām gramatikas un stila kļūdām . Es varu izteikties un rakstīt 4 valodās , no kurām 2 parvaldu perfekti . Bet pati galvenā mūsu atšķirība - es zinu kā sabiedriskā vietā ( internets ir sabiedriska vieta ) vajag pieklājīgi uzvesties un izteikties ,ja gribi publiski uzrunāt svešus cilvēkus . Nezinu kas tevi ir dzemdējusi un kādā kūtī vai miskastē esi uzaudzis , bet tu uzvedies pret svešiem cilvēkiem kā pedējais lops . Es skaidri redzu ka esi psihiski slims un to 100 % liecina tavi komentāri un nepamatotās rupjības , kā arī nenormālā iedomība . Padomā tikai - tu iedomājies kritizēt, pamācīt kā dzīvot un norādīt ko drīkst darīt un ko nedrīkst LIELBRITĀNIJAS KARALIENEI un pārējiem karaļnama locekļiem ?!?!?! Tas ir nonsens !!! Bet ar savām prāta "spējām " tu pat pedējam Latvijas sētniekam vai apkopējai nedrīksti aizrādīt . Ja jau savos 30 + gados esi tik ļoti garīgi atpalicis , kāds tu būsi manā pašreizējā vecumā ??! Būsi laikam galīgā dzīvnieka līmenī ? Saki paldies Dievam ka tu dzīvo Latvijā , kur policija par tādiem kā tu neliekās ne zinis . Citās , kulturālākās valstīs , par šādiem saviem komentāriem tu jau sen sēdētu cietumā jeb trako mājā .

30.septembris Atbildēt

Šausma. Nez kàpēc viņa ar katru reizi vairāk man atgādina Mārci

30.septembris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 14:42

Jaunākās diskusijas