"Saucu ātros"; Rudāne dalās pieredzē par meitas saslimšanu

tautaruna.lv 21.sep
 
Vladislavs Proškins/F64
Dziedātāja Dināra Rudāne sociālajos tīklos dalījusies ar stāstu par meitiņas slimības gaitu.
Rudāne raksta, ka meitiņa saslimusi jau otro reizi. Tiesa gan, tagad viņa uztver visu mierīgāk, taču pirmā reize bijusi briesmīga.

"Šī jau ir otra reize, kad mazā saslims. Pirmajā reizē es gan ‘bimbāju’, gan nezināju, kur likties, gan saucu ātros, jo, ieraugot 39,5 temperatūras ciparus, var dabūt ‘knockout’u’.. Šoreiz ir nedaudz vieglāk, jo tas tika jau piedzīvots. Taču neuztraukties, nepārdzīvot un nekrist brīžiem panikā ir nereāli. It īpaši, kad dzirdi no citām mammām: “ Mums bija tieši tāpat..gada garumā.." es kam tādam neesmu gatava," raksta Rudāne.

View this post on Instagram

A post shared by Dinara Rudan (@dinara_rudan) on

Tikmēr komentāros Dināras sekotājas dalījās ar savu pieredzi.

"Pats galvenais mammai nekreņķēties, bērniņš to jūt! Jāsaglabā miers, tad ātrāk tiek pie veselības. Viena laba dakterīte man teica, kamēr nebūs izslimoti visi bērnudārza vīrusi miera nebūs. Diemžēl tā ir. Ar katru gadu vieglāk. Vitamīni, vitamīni, vitamīni, svaigs gaisa un labas domas!" teikts kādā komentārā.

Jau vēstīts, ka Rudāne nesen atklāja, ka viņas meitiņai pasei vārds uzrakstīts "nepareizi" - ne tā, kā to vēlējās vecāki.

Dināra Rudāne ir latviešu dziedātāja, kura plašāk pazīstama kļuva pēc uzvaras televīzijas šovā "Izklausies redzēts" 2016. gadā.

Komentē 1

 
Anonīms
 

Pēc piektā bērna piedzimšanas vairs jau tā neuztrauksies.

21.septembris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 17:44

Jaunākās diskusijas