Grāmata: Hariju un Meganu sāpinājusi Elizabetes II rīcība

tautaruna.lv 26.sep
 
Reuters/Scanpix/Leta
Princis Harijs un Megana Mārkla esot jutušies kā otrā plāna karaliskās ģimenes pārstāvji, kamēr princis Viljams, Keita Midltone un princis Čārlzs bijuši priekšplānā, raksta "Daily Mirror".

Pirms Harija un Meganas skandalozā lēmuma par atteikšanos no karaliskajiem pienākumiem, karaliskajā ģimenē esot valdījusi spriedze.

Jaunajā grāmatā par Hariju un Meganu apgalvots, ka pāris juties nostumts malā un citu ģimenes locekļu labdarības projekti akcentēti kā svarīgāki. Tāpat grāmatas autori norāda, ka Harija un Meganas foto neesamība uz Elizabetes II galda Ziemassvētku uzrunas laikā, likusi pārim apdomāt savu nozīmi karaliskajā ģimenē.

Karaliens uzrunas laikā bija redzamas ģimenes fotogrāfijas, kas izkārtotas uz viņas galda. Tajās bija redzama Viljama ģimene, princis Filips, princis Čārlzs un Kamilla, kā arī karalienes tēvs. Taču Saseksas hercogu foto nebija manāms.

GEORGE ROGERS/SIPA/Scanpix/Leta

Pāris esot sašutis par šādu karalienes lēmumu. Grāmatā norādīts, ka Harijam šķitis, ka viņš ar Meganu tiek nostumti otrajā plānā un nav būtiski karaliskās ģimenes nākotnei.

Jau vēstīts, ka lai gan pēc tam, kad Saseksas hercogi janvārī paziņoja par lēmumu pamest karalisko ģimeni mēļoja, ka to pieprasījusi Megana, jaunā grāmatā atklāts, ka patiesībā šāda soļa iniciators bija Harijs.

Kopš brīža, kad ģimene oficiāli atbrīvota no karalisko pienākumu pildīšanas, tā pārvākusies uz ASV.

Komentē 5

 
Anonīms
 

Nevajag jau uzreiz veca cilvēka niķus ņemt pie sirds. Drīz jau paši būs veci un ko tad?

26.septembris Atbildēt

Nu bet viņi taču arī ir otrā plāna pārstāvji. Cik daudzi vispār zina karalienes māsu vai citus radiniekus un viņu bērnus?

26.septembris Atbildēt

ko tu tur dirs vinu bildei bija jabut uz ta galda Harijs veln nav miris

26.septembris Atbildēt

Tu pati nedirs savos komentaros,slima kuce.

27.septembris Atbildēt

Lai kā, bet šoreiz tiešām jāpiekrīt Mārcim. Izlasi rakstu un nedirs. Uz galda ir tiešie mantinieki uz tronī. Harijs tāds nav, tad jau karalienei savi bērni vispirms tāpat jāliek.

27.septembris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 14:01

Jaunākās diskusijas