Latviešu ģimeni pēc pārslimošanas ar Covid-19 "noknābā"

tautaruna.lv 17.sep
 
F64
Kāda latviešu ģimene, kas vēl martā saslimusi ar Covid-19, joprojām saskaras ar apkārtējo neizpratni un noraidošu attieksmi gan klasesbiedru vidū, gan no veselības aprūpes iestāžu darbiniekiem, vēstīja LTV raidījums "Panorāma".
Ar koronavīrusu bija inficējusies visa ģimene - abi vecāki un trīs bērni, no kuriem divi ir pusaudži, bet trešais jaunāks. Sieviete, kura vēlējās palikt anonīma un raidījumā dalījās ar ģimenes pieredzi, pati saslimusi vissmagāk.

Jau pašā sākumā viņa saskārusies ar nopēlumu no bērnu klasesbiedru vecākiem. Klases vecāku grupās daži pauduši atbalstu ģimenei, bet citi nopēluši - kā tā varēja gadīties, ka kāds saslimis un gājis uz skolu.

Sieviete ar noraidošu attieksmi sastapusies arī ārstniecības iestādē, kad ģimenes ārste viņu nosūtījusi uz atkārtotu plaušu rentgenu. Nosūtījumā norādīts, ka izmeklējums nepieciešams pēc Covid-19 izslimošanas, par ko medicīnas iestādes reģistratūrā sacelta pamatīga brēka - darbinieki teikuši, ka pacienti nepieņems, jo esot jāuzrāda negatīvi koronavīrusa testi.

F64

Vecākie bērni slimību izslimojuši viegli - dēlam pāris dienas bijušas nelielas galvas un kakla sāpes un pavisam neliela temperatūra, bet meitai iesnas turpinājušās ilgāk.

Vecāko bērnu klasesbiedri zina, ka viņi izslimojuši Covid-19, jo slimojuši arī citi klases audzēkņi. Jaunākās atvases klasē to nezināja un vecāki ļāva pašam izlemt - teikt vai neteikt, jo reakcija varot būt dažāda, piemēram, kāds var negribēt sēdēt blakus, klasesbiedri var uzdot daudz jautājumu, bērns var saņemt daudz uzmanības. Jaunākais bērns nolēmis vismaz pagaidām nevienam neatklāt, ka bijis slims.

Komentē 18

 
Anonīms
 

Ko Viņķele klusē par šo faktu!!

17.septembris Atbildēt

Jā, Viņķelei būtu jāpieņem mēri!

17.septembris Atbildēt
Andris Saulīte > izidors.m.rkak.ns

viņkelei mute būtu jātur - lai profesionalAISA KRETĪNISMS PAT NEPROFESIONĀĻIEM NETAPTU REDZAMS

17.septembris Atbildēt

Pasūtījuma raksts,Covid popularizēšanai.

17.septembris Atbildēt

visticamākais, ka tā arī ir

17.septembris Atbildēt

Sieviete, kura vēlējās būt anonīma- ar to izteikts ir viss. Kārtējā melu reklāma.

17.septembris Atbildēt

ABSOLŪTI PAREIZI --TĀDI CPOVIDIDIOTI KAS LIEN PĒC EKSKLUZĪVĀM DIAFGNOZĒM NEVIS GODĪGI IN LEGE ARTIS ĀRSTĒJAS IR JĀDZENĀ AR SŪDAINIERM KOKIEM --- idiņi laui sev meklē ''modernu diagnozi'' --lai paraziti kas grib bez maksas apbērēt rasdinieku -vecu pirgakui lai meklē tam ''diagnozi''--- ne sao ja vajadzēs āqrsli tādā poliklīnikā nesperšu kur man kovidtestyu prasīs --ne soli -- javajadzēs ārstētuies tad ārstēšaos --ja prsasīs kovidtestu lai recepti dabūtu --fig vam!! kaut ar ieroci aptieku aplsaupīšu -ārstēšos nerrvis debilu mērkaķu ziņkārību apmierināsu un viņu feiko statistuiku taisīšu --- Es iesaku katru kas uz covidtestu gājis presēt ka tautas ienaidnierku uin blēžu kolaborantu ---

17.septembris Atbildēt

tiem kuri piekrit lai miršanas apliecībā būs rakstīts covid bēres bez maksas ? es nezināju par to bet jā tā ir tas tāpēc lai statistīku palielināt

17.septembris Atbildēt

Neuztraucies, Saulīt, gan jau tiksi pie psihiatra izrakstītajām zālēm. Tikai neaizmirsti iedzert, citādi atkal melnie nāks virsū.

18.septembris Atbildēt

PATI VIENVAINĪGA Ka uz covidtestiem vilkās --- manā tuvumā nav idiotu kas velētos sev vai radiniekam -darbabiedram diagnozi un karantīnu ------ diagnozi grib parazīti kam kāda haļava atlec --veselības dēļ ne --vnk ārstējas -- bet ja covid19 diagnozei līdzi nāk ''sekundsari labumi'' tad gan --- gana daudzi parakstās uz bezmaksas apbērēšanu radiniekam kas sen nāvei parādā bijis bez kada covid19

17.septembris Atbildēt

TUR JAU TAS JOKS KA ''LATVIEŠU ĢIMENES'' AR SEVIŠĶU STULBUMU IZCEĻAS --TĀS TADAS NACIONĀLĀS ĪPATNĪBAS COVIDFIGŅAS KONTEKSTĀ

17.septembris Atbildēt

Tev, Andri, vajadzētu no Saeimas tribīnes runas teikt!

17.septembris Atbildēt
Genovefa Uzulniece > izidors.m.rkak.ns

Vai tiešām Saeimā arī tādi jocīgie, kā Andris, sēž? Muld pa tukšo!

17.septembris Atbildēt

Vai tiešām ir tik daudz debīlu latviešu, vai tas ir reklāmas triks?

17.septembris Atbildēt

skaidri redzams, ka covid-19 reklāma, vai tiešām kāds vēl šādiem pekstiņiem arī tic?

17.septembris Atbildēt

Ir ,ir

19.septembris Atbildēt

Fake zinas,tie mediji bez apstajas izplata melu ziņas!!!

17.septembris Atbildēt

Latvijā par cov19 testiem maksājumu izdarīja Pasaules bankai 2017 gadā.

20.septembris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 15:44

Jaunākās diskusijas