Mūrniece sūdzas par nodokļu māksājumiem Rīgā

tautaruna.lv 22.septembris 2020, 14:30
 
facebook.com
Bijusī politiķe un tagadējā "Hotel Roma" vadītāja Linda Mūrniece neslēpj sašutumu par nekustamā īpašuma nodokļa (NĪN) nomaksu Rīgā.

Mikroblogošanas vietnē Twitter Mūrniece raksta, ka, samaksājot nodokli par vēlu, saņēmusi sodu.

"Samaksājām Rīgas Domei NĪN. Nekavējoties uzzinājām, ka esam parādā vēl 600 eur, jo par vēlu samaksājām... Reāls atbalsts uzņēmējiem?" raksta Mūrniece.

Tikmēr komentāros tiek norādīts, ka Mūrniece pat vien esot vainīga, jo neievēro noteikumus.

"Sūdzas par maksu ūdens vidējām patēriņam, jo pati nav nodevusi rādītājus, sūdzas par procentiem, jo laicīgi nav samaksājusi nodokli. Mēdz teikt, ja apkārt vieni vienīgi idioti, tas centrālā idiote esi Tu pati," teikts kādā komentārā.

Iepriekš jau vēstījām, ka Mūrniece neslēpa sašutumu par rēķinu, ko atsūtījis uzņēmums "Rīgas Ūdens". Lai gan viesnīca ir slēgta, Mūrniecei esot bijis jāmaksā vairāk nekā 3000 eiro liels rēķins.

Jau iepriekš tika vēstīts par Mūrnieces finansiālajām prblēmam, kas viņas vadītajai viesnīcai radušās Covid-19 krīzes dēļ.

Tostarp, aprīļa sākumā viesnīcā "Roma" tika atlaisti visi darbinieki, jo nav gūts Valsts ieņēmumu dienesta (VID) apstiprinājums dīkstāves pabalstu saņemšanai.

Komentē 4

 
Anonīms
 

Mūrnieces vietā es to viesnīcu pārdotu kādam arābam un turpmāk dzīvotu, cepuri kuldama.

22.septembris 2020, 15:35 Atbildēt

Taisnība=== arābs vai ārzemju prorābs var izdarīties ar nodokļiem kā gribēs un viņam kādu laiku nebūs nekas! KUKULIS UN RIPO BEZ EĻĻOŠANAS

23.septembris 2020, 10:03 Atbildēt

Pati kopā ar repši visu sačakarēja. Bet par ūdeni- gan jau pati patērēja, cenšoties sajusties atkal tīra pēc šķiršanās. Sievuetes mēdz ilgi sēdēt dušā pēc traumām

23.septembris 2020, 11:01 Atbildēt

Izbaudi! Arī tu biji tā kas pieņēma šadus likumus!

23.septembris 2020, 15:51 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 7:10

Jaunākās diskusijas