Indra Salceviča: Latviešu meitenes ir informācijas patērētājas

tautaruna.lv 20.sep
 
Ģirts Ozoliņš/F64
Stiliste Indra Salceviča nereti savā Instagram profilā dalās ar atklātu viedokli par dāžādiem sabiedrībā aktuāliem tematiem. Šoreiz Indra dalījusies ar viedokli par sievišķības stereotipiem Latvijā.
Kā norāda Indra, latviešu meitenes ļoti daudz informācijas smeļoties dažādos medijos. "Viņas daudz lasa žurnālus, grāmatas, daudz skatās pašmāju sievišķīgos raidījumus, patērē saturu, kas tiek translēts sociālo tīklu vidē. Pērk online pašapziņu veicinošos un citādus kursus. Kā dullas viņas metas kaut kādā mistiskā cīņā par sievišķības atgūšanām vai iegūšanām," norāda stiliste.

Viņa neslēpj, ka sievietēm parādījusies divpusēja pieeja feminismam: "Ir viens baigais koks ar diviem galiem - no vienas puses, dzenās pakaļ sievišķībai bet no otras - ar āmuru grib naglas sist sienā."

Komentē 10

 
Anonīms
 

Indra visu pareizi runā. Viņa arī ir no Jēkabpils.

20.septembris Atbildēt

Khhhmm? Vai tad Tev ar viņu kaut kas ir bijis?

20.septembris Atbildēt

Ak Jēkabpils.... tagad skaidrs, no kurienes šamai tāda izruna......

21.septembris Atbildēt

Kāpēc skaista sieviete nevarētu sist naglas sienā?? Kārtējā latvieša tieksme aprunāt citus - tas par tesnu, tas par tievu....Katrai sievietei ir savs mērķis, kāpēc un ko viņa dara, nevajag līst citu galvās.

21.septembris Atbildēt

Indra teica, ka skaista sieviete grib ar naglām āmuru sienā iesist. Ir pieļauta nepieļaujama drukas kļūda.

21.septembris Atbildēt
Acidum > izidors.m.rkak.ns

...kaut ko mianīt...

21.septembris Atbildēt

Un ko dara citu tautu meitenes? A?

21.septembris Atbildēt

Indra sporta zāli neapmeklē, smūtijus nedzer, bet nepārtraukti cenšas attaisnot savu nekārtīgo (resnas sievietes izskatās nesavāktas un nekārtīgas) izskatu un problemātisko ādu, nu nav tas standarts, lai cik ,,baigi" divgalīgs koks tas arī nebūtu.

21.septembris Atbildēt

Shie secinājumi ir izzīsti no pirksta vai...varbūt no sienā iedzītas naglas... Stulbi, nepamatoti utt. Tā jau var gvelzt nez cik ilgi. Jā, gudra šī lēdija nav, filosofēšanu un visparinašanu labāk lai atstāj Sokrātam vai Zentai Mauriņai...

21.septembris Atbildēt

Dievs pasarg,katrs tagad sevi uzskata par stilistu un visu gudrīti,bet vai nevajadzētu sākt ar sevi? Un tad kaut ko muldēt! Pretīgi un tai pat laikā smieklīgi,ka kaut ko māca šādi cilvēciņi....

22.septembris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 4:04

Jaunākās diskusijas