Rūta Dvinska atklāti runā par meitas dusmu lēkmēm

tautaruna.lv 16.sep
 
Vladislavs Proškins/F64
Raidījuma "Māmiņu klubs" vadītāja Rūta Dvinska savā Instagram profilā atzinusi, ka šobrīd cīnās ar trīs gadus jaunās meitas dusmu lēkmēm.

Kā soctīklos norāda Rūta, viņa jau mēnesi saskaras ar dusmu lēkmēm, kas ietekmējušas viņas ikdienu.

"Trīneidžers [threenager] - vārds un vecums, ar kuru (sa)dzīvojam zem viena jumta kādu mēnesi un man jau šauj ārā korķīšus! Tas, goda vārds, ieslēdzās kā tāda poga uzreiz pēc Grietas trešās dzimšanas dienas. Un nekas, no līdz šim pieredzētā, nestāv tam klāt. Divgadnieka tantrumi bija tīrākā pastaiga pa margrietiņu pļavu, ja jāsalīdzina," atklāta ir Dvinska

Viņa gan smej, ka pašas reakcija uz tām parasti esot padošanās.

"Es, kā bilde saka priekšā, padodos! Lab’, lab’, kaut kā jau nocīnīsim arī šo cīņu. Un ceru, ka arī pēc šī “brīnišķīgā” vecuma posma, teikšu paldies savam mazajam dzīves skolotājam, ja vēl mācēšu runāt..." cerīga ir māmiņa.

View this post on Instagram

A post shared by Rūta Dvinska (@rutadvinska) on

Komentē 5

 
Anonīms
 

Japāņi uzskata, ka līdz 5 gadu vecumam sīkie par nepaklausību un palaidnībām jāper. Pēc 5 gadiem vairs nē, pret šiem jāizturas ar cieņu, un mazie to vairs arī neatceras, bet pie kārtības ir ieaudzināti.

16.septembris Atbildēt

Nu nē, japāņi līdz 5 gadiem bērnam ļauj darīt jebko (kas nav pašam bērnam bīstams) un nesoda nekādi!!! Mazs bērns ir "mazais karalis".

Vakar, 13:01 Atbildēt

Piekrītu.

Vakar, 20:28 Atbildēt

Izaugs vēl par nešpetnu sievišķi.

Vakar, 8:37 Atbildēt

Mja laikam gan.Bet tas viss mīlestības vārdā,ko tik neizdarīsi..

Šodien, 20:33 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 22:46

Jaunākās diskusijas