Kivičs komentē skandolozo video ar viņa un Lienes deju; velta skarbus vārdus kritiķiem

tautaruna.lv 22.sep
 
Oksana Džadana/F64
Soctīklos plašu uzmanību izpelnījās Andra un Lienes Kiviču video, kurā abi redzami intīmi dejojam. Kivičs sociālajā vietnē Facebook komentējis ažiotāžu ap pāra deju.

Plubicētajā video, kas uzņemts Tēva dienā, bija redzami arī intīmi kadri, piemēram, dejas laikā mūziķis satvēra Lienes pēcpusi, kā arī pilnajā video versijā paceļ viņas džemperi un ar rokām satver sievas krūtis.

Kā norāda Kivičs, ideja par video radusies spontāni. Mūziķis neslēpj, ka pirms tam gan baudīts arī nedaudz šampanieša.

"Un tad es izdomāju, ja jau Liene ir mana sieva, es arī varētu pieskarties viņas dibenam. Un es tiešām viņam pieskāros un viņu masēju. Pēc tam es emociju uzplūdā sāku masēt arī viņas krūtis, kuras nebija kailas," stāsta Kivičs.

Viņš velta skarbus vārdus tiem, kuri veltījuši kritiku video redzamajam, jo uzskata, ka tajā redzama mīlestība un prieks. Viņš velta nelabvēļiem (norādot, ka vairums ir tieši sievietes) rupjus apzīmējumus, jo nevarot citādi apzīmēt sievietes, "kurām pamata nodarbe ir citu ienīšana".

"Man ļoti simpātiski šķiet kameras priekšā glāstīt savu sievu, jo es viņu ļoti mīlu, man patīk viņas augums, un kas ir pats galvenais - jūs to neskatieties LTV1 vai TV3, jūs to skatieties Andra Kiviča taimlainā. Ko jūs tur ielīdāt, ja jums nepatīk, tas, ko jūs redzat?" izteicās Kivičs.

View this post on Instagram

A post shared by Andris un Liene Kiviči (@andrislienekivici) on

Jau vēstīts, ka Kivičs Instagram Tēva dienā publicēja video, kurā redzams ar alus glāzi vienā rokā un ar meitiņas Mias piena pudelīti otra rokā.

"Sveiciens visiem pareizajiem fāterīšiem!" video komentējis Kivičs.

Komentē 13

 
Anonīms
 

Tev, Andri, un tas attiecas arī uz Lieni, jums vajadzētu mazāk reaģēt uz tiem negatīvajiem komentāriem un tos ņemt pie sirds, jo citādi jūs paši ielaižiet to negatīvismu savās sirdīs un domās - kam jums tas vajadzīgs ???!!! Laupīt sev tādā veidā iekšējo mieru un sabangot ūdens glāzē vētru ! Iemācieties par to visu, ko par jums komentē, pasmieties vai arī vispār nelasiet tos komentārus ! Jūs taču abi esat pieauguši un pietiekami pieredzējuši cilvēki, bet ar to savu reakciju jūs uzvedaties kā pusaudži, nesaprotu, kam jums tas vajadzīgs ?!

22.septembris Atbildēt

Andris un Liene sen jau nelasa interneta komentarus,bet tikai Faceboox komentarus,

22.septembris Atbildēt
Vitto > marcis

Tu Mārci,tāds sakarīgs cilvēks izklausies.Nodod viniem manus laba vēlējumus meitinai un pasaki,ka sava ģimenes dzīve ir jātur aiz desmit zieģeļiem-lai laimesputnu nenoskauž launa acs.

22.septembris Atbildēt
Sarmite Nikitina > marcis

Galvenais ka tu lasi!!!! Tu tak esi Kiviču sekretārs,visu atstāsti.

23.septembris Atbildēt
Marcis > sarmite.nikitina

Tu tak debila un slima kuce un dzeltenas preses vergs,un 100% neko pat Andri un Lieni nezini,ar savies infantilajiem interneta draugiem drocijiet savus melus,deziniformaciju un murgus.

23.septembris Atbildēt
Sarmite Nikitina > marcis

Bet tu gan par viņiem zini visu?

23.septembris Atbildēt
Sarmite Nikitina > marcis

Bet vispār beidz apsaukāties,vai es tevi apsaukāju?

23.septembris Atbildēt

Kiviča vietā es arī nevarētu noturēties negramstījies, jo pēc Mias piedzimšanas tak sekss vēl nevar būt. Lai nekaitētu jaunās mātes veselībai, vismaz 5 mēneši jāatturas.

22.septembris Atbildēt

Cien . īpaši stulbs ! Negribu Jūs apvainot , bet Jūs neko nesaprotiet no seksa . Kādi 5 mēneši jāatturas ?!? Vai par orālo un anālo seksu neko neesat dzirdējis ? Tur nekādi atturēšanās periodi nav vajadzīgi . Urā uz priekšu , kaut vai 50 reizes diennaktī . Nu vismaz kamēr Andrim kaut cik stāv !

22.septembris Atbildēt
īpaši stulbs > juris.5e2771d83ac7e

Juri.., fuj! To, ko Jūs saucat par seksu, ir ļoti neveselīgas un pretdabiskas darbības. Mute ir priekš ēšanas, anālā atvere domāta nesagremojamu vielu izvadīšanai. Deformētas domāšanas homofobu un citādu peredastu perversas idejas nevajag popularizēt. Kivičs noteikti tāds nav.

23.septembris Atbildēt
Sarmite Nikitina > izidors.m.rkak.ns

Kā tad nav? Un Kivičs nav no tiem,kas 5 mēnešus cietīsies. Par Madaru tak raudāja, ka šamā nedot 5-6mēnešus. Lienīte nedos,šis jau lēks meklēt nākamo.Palasiet ko Liene raksta FB,ka nevajagot so sargāt jo šis beidzot 6 reizes dienā,kas ir reālas pasakas. Jaunam vīrietim tas jau ir sasniegums,bet te ....nu piedodiet.

23.septembris Atbildēt

Beidziet beidzot to pi..i reklamēt.

22.septembris Atbildēt

Nedirs debilas iditos,

22.septembris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 2:21

Jaunākās diskusijas