Raimonds Pauls par Covid-19: Pietiek jau ar tām maskām

Viktorija Gabrjuna 15.sep
 

2 / 2

Mārtiņš Zilgalvis/F64

Pauls piebilst, ka spēlēja Ventspils koncertzālē, kur piecsimts cilvēku vietā varēja būt tikai simts. Viņš uzskata, ka tā gan īsti nevajagot, piebilstot, ka "gan jau izdzīvosim kaut kā".

Iepriekš vēstījām, ka Raimonds Pauls turpina aktīvi darboties mūzikas lauciņā un pievērsies rokmūzikai, radot jaunu dziesmu.

Raimonda Paula un Jāņa Petera dziesma "Veltījums dzejniekiem" ir pateicība tiem, kuri cauri laiku laikiem palīdzējuši uzturēt latvisku garu un spēcinājuši mūs grūtos brīžos.

Jauno dziesmu Maestro uzticējis izpildīt šī brīža grupas "Līvi" solistam Bukam (Jānis Buķelis), kurš, ne mirkli neminstinoties, tam piekritis. Tāpēc nav jābrīnās, ka šīs sadarbības rezultātā, radusies viena no "roķīgākajām" Maestro Paula dziesmām pēdējā laikā.

Komentē 7

 
Anonīms
 

PATEIZI,PAUL! VĀRDS VIETĀ!

15.septembris Atbildēt

Davaj rudeni un ziemu pārdzīvosim, ja? Un tad pavasarī iedzersim šampi. Ja viss būs labi.

15.septembris Atbildēt

Pauls ir gudrs, viņam ir jāklausa. Nekādas maskas, un viss ir štokos! Pietiek jau mums te skalot smadzenes ar to covidu.

15.septembris Atbildēt

Fakc

15.septembris Atbildēt

Vecs un glups...

16.septembris Atbildēt

Maskas nepalidzees un parasti slimi cilveki arstejas un nevazajas apkart un taa pasizolacija ir pilnigi nevajadziga COVID 19 simptomi paradaas uzreiz nevis tur gaidit 10 dienas ,tas lai uzliktu sodu viss ir lidzigs kaa gripas simptomiem es neko tur tragisku nesaskatiu

16.septembris Atbildēt

Davaj nemuļķojamies! Ir jau tāpat labi! Vienkārši jādzīvo un viss!

16.septembris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 22:44

Jaunākās diskusijas