Vēlēšanu dēļ paziņas novērsušies no Andra Reizenberga

Viktorija Gabrjuna 17.sep
 
Ģirts Ozoliņš/F64
Pēc tam, kad bārmeņu čempionāts nolēma iesaistīties politikā un startēt Rīgas domes ārkārtas vēlēšanās no Oļega Burova "Gods kalpot Rīgai" saraksta, viņš saņēma daudz nosodījuma, vēstīts Jura Vaidakova materiālā "Pēc neveiksmes vēlēšanās satriekts" izdevumā "Kas Jauns".
Reizenbergs ir atklāts, sakot, ka nebija patīkami pēc tam, kad 20 gadus nodzīvojis burbulī, kur viņš ir populārs, pozitīvs tēls, vienā dienā kļūt teju vai par dzimtenes nodevēju. Tieši tā tika runāts par Andri pēc viņa lēmuma startēt vēlešanās no Burova saraksta.

Andris neslēpa, ka daudzi paziņas, uzzinot viņa izvēli, novērsās no viņa.

"Puse draugu pazuda. Tie gan nebija patiesi draugi, bet gan paziņas, klienti... Cilvēki, kuriem biju noderīgs, kamēr strādāju bārā, kamēr varēju iedot kādu atlaidi kokteilim," saka Reizenbergs, piebilstot, ka šie cilvēki viņu pameta, kad viņam bija nepieciešama palīdzība, nesaprotot viņa izvēli.

Andris piebilst, ka tādus sitienus un naža dūrienus mugurā, kādus saņēma šajos divos mēnešos, nebija saņēmis nekad dzīvē.

Komentē 11

 
Anonīms
 

Ja nav īsti jēgas, nevajag līst politikā !

17.septembris Atbildēt

Es

17.septembris Atbildēt

Es jau teiktu, ka zaudēja nevis izdevīguma meklētājus, bet gan patiesākos draugus... Bet, ja antiņš iedomājas sevi par politiķi, ni ko... Bija smieklīgi skatīties viņa intervijas, kur kā zivs sauszemē vārstīja ar žaunām nespējot pateikt nevienu pamatotu domu un vēzējot ar rokām...

17.septembris Atbildēt

Ir reizes, kad vajag atcerēties tautas gudrību - kurpniek, paliec pie savām liestēm.

17.septembris Atbildēt

Jèziń, kà caurkritis “biznesmenis”, kurś pèc nedèłas dīkstàves lej gaižas asaras, iedomàjas Rīgu vadīt?! gribèjàs siltu vietińu ar garantètu naudińu..Īstiem draugiem jau sàkumà vajadzèja atrunàt nelīst tur, kur nav jàlien, lai nekłūtu par izsmieklu..

17.septembris Atbildēt

Ja būtu ievēlēts, tad ko tur darītu? Jauktu domniekiem kokteiļus?

18.septembris Atbildēt

Nu, vai nav lopi, ko..?

17.septembris Atbildēt

Pilnīgi pareizi darīja tie draugi, kas no Jums, Reizenberga kungs, novērsās. Es arī pārtraucu attiecības ar draudzeni, ar kuru draudzējos daudzus gadus, kad uzzināju, ka viņa aizgāja uz visiem zināmo referendumu un nobalsoja PAR krievu valodu kā otro valsts valodu. Ir lietas, kuras nevar piedot. Ja kāds mans paziņa izrīkotos tā, kā Reizenbergs, es arī nekavējoties pārtrauktu attiecības.

17.septembris Atbildēt

Man pietika ar to, ka man ļoti labi zināms cilvēks vnk. tajā referendumā nepiedalijās(laikam nelikās tik būtiski viņam kādā val. mūsu valstī runā).

KANGARS IR PRETĪGĀKS PAR OKUPANTU!!!

18.septembris Atbildēt

Draugi nepazūd!

18.septembris Atbildēt

Mazāk ar Kiviču pīties vajadzēja. Nu nevar tak uzreiz no bāra ielēkt domē. Tagad otram Andrim būs depresija, un drīz meklēs šis pastulbu, vecu bārbiju.

19.septembris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 20:58

Jaunākās diskusijas