Magone atklāti stāsta, kā tikusi noniecināta bērnībā

tautaruna.lv 26.sep
 
Ekrānuzņēmums no video
STV Pirmā! kanāla šova "Slavenības. Bez filtra" zvaigzne Magone Šutoviene atklājusi, ka viņas māsai ir veselības problēmas, kuru dēļ arī viņa bērnībā noniecināta.

Magone atklāj, ka viņas vecākajai māsai jau no bērnības ir piešķirta invaliditāte un neslēpj, ka Latvijā ģimenes "ar invalīdiem" netiekot īpaši ieredzētas. Viņa atklāj, ka pirmajā klasē vecāku sapulcēs Magones mammai esot teikts, ka Magone dzīvē nekur tālu netiks, jo ir "Mairas māsa".

"Redziet, par spīti [...] es beidzu universitāti, es esmu izdevusi savu grāmatu. Tā kā iepūtiet man," saka Magone.

Magone atklāti pauž, ka jau bērnībā saskārusies ar sabiedrības aizspriedumiem un nespēju pieņemt cilvēkus ar invaliditāti.

Jau vēstīts, ka nesen Magone neslēpa, ka viņai ir sasāpejusi sirds par attiecībām ar Žani.

Viņa pauda cerību, ka kādu dienu Žanis atradīs darbu un viņu varēs "dabūt no mājas laukā". Magone neslēpj, ka arī ar mājas darbiem Žanim naski nevedoties. "Kafija. Tad tualetes apmeklējums kādu stundu. Tad pārdomas par šodienas plāniem. Tad pārdomas par vakardienas darbu, ja? " stāsta Magone un norāda, ka darbus laukos lielākoties dara pati.

Komentē 2

 
Anonīms
 

Sapratu, ka Žanis ir ļoti tīrīgs, apzinīgi ievēro higiēnas un Covid-19 pandēmijas uzlikto ierobežojumu normas. Tas ir liels pluss, ko Magone vēl nemaz neapjauš.

26.septembris Atbildēt

Ko tik vecs vecis var citu izdarīt, kā tikai bērnus taisīt un sirdsmājiņā uz brilles sēdēt. Kam viņam strādāt ja Magone saņem bērnu naudas un par saviem piedzīvojumiem TV stāstīt. Nožēlojams vecis.

26.septembris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 4:04

Jaunākās diskusijas