Magone atklāti par problēmām attiecībās ar Žani

tautaruna.lv 19.sep
 
Ekrānuzņēmums no Youtube/STV
Televīzijas kanāla STV Pirmā! šova "Slavenības. Bez filtra" zvaigzne Magone Šutoviene neslēpj, ka viņai ir sasāpejusi sirds par attiecībām ar Žani.

Magone atklāj, ka pāra savastarpējās attiecībās problēmas rada Žana nevēlēšanās strādāt. Kā norāda pati Magone: "Kāpēc jāstrādā, ja Magonei ir nauda?"

Viņa pauž cerību, ka kādu dienu Žanis atradīs darbu un viņu varēs "dabūt no mājas laukā". Magone neslēpj, ka arī ar mājas darbiem Žanim naski nevedoties. "Kafija. Tad tualetes apmeklējums kādu stundu. Tad pārdomas par šodienas plāniem. Tad pārdomas par vakardienas darbu, ja? " stāsta Magone un norāda, ka darbus laukos lielākoties dara pati.

"Man vajag, ka man blakus ir foršs, stiprs, noturīgs, atbildīgs plecs. Tas, ka ir kaut kas mājās, būtībā jau to ainu nepapildina, " atklāti saka Magone.

Komentē 11

 
Anonīms
 

Man tevis tiesam zel izsaku lidzjutibu tu ar to Zani esi baigi iegrabusies diez vai vins kadreiz stradas turies un nelauj sevi pazemot

19.septembris Atbildēt

Tas kas nav stradajis tasari nestradas. Tadus maitas ara no majas lai iet.

Man tapat bija,izdzinu nu ir spiests stradat turkur mit,nav izveles.

19.septembris Atbildēt
ivo

Katru dienu šitā ņauka netā..nu kuru interesē ko viņa dara?

19.septembris Atbildēt

Nu nemācās Magone ne no citu, ne no savām kļūdām...Kaut kādā vecumā tak sievietei vajadzētu iemācīties izvēlēties vīriešus! Labi, ar pirmā bērna tēvu nesanāca - to vēl varētu norakstīt uz jaunības naivumu, bet tālāk taču vajadzēja sākt domāt ar galvu, bet nē - izvēlējās to sprukstiņu Venti, no kura nekādas jēgas nebija,tikai vieni publiski skandāli...Vēl trešo reizi nespēt izvēlēties normālu vīrieti - tā jau ir diagnoze...No vienas puses pat žēl tās Magones, bet no otras puses - ja jau pati tik glupa, ka neko vairāk par slaistu nevar atrast, tad lai jau kuļās kā māk...

19.septembris Atbildēt

Kāpēc salaidi, glupā, ar Žani,

Daudz labāk tev būtu ar mani

19.septembris Atbildēt

Nu, vai zini, Tu tak nav glups!

20.septembris Atbildēt
īpaši stulbs > diduu

Ir jau vēls, Diduu, ej gulēt!

20.septembris Atbildēt
Diduu > izidors.m.rkak.ns

Labrīt! :)

21.septembris Atbildēt

viens par otru labaks! sitam vismaz visi zobi mute, jaatrod darbs un jaiekarto, ar citiem savadk nevar. drosvien amata nav nekada, neko neprot, jasuta vispirms skola, lai iemaca kautko darit:)

20.septembris Atbildēt

vinam vajadzeja piedzimt par sievieti..bèrns uz rokám un tik staigá..jègas nekādas

20.septembris Atbildēt

Jāmainās lomām-Žanis lai kopj mājas soli,audzina bērnus utt.,bet Magone strādā algotu darbu.

20.septembris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 18:58

Jaunākās diskusijas